Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Balblair 12 jaar oud
Bestel meteen en geniet van deze Highland Malt – met natuurlijke, stralende kleuren en een heerlijke drinksterkte.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Tullibardine Sovereign Bourbon Barrels
Fruitig, chocoladig en aangenaam zacht. Bestel nu uw fles van dit vloeibare goud uit de Highlands!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Isle of Jura Two One Two
De eerste uit de Limited Edition Series van Jura. 13 jaar oud, gefinisht in Amerikaanse yellow oak. Grijp nu uw kans!
€ 116,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 167,13/Liter)
Balvenie 12 jaar oud Golden Cask - sample (Tasting Circle)
Het klassieke honingkarakter van Balvenie ontmoet sappige tropische fruittonen uit het rum-finish. Nu genieten!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Macallan 12 jaar oud Colour Collection
Macallan 12 – fris & fruitig: peer, citroen, vanillebiscuit & nootmuskaat in een gouden eikenmantel. Nu ontdekken!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Glenfarclas 8 jaar oud
Jong en toch diepgaand — kan dat? De Glenfarclas 8 jaar laat u zien hoe.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Mackmyra Svensk Ek Single Malt
Gedeeltelijk gerijpt in vaten van Zweedse eik, een whisky met een elegante signatuur en fruitige ondertonen. Grijp nu uw kans.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Akashi Red
Licht en fruitig: een typisch Japanse blend met frisse druiven, zoete perzik en zachte amandelaroma’s. Sla uw slag!
€ 31,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 63,98/Liter)
Angel's Envy Finished in Portwine Barrels
Hemelse combinatie van rijke vanilletoetsen en kleverig-zoete portwijninvloeden. Niet te missen.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Glen Kirk Single Malt
Milde whisky uit de Schotse Speyside. Bestel nu en geniet samen!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Aberlour 2013/2023 White Oak
Vanille, appel en toffee verenigen zich in de Aberlour White Oak tot een zoet-kruidige Speyside-ervaring. Bestel nu!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glenmorangie 21 jaar oud The Aureum Bourbon Cask Traveller's Exclusive
Geniet van verfijnde honingzoetheid met de 21 jaar oude Glenmorangie The Aureum. Bestel het Bourbon Cask Travellers Exclusive!
€ 256,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 367,13/Liter)
Slyrs Malt Whisky
Toegankelijke Malt Whisky uit Beieren met een aangename maltaroma. Bestel nu één van de stijlvolle flessen voor uw huisbar.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Yamazakura Blended Whisky
Een milde en zijdezachte blended whisky, met ragfijne aroma’s die doen denken aan delicate kersenbloesems in de wind.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Mannochmore 12 jaar oud (Flora and Fauna)
Een bijzonder aangename en lichte malt whisky uit de Speyside. Nu proeven!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Chivas Regal 15 jaar oud XV Cognac Cask Finish
Deze luxueuze whisky onthult met zijn zijdezachte, verfijnde smaak pure elegantie.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glenburgie 1995/2024 Over 25 Years Single Hogshead No. 6714 Artist #14 (La Maison du Whisky)
Een indrukwekkende compositie van aroma's, gevormd door meer dan 25 jaar rijping, presenteert zich in de kunstzinnige fles. Bestel nu!
€ 567,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 811,41/Liter)
Arran 10 jaar oud
De perfecte kennismaking met het gamma van Arran beleeft u met deze klassieker van het eiland. Bestel meteen.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
– 16,00%
West Cork 7 jaar oud Single Malt Bourbon Cask Finish
Na de lagering in first fill Oloroso-sherryvaten kreeg de single malt een narijping op bourbonvaten. Grijp nu uw kans!
€ 60,99
€ 51,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 73,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 43,99
Kavalan Single Malt (met cadeauverpakking)
Deze single malt whisky uit Taiwan overtuigt met een mooie balans van citrus, honing en noten. Nu genieten.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Boann Madeira Cask
Zachte Ierse pot still whiskey met een fruitige aromatische veelzijdigheid en een aangenaam krachtige 47% vol. Nu genieten!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
– 16,00%
Glen Spey 2009 - 14 jaar oud Loupiac Wine Cask Finish Barrique No. 12031 Pintail (The Whisky Cellar)
De narijping op een Frans dessertwijnvat leverde een fruitige en elegante single malt op. Bestel en geniet.
€ 125,99
€ 105,83
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 110,99
– 16,00%
Glen Moray 2007/2023 - 15 jaar oud Single Cask No. 705934 Single Cask (Duncan Taylor)
Ontdek een fruitig-zoet palet aan aroma's na maar liefst 15 jaar rijping. Bemachtig meteen één van de gelimiteerde flessen!
€ 135,99
€ 114,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 163,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 127,99