Whisky 18 jaar
Producten filteren
–
Glengoyne 18 jaar oud
Deze Glengoyne rijpte 18 lange jaren in fijne Oloroso-sherryvaten. Bestel nu deze prachtig uitgebalanceerde malt.
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Tamdhu 18 jaar oud
Een heerlijke Speyside Single Malt voor veeleisende liefhebbers van sherryvaten. Gun uzelf dit beperkt beschikbare genoegen.
€ 190,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 272,84/Liter)
Tormore 2005/2024 - 18 jaar oud Single Barrel No. 1630 (Single Malts of Scotland)
Deze volwassen Single Malt uit de Schotse Speyside komt in een stijlvolle geschenkverpakking bij u aan. Bestel meteen.
€ 191,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 274,27/Liter)
Highland Park 2006/2024 - 18 jaar oud Oloroso Octaves Mission Gold (Murray McDavid)
De volwassen Highland Park verenigt verrukkelijke sherrynoten met zijn maritieme karakter. Ontdek hem nu!
€ 293,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 419,99/Liter)
Glen Grant 18 jaar oud
Deze zachte single malt rijpte in met zorg geselecteerde ex-bourbonvaten en heropgewerkte hogsheads. Bestel nu en geniet van zijn milde karakter.
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)
Glencadam 18 jaar oud
Rijpe single malt whisky. Fruitig, zacht en met mooi ontwikkelde eikenkruidigheid. Een genot.
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Glenmorangie 18 jaar oud The Infinita
Ontdek de 18 jaar oude Glenmorangie, gerijpt in een combinatie van bourbon- en Oloroso-sherryvaten. Nu ontdekken!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Highland Park 18 jaar oud Sky of Orkney
Aroma, Smaak en Afdronk vertaald naar het Belgisch-Nederlands.
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
Dalmore 18 jaar oud
Fijn gecomponeerde single malt, deels gerijpt in 30 jaar oude Matusalem Oloroso-sherryvaten. Gun uzelf dat beetje luxe.
€ 279,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 399,99/Liter)
GlenAllachie 18 jaar oud met cadeauverpakking
De robuuste body ontmoet aromatische heidehoning en gelaagde gebaktoetsen. Gun uzelf deze prachtig gerijpte dram!
€ 159,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 228,56/Liter)
Deanston 18 jaar oud
Een van de weinige Highland Malts die exclusief op bourbonvaten werd gerijpt: 18 jaar volledig tot wasdom en complex! Nu ontdekken!
€ 143,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 205,70/Liter)
Aberfeldy 18 jaar oud Sangiovese Red Wine Cask Finish Batch 2924/A
Eerstgevulde Sangiovese-rodewijnvaten uit Italië schenken deze Highland whisky een indrukwekkende diepte. Niet te missen.
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
GlenDronach 18 jaar oud
De 18 jaar oude GlenDronach wordt onder fijnproevers gezien als dé referentie voor Sherry‑rijping. Gun uzelf deze klassieker.
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Cardhu 18 jaar oud Single Malt Whisky
Enkel de beste vaten worden voor Cardhu 18 jaar geselecteerd. Laat u overtuigen door deze elegante selectie.
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Loch Lomond 18 jaar oud
Deze volwassen Single Malt rijpte in vaten van Amerikaanse witte eik en overtuigt met een intense smaak. Bestel nu.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Glen Elgin 2007 - 18 jaar oud Moscatel Finish Hogshead #3800321 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
Geniet van de voortreffelijke Glen Elgin 18 jaar – een zoet-fruitige smaaksensatie. Bemachtig uw fles!
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Macallan 18 jaar oud Sherry Oak Collection 2025 Release
Verzeker u van de gelimiteerde botteling van deze volrijpe Single Malt uit de beste sherryvaten. Bestel en geniet.
€ 502,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 718,56/Liter)
Haran 18 jaar oud Small Batch Reserve
18 jaar gerijpte single malt whisky uit het Baskenland. Bestel nu en ontdek een bijzondere smaak.
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Bruichladdich 2005/2023 - 18 jaar oud Rivesaltes Wine Cask Hogshead No. 899 (Rest & Be Thankful)
Geniet van de volle smaak die de verdere rijping in bijzondere wijnvaten voortbrengt. Bestel nu de intense vatsterkte.
€ 242,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 347,13/Liter)
Old Pulteney 18 jaar oud
Uitzonderlijke, volwassen Single Malt uit de Noord-Highlands, die overtuigt met fruitige en kruidige toetsen. Pak uw kans en geniet!
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
– 16,00%
Ballechin 18 jaar oud Cask Strength Edition Batch No. 2
Volwassen en met intense vatsterkte komen krachtige rook, sherryvruchten en bourbonzoetheid in uw glas. Gelijk genieten!
€ 166,99
€ 140,27
Inhoud: 0.7 Liter (€ 200,39/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 136,99
Yamazaki 18 jaar oud Mizunara Cask 2024 Edition
18 jaar rijping in zeldzaam Japans Mizunara-eiken zorgt voor het unieke aroma van deze single malt. Bestel meteen.
€ 1.837,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.625,70/Liter)
Bowmore 18 jaar oud
Ervaar elegante eilandwhisky met zachte rook, kruiden en aangename zoetheid na 18 jaar in bourbon- en sherryvaten.
€ 157,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 225,70/Liter)
J.P. Wiser's 18 jaar oud Canadian Blended Whisky
Hier ontdekt u een volwassen Canadian blend die u dankzij zijn donkere aromarijkdom nog lang zal bijblijven.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)