Whisky 16 jaar
Producten filteren
–
Glenmorangie 16 jaar oud The Vindima (liter)
Een unieke combinatie van bourbon- en Madeiravaten levert dit fruitige smaakavontuur. Bestel meteen.
€ 125,99
Balvenie 16 jaar oud French Oak Pineau Cask Finish
Intensieve fruitaroma's afkomstig van de meermaandenlange nabehandeling in Franse Pineauvaten. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
– 16,00%
Glen Moray 2007/2024 - 16 jaar oud Single Cask No. 7040573 The Octave (Duncan Taylor)
De 16-jarige Glen Moray werd gebotteld op een krachtige 52,8% alcoholvolume. Bemachtig snel één van de gelimiteerde flessen!
€ 140,99
€ 118,43
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 140,99
Aberfeldy 16 jaar oud
Oh, sweet, sweet sixteen met een sherrytoets. Proef meteen een fruitig-kruidige dram.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Aberlour 16 jaar oud
Voor zijn uitgebalanceerde smaak rijpt de single malt trots 16 jaar in bourbon- en sherryvaten. Bestel nu voor een genot.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Glenfiddich 16 jaar oud Aston Martin F1 Team Limited Edition 2025 - sample (Tasting Circle)
Niet alleen voor Formule 1-fans een genot: verzeker u vooraf van de zijdezachte Glenfiddich 16 jaar aan een bijzonder goede prijs.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Highland Park 16 jaar oud Twisted Tattoo - sample (Tasting Circle)
De gelaagde wijnaroma's zullen zich in uw geheugen branden. Bemachtig nu een fles van de special edition en geniet.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Glen Deveron 16 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De klassieke standaard uit de Macduff-distilleerderij — kies voor een 16 jaar oude Meister Malt. Klassiek en goed.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Royal Lochnagar 16 jaar oud - Special Release 2021 - sample (Tasting Circle)
Gun uzelf de edele Royal Lochnagar in intense vatsterkte met een rijping van 16 jaar. Bemachtig meteen een proef!
€ 19,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 666,33/Liter)
Glentauchers 2009 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Exceptional Cask Edition #11 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Voor deze serie worden uitsluitend uitzonderlijke vaten geselecteerd en met een indrukwekkende alcoholsterkte gebotteld. Sla uw kans niet!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Aultmore 2009 - 16 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Exceptional Cask Edition #14 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Ervaar intens sherrygenot met Aultmore 16 jaar! Ontdek deze beperkte oplages nu!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Highland Park 16 jaar oud Sea of Orkney - sample (Tasting Circle)
Orkney in het glas met zoete fruittonen, subtiele kruidigheid en elegante rokerigheid – 16 jaar gerijpt, met een maritieme ziel. Bestel nu!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Nieuw
Glenfiddich 16 jaar oud Aston Martin F1 Team Limited Edition 2026 - sample (Tasting Circle)
De samenwerking tussen Glenfiddich en het Aston Martin F1 Team gaat in de tweede ronde. Verzeker uzelf van deze Limited Edition.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Nieuw
Bladnoch 16 jaar oud Oloroso Sherry Cask The Galloway Collection (nieuw)
Een uitgestrekte rijping van 16 jaar in sherryvaten brengt u veelzijdige kruiden en gedroogd fruit in het glas. Koop nu en geniet!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Craigellachie 2009/2025 - 16 jaar oud First Fill Sherry Hogshead #900258 Watching over the 9 Worlds Allfather Trilogy III Old Gods (whic)
Het derde deel van onze premiumserie betovert met legendarische vatsterkte en een zelfverzekerd karakter. Laat dit zeker niet aan u voorbijgaan!
€ 111,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 159,99/Liter)
Ardmore 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogshead Finish #1 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar de kracht van de 16 jaar gerijpte Ardmore in een zeldzame samensmelting met een PX-sherryvat. Genot uit slechts 341 flessen.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Highland Park 16 jaar oud Twisted Tattoo
De gelaagde wijnaroma's zullen zich in uw geheugen branden. Bemachtig nu een fles van deze speciale uitgave en geniet ervan.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Mortlach 16 jaar oud
Weelderig en robuust. Gun uzelf deze complexe dram met donkere fruittoetsen en zoete karamel.
€ 137,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 197,13/Liter)
Highland Park 16 jaar oud Wings of the Eagle
Kruidig en elegant – een nobele whisky in een krachtig design en boordevol smaak. Waar wacht u nog op?
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Kilkerran 16 jaar oud
De Kilkerran 16 van de Glengyle-distilleerderij vangt het Campbeltown-karakter: maritiem, moutig en krachtig — een whisky die u beslist moet proeven.
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)