Whisky 10 Jaar
Producten filteren
–
Laphroaig 10 jaar oud set met proefglas
De klassieker van Laphroaig in een prachtig geschenkset met een proefglas. Bestel meteen en schenk weg of geniet er zelf van.
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
– 22,00%
Strathmill 2014/2024 - 10 jaar oud Koval Quarter Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Fruitige aroma's uit de Speyside ontmoeten Amerikaanse whiskey in deze wonderlijk complexe uitgave. Zorg dat u snel een fles bemachtigt!
€ 74,99
€ 58,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 83,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
Aberlour 10 jaar oud Forest Reserve (Französisches Etikett)
Met dezelfde inhoud maar met een Frans etiket: geniet van de milde klassieker met bloemige zoetheid en evenwichtige aroma's.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Nomad 10 jaar oud Outland Whisky Triple Cask
In Schotland gedistilleerde en in Spanje nagerijpte whisky met een heerlijke symbiose van drie vattypes. Ontdek hem nu!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Glenfarclas 10 jaar oud (200 ml)
Betaalbaar en uitstekend. Grijp uw kans, want met deze malt en het bescheiden proefvolume van 200 ml kunt u niets verkeerd doen.
€ 18,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 94,95/Liter)
– 20,00%
Inchmurrin 10 jaar oud In The Deep 1st Fill Bourbon Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Deze exclusieve botteling verrukt met indrukwekkende vatsterkte en ongelooflijke smaaks diepgang. Bestel snel.
€ 95,99
€ 76,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
Black Bottle 10 jaar oud Blended Scotch (Limited Edition)
Elegant en fruitig met een subtiele rokerigheid. Een geslaagde herintroductie van een blend uit 1879. Dompel uzelf nu onder in vervlogen tijden.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Old Ballantruan 10 jaar oud
Krachtig geturfde single malt op 50% vol. – voor liefhebbers van uitgesproken turfrookaroma’s die een alternatief voor Islay zoeken.
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
– 25,01%
Glen Breton 10 jaar oud
Single malt whisky uit Canada. Ontdek aangename appelhouttoetsen en een gevoel van weidsheid.
€ 48,99
€ 36,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 35,99
Ballechin 10 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Die 10 Jahre stehen dem Ballechin ausgesprochen gut, en wij kunnen de "Ballechin Ten" voor 100% aanbevelen! Een fraaie, uitgebalanceerde malt voor liefhebbers van rokerige/peaty whisky’s. Overtuig uzelf!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Auchroisk 10 jaar oud (Flora and Fauna)
De Flora and Fauna-serie maakt het mogelijk: ontdek een zeldzame single malt van Auchroisk! Bestel meteen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Edradour 10 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Schitterend sherryaccent. Ontdek de bijzondere aromamélange van deze 10-jarige Highlander!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Benriach 10 jaar oud The Original Ten Three Cask Matured
Een perfecte balans van aroma’s uit bourbon-, oloroso- en virgin-oakvaten! Bestel nu en geniet!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Bowmore 10 jaar oud Dark and Intense - sample (Tasting Circle)
De Bowmore 10 jaar Dark & Intense in de voordelige literfles vormt een toegankelijke instap in het Bowmore-gamma.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
– 25,00%
Amrut 2019 10 jaar oud Greedy Angels Peated Rum Finish
Misschien wel de oudste Single Malt uit India. Wees er snel bij en geniet van één van de gelimiteerde flessen uit de eerste batch.
€ 872,99
€ 654,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 935,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 736,99
Laphroaig 10 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Intense aroma’s en krachtige karakteristieken van het whiskyeiland! Probeer de praktische miniatuur.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Benromach 10 jaar oud Single Malt - sample (Tasting Circle)
Heerlijke fruittoetsen na 10 jaar rijping, een vleugje rook en aangename 43% vol. Haal dit genot nu in huis!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Port Charlotte 10 jaar oud Heavily Peated - sample (Tasting Circle)
Het gedifferentieerde bouquet van de Port Charlotte toont sterke turfrooktonen met elegante fruitsweetheid uit de wijnvaten, en dat bij heftige 50%! Zeker niet missen!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Speyburn 10 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een moutig-milde Speyside Single Malt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. U kunt deze vlotte aperitiefwhisky bestellen.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Teaninich 10 jaar oud (Flora and Fauna)
De officieuze eigenaarsbotteling van Teaninich – ontdek deze mysterieuze Highland-distilleerderij!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Arran 2025 - 10 jaar oud Arran Barley Batch #001 - sample (Tasting Circle)
Ontdek het eilandkarakter van lokaal geteelde gerst en 10 jaar rijping. Bestel nu en beleef intens genot.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Whitlaw 2014/2024 - 10 jaar oud Rechar Butts (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Beleef een karaktervolle Single Malt van de Orkney-eilanden, afgevuld op een zachte drinksterkte. Grijp uw kans en geniet.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 10 jaar oud PX Sherry und Amarone Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Krachtige Islay-rook ontmoet gelaagde fruittonen uit PX Sherry- en Amaronevaten. Verwen uzelf met dit genot!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Edradour 10 jaar oud 40% Vol. - sample (Tasting Circle)
Vol sherry-accenten. Ontdek de bijzondere aromamengeling van deze 10-jarige!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)