Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Benromach 1982/2022 Single Cask No. 3024410 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Dankzij het vatsterke 60,1% vol. komen de complexe aroma's van deze gerijpte single malt prachtig tot hun recht. Bestel nu!
€ 2.433,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.477,13/Liter)
Righ Seumas II 2008 - 10 jaar oud (Crafted Blend Murray McDavid)
Een heerlijk fruitige blend met nabrijping op sherry- en wijnvaten, lekker en aangenaam! Bestel nu en geniet!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Glenfarclas 2014/2025 Easter Edition
Exclusief & gelimiteerd: Glenfarclas 2014 Easter Edition – in sherryvaten gerijpt, fruitig, chocoladerijk. Bemachtig hem nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
DIS ONE 7 jaar oud Bordeaux Cask #15
Ontdek de romige vruchtige genieting dankzij de zeldzame rijping in Bordeaux-vaten. Verzeker uzelf van deze uitmuntende single cask botteling.
€ 51,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 103,98/Liter)
Tamnavulin 2008/2023 Single Hogshead #5544 Single Cask (Berry Bros. and Rudd)
Van deze heerlijk fruitige Tamnavulin werd slechts één Hogshead gebotteld. Bemachtig nu uw fles!
€ 106,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 152,84/Liter)
Glenrothes 11 jaar oud Discovery (Gordon & MacPhail)
Een ontdekking waard: romig zachte whisky, gedragen door diepe, donkere fruittoetsen. Verwen uzelf met een dram!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
GlenDronach 15 jaar oud
Deze droom van een whisky rijpt 15 jaar in de fijnste Pedro Ximénez- en Oloroso-sherryvaten uit Andalusië. Die moet u proeven!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Linkwood Sherry Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Ervaar de fruitige smaak dankzij de narijping in uitgelezen sherryvaten. Bestel nu en geniet aan een scherpe prijs.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Tormore 10 jaar oud Cream Sherry Casks Blueprint Cask Program
Notige Speysider met vanille, gedroogd fruit en sherryzoetheid – rond, elegant en aangenaam moutig. Bestel nu!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Aberlour 16 jaar oud
Voor zijn uitgebalanceerde smaak rijpt de single malt trots 16 jaar in bourbon- en sherryvaten. Bestel nu voor een genot.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Saints & Sinners & Rebels & Rogues 21 jaar oud Irish Whiskey
Uitgebalanceerde aroma's uit 21 jaar rijping en een zachte 40% vol. zorgen voor een aangenaam genot in het glas. Bestel vandaag nog.
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Lindores Abbey 2021/2025 Elliot's Exclusive Cask Palo Cortado Finish #244014
Ervaar de uiterst zeldzame Palo Cortado-finish met krachtige 51,6% vol.! Verzeker uzelf van één van de 338 flessen.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Säntis 6 jaar oud Golfer's Birdie Water Sherry Casks Finish
Ervaar fruitige kruiden uit bier- en sherryvaten van deze op 2000 flessen gelimiteerde editie. Bestel nu.
€ 61,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 123,98/Liter)
Sazerac Straight Rye (USA)
Fin-de-siècle-decadentie gevangen in één enkele slok. Perfect in combinatie met een Skip James-bluesalbum.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Knob Creek 7 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Rye Whiskey
Na 7 jaar rijping op eik met een optimale balans tussen zoete maïs en pittige rogge. Bestel nu en haal puur genot in huis.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glenfarclas 16 jaar oud Sherry Cask
Geniet van de intense smaak van de Glenfarclas 16 jaar! Bemachtig nu deze bijzondere afvulling.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Slyrs Triple Cask Distillers Choice
De combinatie van cognac-, ahornsiroop- en American White Oak-vaten maakt deze Duitse whisky zo bijzonder. Probeer hem!
€ 113,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 162,84/Liter)
St. Kilian 2019/2022 - 3 jaar oud Amarone Casks #2671, 3456 Ambassador's Choice
Twee prachtige Amarone-rodewijnvaten leverden de indrukwekkende aroma's van deze Private Cask-afvulling. Wees er snel bij!
€ 75,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 151,98/Liter)
Hordeum 2019/2023 Whisky d'Orge Virgin Oak Cask Version Francaise
De maltwhisky rijpte in nieuwe vaten van Franse eik en fascineert met zijn kruidige smaak. Sla meteen uw slag.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Lindores 2024 Thiron
Thiron verenigt fruit, vanille en subtiele rook – elegant gerijpt in virgin oak, bourbon- en wijnvaten. Bestel nu!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Dalrymple Blended Malt 2011/2024 - 13 jaar oud Oloroso Hogshead (Thompson Bros.)
Een Blended Malt, gecomponeerd uit minstens 13 jaar oude whisky's van Thompson Bros. Voeg hem meteen toe aan uw winkelmandje!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Millstone 2005/2025 - 20 jaar oud Virgin American Oak Special #37
Ervaar 20 jaar gerijpte Millstone-whisky met intense vanille- en kokostonen. Reserveer nu uw exemplaar van deze gelimiteerde oplage!
€ 444,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 635,70/Liter)
Benriach 34 jaar oud Director's Special (The Single Malts of Scotland)
Geniet van een 34 jaar gerijpte whisky van bijzondere kwaliteit. Verzeker u nu van uw fles Benriach Director's Special!
€ 819,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.171,41/Liter)
Glen Grant 1966 - 59 jaar oud Year of the Fire Horse (Gordon & MacPhail)
Ervaar het 59 jaar gerijpte genot van Glen Grant. Verzeker uzelf nu van deze gelimiteerde kostbaarheid.
€ 8.904,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 12.721,41/Liter)