Whisky 9 Jaar
Producten filteren
–
Spirit of Yorkshire 2017 - 9 jaar oud Moscatel Finish Barrel #2231 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Een negen jaar oude single malt uit Engeland met een vruchtig-zoet afronding in een Moscatel vat. Bestel nu op vatsterkte en geniet.
€ 149,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 214,27/Liter)
Thy 2016 - 9 jaar oud Oloroso Finish Barrel #67 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek deze Deense single malt met zachte rooktonen en een fruitig-kruidig Oloroso finish. Slechts 222 flessen beschikbaar.
€ 194,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 278,56/Liter)
Benromach 2015/2025 - 9 jaar oud Contrasts: Organic (biologisch)
De single malt van biologische kwaliteit rijpt in nieuwe eikenhouten vaten en is volledig rookvrij. Bestel nu deze bijzondere uitgave.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Smögen Whisky 90 Proof 9 jaar oud Bourbon Barrel Batch 2
Een perfecte combinatie van de zoete kruidigheid van ex-bourbonvaten en de mooie turfrook van Smögen. Bestel eenvoudig en smögen!
€ 82,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 165,98/Liter)
Benromach 2014/2024 - 9 jaar oud Contrasts: Peat Smoke Bourbon Cask
Voor wie het graag uitgesproken rokerig heeft: met 57 ppm fenolen in het mout is hij beduidend intenser dan andere Benromach-whisky’s.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Port Charlotte 2013 - 9 jaar oud PMC:01 Cask Exploration Series
Voor het eerst liet de distilleerderij haar whisky narijpen op Pomerol-vaten. Bestel en geniet van deze gelimiteerde rodewijn-finish.
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Glen Scotia 9 jaar oud Unpeated Fino Sherry Finish Campbeltown Malts Festival 2024
Een heerlijke compositie van aroma’s voor een bijzonder moment. Gun uzelf dit genot!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Glen Ord 2012/2022 - 9 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel (Artist Collective #6.0 by LMDW)
Een frisse en bloemige single malt in een kunstzinnige fles. Perfect als geschenk of om zelf van te genieten!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Kilchoman Loch Gorm 2024 Edition
Een verrukkelijk vuurwerk aan aroma’s ontspringt aan de schitterende mix van krachtige turfrook en zoete sherry. Bestel nu en geniet!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Port Charlotte Heavily Peated SC 01 - 2012/2021
Krachtige turfrook vloeit harmonieus samen met de verfijnde aroma's van sherry-, bourbon- en ex-sauternesvaten. Laat u verleiden door deze complexe ervaring.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Glenfarclas 9 jaar oud Oloroso Sherry Casks
De voortreffelijke sherryvataroma's komen bij de milde drinksterkte van 44,1% Vol. prachtig tot hun recht. Bestelt u het vandaag nog?
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
– 20,00%
Mannochmore 2014/2023 - 9 jaar oud Murca Tawny Port Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Deze stevige Mannochmore kreeg een fruitige nagelagering in uitstekende Tawny Port-vaten. Bestel nu.
€ 89,99
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 83,99
Togouchi 9 jaar oud
Ervaar intense citrusnoten en een uitgesproken kruidigheid dankzij rijping in bourbonvaten. Ontdek nu whisky uit Japan.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Coillmor 9 jaar oud Port Cask
Deze voortreffelijke Coillmor werd gedistilleerd volgens een speciaal ruw- en fijnbrandproces. Zorg dat u nu een gelimiteerde fles bemachtigt!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
– 22,00%
Campbeltown 2014/2023 - 9 jaar oud Single Cask No. 11992 Single Cask (Duncan Taylor)
Een hoogwaardige tube en elegante goudaccenten maken deze heerlijke whisky tot een echte blikvanger. Perfect om cadeau te geven of zelf van te genieten!
€ 94,99
€ 74,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 83,99
Knob Creek 9 jaar oud Small Batch Kentucky Straight Bourbon 100 Proof
Een amberkleurige Small Batch Bourbon met een rijk aromaprofiel: vanille, karamel en krachtige eikenhouten tonen. Proef hem nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
– 10,00%
Glentauchers 2009/2022 - 13 jaar oud First Fill Sherry Butt (Artist Collective #6.0 by LMDW)
De hoogwaardige, aromatische Single Malt in de prachtige Artist Collective-fles is een perfect geschenk. Bestel meteen!
€ 136,99
€ 123,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 176,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 133,99
– 30,00%
English Whisky Co. 9 jaar oud Batch 4 Wine Cask Series (That Boutique-Y Whisky Company)
Uit de fascinerende fles komen verrukkelijke aroma's uit het wijnvat, in een uitzonderlijke drinksterkte. Bestel nu en geniet!
€ 87,99
€ 61,59
Inhoud: 0.5 Liter (€ 123,18/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 86,99
Bowmore 9 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Krachtige turfrook, verlevendigd door frisse citrusnoten en een milde drinksterkte. Dompel uzelf onder in de wereld van Bowmore!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Ben Nevis 2014 - 9 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts Ibisco The Decanter Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Proef deze exclusieve jaargangsuitgave met verrukkelijke sherryvatrijping van Signatoy — het is de moeite waard!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Kilchoman Loch Gorm 2024 Edition - sample (Tasting Circle)
Een heerlijk vuurwerk van aroma's ontspringt aan de prachtige mix van krachtige turfrook en zoete sherry. Nu kopen en genieten!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Kilchoman 9 jaar oud 100% Islay 15th Edition - sample (Tasting Circle)
100% van lokale gerst, met een rokerig-zoete smaak na 9 jaar rijping op bourbonvaten. Nu ontdekken.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Benriach 2014/2024 - 9 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De nagerijping in Hongaarse wijnbarriques bracht heerlijk zoete en exotische tonen in de rijpe Benriach. Bestel nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Mannochmore 2014/2023 - 9 jaar oud Murca Tawny Port Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De robuuste Mannochmore onderging een fruitige nagerijping in uitstekende Tawny Port-wijnvaten. Bestel nu en geniet.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)