Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Brothers Bond Rye
Geniet van het robuuste karakter met krachtige, kruidige aroma’s en een uniek, bijna nostalgisch smaakprofiel.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Macallan 31 jaar oud Director's Special (The Single Malts of Scotland)
Ervaar de smaak van 31 jaar gerijpte Macallan, onvervalst en volmondig! Ontdek nu de Director's Special-editie.
€ 2.395,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.422,84/Liter)
Virginia Distillery Port Cask Reserve
Fruitige Tawny- en Ruby Portweinfusten verfijnen deze Amerikaanse Single Malt met een krachtige 46,5% Vol.! Verzeker uzelf van deze genot.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glenlivet Distillers Reserve Triple Cask Matured (liter)
De perfecte balans tussen drie verschillende vatsoorten. Overtuig uzelf van deze meesterlijk gecreëerde single malt.
€ 61,99
Teaninich 5 jaar oud Glen Cooper
Mild en lekker komt deze single malt in uw glas. Bestel nu en hef het glas met vrienden!
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Annandale 2017/2023 Man O' Words Oloroso Sherry Butt No. 1023 Founders Selection
De mix van zoete fruitigheid en krachtige kruidigheid komt dankzij 61,1% Vol. bijzonder goed tot zijn recht. Ontdek hem nu.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Stork Club Full Proof Rye Whiskey
In 2023 bekroond met goud bij de Global World Whisky Masters, laat Stork Full Proof Rye niets te wensen over. Proef zelf!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Old St. Andrews Clubhouse Blended Scotch
Voor gezellige avonden met vrienden of als ideaal cadeautje voor een leuke fuif. Bestel nu uw eigen whiskyvat.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Stork Club Straight Whiskey
In de Spreewald gestookt uit 100% Duitse rogge, met een zoet-kruidig smaakprofiel. Meteen aan uw winkelmand toevoegen.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Arran 12 jaar oud Duero Discovery Signature Series Edition 3
De mix van bourbon- en Spaanse rodewijnvaten geeft deze volmondige whisky zijn bijzondere karakter. Niet te missen.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Hellyers Road 10 jaar oud Oloroso de Jerez Small Batch
Ervaar de authentieke smaak van Tasmanië met Hellyers Road – gerijpt in Oloroso Casks. Nu proeven!
€ 152,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 218,56/Liter)
Hamiltons Lowland Blended Malt
De whisky komt met zachte 40% vol. bijzonder mild en elegant in uw glas en kan ook beginnende liefhebbers bekoren. Probeer hem zeker eens!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Teaninich 2010 - 14 jaar oud Margaux Finish Hogshead #721397 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de Teaninich 2010 met complexe fruitaroma's dankzij de nadorijping in een Margaux-vat. Proef hem nu en geniet!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Blair Athol 2013 - 12 jaar oud Pomerol Finish Hogshead #303635 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
De nagerijping in een Pomerol-rodewijnvat zorgde voor opvallend fruitige en kruidige tonen. Ontdek nu het fluweelzachte genot.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Ben Nevis 1998/2025 - 26 jaar oud Refill Hogshead & Rum Barrique Masterpiece (Master of Malt)
De narijping in een rumvat geeft de single malt een aangename zoetheid en tropische fruittonen. Gun uzelf dit genot.
€ 401,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 574,27/Liter)
Yamazaki 25 jaar oud
Deze luxueuze uitgave overtuigt door ongelooflijke complexiteit en een intense smaak. Gun uzelf nu deze edele fles.
€ 7.117,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.168,56/Liter)
Chichibu Ichiro's Malt 10 jaar oud Release 2025
Ontdek met de Chichibu 10 jaar een unieke Japanse single malt van ongeëvenaarde complexiteit. Bestel nu!
€ 389,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 557,13/Liter)
Blair Athol 2013 - 12 jaar oud Margaux Finish Hogshead #303639 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ervaar de elegante Blair Athol met intense bessen- en karameltonen. Verzeker u nu van uw fles!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
GlenDronach 29 jaar oud Grandeur Batch #12
Deze luxueuze whisky rijpte maar liefst 29 jaar in de fijnste Oloroso-sherryvaten tot in perfectie. Bestel nu voor weelderig genot.
€ 1.251,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.788,56/Liter)
Springbank 1989/2024 - 35 jaar oud Refill Oloroso Sherry Butt #14/03/1 Symingtons Choice (Signatory)
Absolute topwhisky van een van de meest geliefde distilleerderijen van Schotland. Bestel nu voor de meest bijzondere momenten.
€ 2.345,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.351,41/Liter)
Yellowstone 6 jaar oud Family Recipe 150th Anniversary
De Kentucky Straight Bourbon rijpt 6 jaar in eikenhouten vaten en overtuigt met zijn krachtige smaak. Wees er snel bij!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Glenmorangie 15 jaar oud Lasanta
Beleef de klassieker na 15 jaar rijping op bourbon- en sherryvaten. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Cask Speyside 12 jaar oud Sherry Finish (A.D. Rattray)
De Cask Edition van A. D. Rattray weerspiegelt de typische smaak van verschillende whiskyregio's. Geniet hier van de Speyside!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
EMILL 5 jaar oud Kraftwerk
Deze whisky uit het Zwarte Woud overtuigt met 5 jaar rijping, natuurlijke kleur en onverdunde vatsterkte. Ontdek hem nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)