Whisky 18 jaar
Producten filteren
–
Glenfiddich 18 jaar oud Our Small Batch Eighteen
Een prachtig gerijpte en veelgelaagde, zachte Single Malt. Fruitig en elegant. Bestel nu!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Ledaig 18 jaar oud
Een van de meest verfijnde afvullingen van Ledaig / Tobermory. Voor liefhebbers van complexe, zoet-rokerige single malts.
€ 145,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 208,56/Liter)
Macallan 18 jaar oud Double Cask 2023 Release
In zorgvuldig geselecteerde vaten mocht deze Macallan 18 jaar rijpen en intense sherryaroma’s opnemen. Bestel nu voor puur genot.
€ 367,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 525,70/Liter)
Glenrothes 18 jaar oud
De Soleo Collection wordt volwassen! Een Speyside die laveert tussen zoete vanille en frisse gember. Nu proeven!
€ 183,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 262,84/Liter)
– 20,00%
Fettercairn 18 jaar oud
Volwassen en volmondig overtuigt deze whisky na zijn finish in 100% Schotse eiken vaten. Wees er snel bij.
€ 210,99
€ 168,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 241,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 156,99
GlenAllachie 18 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Het robuuste lichaam van de GlenAllachie ontmoet aromatische heidehoning en gelaagde gebaktonen. Gun uzelf deze zorgvuldig gerijpte druppel!
€ 11,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 399,67/Liter)
Dalmore 18 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Adembenemende complexiteit bij deze 18-jarige Scotch!
€ 18,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 633,00/Liter)
Glen Moray 18 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een volwassen Glen Moray met een complexe rijkdom aan aroma's na 18 jaar in first-fill vaten van Amerikaans eiken. Niet te missen!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Chivas Regal 18 jaar oud Gold Signature (50ml miniatuur)
Proef nu deze weelderige 18-jarige Scotch met zoet-fruitige tonen en verfijnde kruidigheid in een handzaam proefformaat.
€ 10,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 219,80/Liter)
Bowmore 18 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De volwassen Bowmore — ontdek zijn rijpheid!
€ 12,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 433,00/Liter)
Glenfiddich 18 jaar oud Our Small Batch Eighteen - sample (Tasting Circle)
Houdt u van uitdagingen? Hier heeft u een complexere variant van de 18-jarige Glenfiddich!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
anCnoc 18 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Ontdek de natuurlijke aroma’s van deze volledig gerijpte anCnoc. Bestel meteen en geniet!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Loch Lomond 18 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Deze volwassen Single Malt rijpte in vaten van Amerikaans wit eikenhout en overtuigt met een intens smaakpalet. Bestel nu.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Glengoyne 18 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Kiest u voor Glengoyne 18 jaar, gerijpt in bourbon- en sherryvaten. Hij overtuigt met goed uitgebalanceerde, fruitige en warme tonen.
€ 12,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 433,00/Liter)
Glenrothes 18 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De Soleo Collection wordt volwassen! Een Speyside die balanceert tussen zoete vanille en frisse gember. Probeer hem nu!
€ 13,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 466,33/Liter)
Arran 18 jaar oud Single Malt - sample (Tasting Circle)
Een prachtig gerijpte Arran Single Malt met indrukwekkende echte kleur. Beveilig nu deze top-whisky!
€ 12,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 433,00/Liter)
Glen Grant 18 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Deze zachte single malt komt uit handgeselecteerde ex‑bourbonvaten en zorgvuldig opgeknapte hogsheads. Bestel nu en geniet van mild genot.
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Glen Elgin 18 jaar oud Limited Release - sample (Tasting Circle)
Een absoluut zeldzame single malt uit het huis Glen Elgin. Bestel nu.
€ 18,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 633,00/Liter)
Glen Moray 2002 - 18 jaar oud Sauternes Cask Finish The Private Cask Collection - sample (Tasting Circle)
De gelimiteerde single malt rijpte maar liefst 18 jaar en kreeg een finish in een Sauternes-wijnvat. Bestel uw fles.
€ 13,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 466,33/Liter)
whic Sirens Batch 1
Laat u betoveren door bedwelmende geur en fascinerende smaak. Bestel nu en laat u meeslepen.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Kilchoman 18 jaar oud Bourbon Barrels Family Collection 1st Edition
Ontdek rokerige volwassenheid met deze met de hand geselecteerde 18-jarige Kilchoman uit de Family Collection 1st Edition. Ontdek hem nu.
€ 243,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 348,56/Liter)
Macallan 2007 - 18 jaar oud Diamonds Are Forever 55th Anniversary Release
Mijn naam is Macallen, The Macallen. Geniet met deze 007-editie van intense smaken uit rode wijn- en sherryvaten.
€ 807,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.154,27/Liter)
Balvenie 18 jaar oud Pedro Ximénez Cask Finish
Ontdek de complexe fruitzoetheid na 18 jaar rijping in een PX-sherryvat. Proef nu deze Balvenie-whisky!
€ 211,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 302,84/Liter)