Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
1770 Glasgow Triple Distilled
Deze drievoudig gedistilleerde single malt verwent u met bijzonder zachte aroma's. Bestel nu en verzeker uzelf van een fles.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Glen Elgin 2006/2022 - 16 jaar oud Refill Hogshead (Master of Malt)
Geniet van deze 16 jaar gerijpte Glen Elgin met verleidelijke toetsen van honing en ananas. Verzeker u nu van een van de streng gelimiteerde flessen!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Mars Komagatake 6 jaar oud 01 Yori-Kiri American White Oak Cask #1964 Sumo Series Collection Itinéraires
Geniet van zeldzaam genot met Mars Komagakake! Exclusieve 6-jarige rijping, gelimiteerd tot 215 flessen. Bemachtig hem nu!
€ 195,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 279,99/Liter)
West Cork Small Batch Single Malt Calvados Cask Finish
De Ierse West Cork met Calvados-finish. Appelaroma's verenigen zich met de typisch romige vanille. Grijp snel uw kans.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Teeling Single Malt (Irland)
De rijping gebeurde in 5 verschillende wijntypen en zorgt voor frisse perziktoetsen en kruidige aroma’s van kruidnagel. Een fijne, evenwichtige dram voor elke dag.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Glendalough Calvados XO Finish
Zachte Ierse whiskey met een verfijnde toets van gebakken appel. Gewoonweg verrukkelijk! Bestel nu en proef zelf.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Crown Royal (liter)
De geliefde blended whisky uit Canada in de grote literfles voor bijzonder lang genot. Meteen aan uw winkelmandje toevoegen.
€ 45,99
Kavalan Concertmaster Port Cask Finish (liter)
Zoete fruitaroma's uit nagerijping in de beste portvaten. Bestel nu de grote fles voor bijzonder langdurig genot.
€ 72,99
American Bourbon Whiskey 10 jaar oud (That Boutique-Y Whisky Company)
Ga op aromareis naar Amerika met deze gerijpte bourbonwhisky. Ontdek hem nu!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Glentauchers 2011/2023 - 12 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 406 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Ontdek Glentauchers van een nieuwe kant in de heerlijk-intensieve, onafhankelijke afvulling van Whisky Cellar. Bestel nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Miltonduff 1990/2022 Hogshead #3807 (Berry Bros. & Rudd)
Na meer dan 30 jaar rijping is de whisky prachtig harmonieus en goed in balans. Gun uzelf deze bijzondere fles.
€ 415,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 594,27/Liter)
Jack Daniels Old No. 7 (350ml) (nieuw)
Geniet van de klassieker uit Tennessee – in het kleine flesje ideaal om te proeven of mee te nemen. Bestel nu.
€ 17,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 51,40/Liter)
Elijah Craig Small Batch 94 Proof
Small Batch-variant van Elijah Craig, gebotteld op stevige 94 Proof (47% vol.) – intens genot uit Kentucky.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
West Cork First Fill Bourbon Single Malt
Een aangenaam milde single malt whiskey. Een klassieke Ier in de beste zin van het woord! Bestel nu en geniet van de First Fill-rijping!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Auchroisk 10 jaar oud Bourbon Cask Discovery (Gordon & MacPhail)
Zoete vanille vloeit over in frisse tonen van groene appel en citrusbloesem.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Four Roses Small Batch (USA: Bourbon)
Een letterlijk bekroonde bourbon met milde kerstkruiden en een uitmuntende prijs-kwaliteitverhouding.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Evan Williams Bottled in Bond 100 Proof
Het product van één seizoen, één stoker en één distilleerderij: strikte voorschriften voor Bottled in Bond whiskey. Grijp nu uw kans.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Fettercairn 14 jaar oud
Heerlijke complexiteit na 14 jaar rijping komt met aangenaam krachtige 46% Vol. in uw glas. Bestel nu!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Bruichladdich 2004/2023 - 18 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 1434 (Rest & Be Thankful)
Ontdek een nieuwe kant van Bruichladdich in deze onafhankelijke afvulling. Bemachtig nu één van de flessen uit deze beperkte oplage!
€ 249,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 357,13/Liter)
Mars Maltage Cosmo
Een volle whisky die harmonieus de whiskytraditie van twee landen verenigt. Overtuig uzelf.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Tamnavulin White Wine Cask Edition Sauvignon Blanc Batch No. 060808
De vatinvloed geeft de zoete Tamnavulin citrusnoten en een frisse levendigheid. Proef meteen een dram.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Brothers Bond Straight Bourbon Whiskey
Een amberkleurige whiskey met een zoet vanille- en karamelaroma. Haal deze mondvullende beleving nu in huis!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
St. Kilian Scorpions Rock Believer
Gelimiteerde oplage voor rockfans! Authentieke, krachtige smaak van St. Kilian. Verzeker uzelf van een exemplaar!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Rebel 100 Kentucky Straight Bourbon
Geniet van de krachtige Straight Bourbon met zoete aroma's en een intens smaakprofiel dankzij het verhoogde alcoholgehalte. Grijp uw kans!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)