Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
J.P. Wiser's 10 jaar oud Triple Barrel
Proef een mooi gerijpte Canadian Whisky met leeftijdsaanduiding! 10 jaar oud, geblend uit drie verschillende vattypes.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Teeling Single Grain Cabernet Sauvignon Cask
Kruidig en fruitig: een fraaie dram voor rustige avonden. Bestel direct en geniet intens.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Bruichladdich The Classic Laddie Sherry Cask Edition
Ontdek de klassieker van Islay met bijzonder fruitige toetsen. Bestel nu de Sherry Cask Edition.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Bladnoch Vinaya The Bold Collection
Ervaar de unieke zoetheid van sherry en bourbon uit de Lowlands! Ontdek nu Bladnochs historische distillatie!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Glen Scotia 12 jaar oud The Wulver Release No. 3 Unpeated Tawny Port Cask Finish Icons of Campbeltown
De krachtige Batch Strength van 51,7% vol. laat u de fruitige portwijnnoten intens beleven. Wees er snel bij!
€ 107,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 154,27/Liter)
Glencadam 2006 - 15 jaar oud Reserva de Porto Branco White Port Cask Finish
Ongefilterd komt het heerlijke aromaprofiel van 15 jaar rijping en een schitterend port-finish in uw glas. Bestel nu een fles!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Powers Irish Rye
Kruidig-zoete Irish Rye met tonen van sinaasappel, gember & chili – complex, fris en aangenaam lang in de afdronk. Bestel nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Virginia Distillery Cider Cask Finish
Intense Amerikaanse single malt met 46,5% vol. en een fruitige afdronk in Calvados-, cider- en appelbrandewijnvaten. Niet te missen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Dalmore The Quartet met cadeauverpakking
Ontdek de verfijnde Dalmore Quartet‑whisky met complexe vattonen! Proef nu deze exclusieve reizigerseditie!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Benriach 1990/2024 - 33 jaar oud Ximénez-Spínola PX Sherry Barrique Finish No. 2201313 Mission Gold (Murray McDavid)
Maar liefst 33 jaar rijping en het finish in het bijzondere Ximénez-Spínola-vat zorgden voor de gelaagde aroma's. Bestel nu!
€ 688,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 984,27/Liter)
Blair Athol 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Welke whisky komt straks in uw glas? Onze suggestie: deze mahoniegekleurde whisky – hij zou daar prachtig in schitteren.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Parkmore Selection 7 jaar oud Madeira Cask Finish
De narijping in fruitige Madeira-wijnvaten geeft de whisky dat tikkeltje extra. Zet meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Loch Lomond 12 jaar oud Inchmurrin
Een 12-jarige single malt, heerlijk zoet-fruitig en met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Loch Lomond The Open 154th Royal Birkdale Argentinian Malbec Cask Finish
U geniet van verfijnde bessennoten dankzij de zeldzame Malbec-vatfinish van deze The Open Edition. Verzeker u van uw exemplaar.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Ezra Brooks 99 Proof Port Wine Casks Finish
Met bijzonder fruitige aroma’s dankzij de narijping in geselecteerde portvaten. Gun uzelf dit genot.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Slyrs Rye Forty Eight
Robuuste cocktailbasis en puur genot. Ontdek met Rye Forty Eight smaakvolle whisky uit Duitsland!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
St. Kilian Cigar Malt
Geniet van de combinatie van port-, wijn- en virgin oak-vaten, die deze whisky een opmerkelijke diepgang verlenen.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Jimmy Rack Cask Strength Rye
Heerlijke kruidige aroma's van de Straight Rye Whiskey komen met vatsterke 61,15% Vol. in uw glas. Bestel nu!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Catoctin Creek Barrel Select Rye Whisky
Kruidige roggewhisky, vervaardigd uit 100% lokaal geteeld rogge. Bestel nu deze hoogwaardige whisky uit Virginia.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Säntis Malt Edition Himmelberg Double Matured in Old Oak Beer Casks & Red Wine Barrels
Ervaar fruitige kruidigheid door de rijping in bier- en rode wijnvaten. Bestel deze Säntis Malt nu.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Malt & Rye & Suffolk & Goode 7 jaar oud English Rye Whisky (Atom Labs)
Ontdek de balans van deze 7 jaar oude Engelse roggewhisky. Bestel nu en ervaar de complexiteit!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Bruichladdich 2004/2022 - 17 jaar oud Single Wine Hogshead No. R08/290-16 (Rest & Be Thankful)
Deze heerlijke Bruichladdich rijpte 17 jaar in een wijnvat en is nu klaar voor uw glas. Bemachtig nu een van slechts 223 flessen!
€ 221,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 317,13/Liter)
Glenmorangie 25 jaar oud The Altus
Een meesterwerk uit bourbon- en madeiravaten – beleef deze 25 jaar gerijpte Highland Single Malt Scotch Whisky.
€ 616,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 881,41/Liter)
Glen Grant 1967/2024 - 57 jaar oud Refill Sherry Hogshead #5571 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Ervaar de zeldzame rijping van deze 57-jarige Glen Grant uit 1967. Verzeker uzelf van één van de wereldwijd slechts 64 flessen.
€ 3.992,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.704,27/Liter)