Whisky 18 jaar
Producten filteren
–
Tomatin 18 jaar oud
18 jaar, stevige 46% Un-Chillfiltered en een zoete Oloroso-sherryfinish: deze Tomatin overtuigt van begin tot einde. Houdt u van complexe whisky’s? Kies dan vol vertrouwen.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Caperdonich 18 jaar oud Peated
Deze heerlijke single malt is een ware zeldzaamheid, want hij komt uit een gesloten distilleerderij. Bemachtig nu een fles.
€ 178,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 255,70/Liter)
Balblair 18 jaar oud
Eindelijk meerderjarig! Fruitig, zoet en perfect in balans: deze Scotch voldoet aan alle verwachtingen voor zijn rijpe leeftijd. Meteen inslaan.
€ 185,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 265,70/Liter)
Glentauchers 2006/2024 - 18 jaar oud (Thompson Bros.)
Een heerlijke mix van citrus en graan, gebotteld door Thompson Bros. Grijp nu uw kans en geniet.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Balvenie 2005 - 18 jaar oud French Pineau Cask Finish No. 53 A Collcetion of Curious Casks
Ontdek weelderige kruidigheid en sappige, donkere vruchten uit deze voldragen single cask-rijping. Geniet meteen!
€ 369,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 528,56/Liter)
Arran 18 jaar oud
Een schitterend gerijpte Arran Single Malt met een indrukwekkende, natuurlijke kleur. Verzeker u nu van deze voortreffelijke whisky!
€ 148,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 212,84/Liter)
Highland Park 18 jaar oud Viking Pride Travel Edition (Intense & Balanced)
Zoals bij de Vikingen is de beste buit altijd onderweg. Gun uzelf deze exclusieve travel-uitgave.
€ 164,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 235,70/Liter)
Caol Ila 18 jaar oud
Deze geturfde ‘old but gold’ whisky behoort tot de meest overtuigende bottelingen van de distilleerderij. Ontdek de gerijpte versie van de Caol Ila Malt!
€ 240,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 344,27/Liter)
Hakushu 18 jaar oud Peated Malt 2024 Edition
Indrukwekkende rook en volwassen aroma’s komen in uw glas. Ontdek deze exclusieve smaakervaring.
€ 1.505,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.151,41/Liter)
Royal Brackla 18 jaar oud Sherry Cask Finish
Trakteer uzelf op de ongefilterde aroma's van 18 jaar rijping en een verleidelijke finish op een sherryvat. Bestel meteen!
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
Glenlivet 18 jaar oud Batch Reserve
18 jaar in eiken vaten hebben deze Glenlivet tot een bijzonder genietmoment gemaakt. Bestel nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Aberlour 18 jaar oud Batch #007
U geniet van een diepe sherryzoetheid door de afwerking in PX- en Oloroso-vaten. Verzeker u nu van Batch 007.
€ 133,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 191,41/Liter)
Speyburn 18 jaar oud 46% Vol.
De Core Range van Speyburn is nu uitgebreid met de 18 jaar oude single malt. Bestel meteen en ontdek.
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Laphroaig 18 jaar oud 2024 Release
Deze volwassen Laphroaig schittert door heerlijke complexiteit, krachtige rook en zachte zoetheid. Gun uzelf deze klassieker!
€ 199,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 285,70/Liter)
Bruichladdich 18 jaar oud
Ontdek de volwassen whisky met zijn fruitig-kruidige smaak uit zorgvuldig geselecteerde bourbon- en wijnvaten. Grijp snel uw kans!
€ 179,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 257,13/Liter)
Redbreast 18 jaar oud
Ontdek de heerlijke smaak die voortkomt uit de bijzonder lange rijping op bourbon-, port- en diverse sherryvaten.
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
Macallan 18 jaar oud Colour Collection
Macallan 18 – rijp en fluweelzacht: Panna Cotta, sinaasappel, honing en chocolade met een zoet eikenfinale. Bestel nu!
€ 514,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 735,70/Liter)
Bunnahabhain 18 jaar oud
Bij deze whisky begint het genot al bij het aroma. Schenk uzelf dus een royale slok in uw nosingglas.
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)
Jura 18 jaar oud
Typische single malt met een finish van rode wijn. Volmondig, gerijpt gedurende 18 jaar. Verzeker uzelf van een fles van deze exclusieve druppel.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Jameson 18 jaar oud Irish Whiskey
Deze milde Ier biedt evenwichtige aroma's uit 18 jaar rijping in bourbon- en sherryvaten. Gunt u uzelf dit genot!
€ 136,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 195,70/Liter)
Macallan 18 jaar oud Double Cask 2022 Release
In met de hand geselecteerde vaten mocht de Macallan 18 jaar rijpen en intense sherryaroma's opnemen. Bestel hem nu.
€ 374,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 535,70/Liter)
Glen Moray 18 jaar oud
Een volwassen Glen Moray met een complexe waaier aan aroma's na 18 jaar in first fill vaten van Amerikaanse eik. Niet te missen!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Glen Scotia 18 jaar oud
Overtuigt door zijn kwaliteit: 18 jaar oude Glen Scotia met Oloroso sherry-finish. Gewoon proberen en genieten.
€ 154,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 221,41/Liter)
Singleton of Dufftown 18 jaar oud met cadeauverpakking
Een zoete, kruidige single malt met een solide rijping van 18 jaar. Het perfecte geschenk voor uw dierbaren of voor uzelf!
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)