Volle en zoete whisky
De hier ondergebrachte whiskys bieden een weelderige smaakvariëteit met een uitgesproken zoetheid, die doet denken aan karamel, honing, rijpe vruchten of chocolade. Hun volle textuur en de zoete tonen creëren een afgerond smaakervaring. Ideaal voor fijnproevers die een whisky met intense zoetheid en volmondigheid waarderen.
Producten filteren
–
Jack Daniels Single Barrel
Een hoogwaardige Tennessee Whiskey van Jack Daniels. De perfecte kennismaking met de wereld van Tennessee whiskeys.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Johnnie Walker Gold Label Reserve
Deze Blended Scotch is een typische Johnnie Walker-blend die u niet zal teleurstellen. Proef hem gerust en geniet!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Jameson 18 jaar oud Irish Whiskey
Deze milde Ier biedt evenwichtige aroma's uit 18 jaar rijping in bourbon- en sherryvaten. Gunt u uzelf dit genot!
€ 136,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 195,70/Liter)
Makers Mark Cellar Aged 2025 Release
Een Kentucky Straight Bourbon die minstens 11 jaar op eiken vaten heeft gerijpt, gebotteld met een indrukwekkende intensiteit.
€ 204,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 292,84/Liter)
Glenfiddich 16 jaar oud Aston Martin F1 Team Limited Edition 2026 - sample (Tasting Circle)
De samenwerking tussen Glenfiddich en het Aston Martin F1 Team gaat in de tweede ronde. Verzeker uzelf van deze Limited Edition.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
– 16,00%
Glen Moray 2007/2024 - 16 jaar oud Single Cask No. 7040573 The Octave (Duncan Taylor)
De 16-jarige Glen Moray werd gebotteld op een krachtige 52,8% alcoholvolume. Bemachtig snel één van de gelimiteerde flessen!
€ 140,99
€ 118,43
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 140,99
Glenfiddich Project XX Experimental Series #02
Deze Glenfiddich dankt zijn spannende aromaprofiel aan de experimentele aanpak. Nu kopen en ontdekken!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Kinclaith 1969/2020 - 51 jaar oud Cask No. 301454 (Duncan Taylor)
Dit 51-jarige Kinclaith van Duncan Taylor is het pronkstuk van elke collectie. Dompel uzelf onder in de whisky-elite.
€ 13.211,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 18.874,27/Liter)
– 35,00%
Black Gate 3 jaar oud Batch 1 (That Boutique-Y Whisky Company)
Genot uit Australië bij aangename 46% Vol. Koop nu een van de gelimiteerde flessen!
€ 127,99
€ 83,19
Inhoud: 0.5 Liter (€ 166,38/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 127,99
Glenfiddich 29 jaar oud Grand Yozakura Japanese Awamori Cask Finish
Unieke whisky, nagerijpt in bijzondere Awamori‑vaten (de Japanse rijstspiritie). Gun uzelf dit luxueuze genot.
€ 1.817,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.597,13/Liter)
Chivas Regal 25 jaar oud
Een premiumblend van Chivas Regal in stijlvolle verpakking — een luxueus geschenk voor liefhebbers van nootachtig-zachte whiskys. Koop nu.
€ 340,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 487,13/Liter)
Benriach 25 jaar oud The Twenty Five
Een prachtige combinatie van vier verschillende vaten en maar liefst 25 jaar rijping zorgt voor een ware explosie aan aroma’s. Proef hem nu!
€ 363,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 519,99/Liter)
– 17,00%
Teaninich 1977/2022 Single Cask No. 7010 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Bij indrukwekkende 63,3 % Vol. komen de rijpe aroma's van Teaninich prachtig tot hun recht. Verzeker uzelf nu van deze rariteit!
€ 2.521,99
€ 2.093,25
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.990,36/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 2.521,99
– 15,00%
Glentauchers 2009/2023 - 14 jaar oud Bordeaux Wine Barrique No. 900219 (LongValley Selection)
Maar liefst 14 jaar rijping in rode wijnvaten gaf de Speysider zijn intense fruitigheid. Bemachtig meteen een fles!
€ 103,99
€ 88,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 126,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 103,99
– 15,00%
Launceston 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de whiskywereld van Australië met deze intense afvulling. Bemachtig meteen één van de slechts 187 flessen!
€ 154,99
€ 131,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 263,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 154,99
Wolfburn Northland 8 jaar oud Quarter Cask - sample (Tasting Circle)
Deze variant van de geliefde Wolfburn met zachte rook rijpt minstens 8 jaar in kleine kwartvaten. Bestel nu.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 25,00%
Cedar Ridge Wheat
Zacht en mild glijden de zoete aroma’s van de whiskey in uw glas. Nu gewoon genieten!
€ 52,99
€ 39,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 56,77/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 50,99
West Cork 5 jaar oud Black Cask (miniatuur)
Ervaar intense vanillenoten door de rijping in uitgebrande vaten. Bestel deze miniatuur direct.
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Sweet Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection - sample (Tasting Circle)
Aultmore 15 – zoet & fluweelachtig: vijg, mandarijn & walnoot in het honingzachte Sweet Marsala Cask. Nu kopen!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glentauchers 2009/2022 - 13 jaar oud Murca Old Brandy Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De uitzonderlijke nabewerking in Portugese brandybarriques zorgde voor unieke en delicate aroma's. Wees er snel bij!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Tomatin 14 jaar oud Port Casks - sample (Tasting Circle)
Port-gefinishte single malt van Tomatin, waarin de portwijn duidelijk domineert. Portwijnliefhebbers doen er goed aan deze kans niet te laten liggen!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Willett Pot Still Reserve Bourbon Whiskey (miniatuur)
Het bijzondere flesontwerp is ook verkrijgbaar als miniatuur. Probeer nu Willett Pot Still Reserve. Bemachtig hem nu.
€ 13,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 279,80/Liter)
ElsBurn The Journey 2023 (50ml miniatuur)
Ontdek de geliefde whisky uit de Harz nu in een klein flesje om te proeven of voor onderweg. Snel zijn is de boodschap.
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Glencadam 2008/2023 - 15 jaar oud Madeira Cask Finish - sample (Tasting Circle)
15 jaar rijping en een verrukkelijke finish in een Madeira-vat schenken u een wonderlijk zoet palet aan aroma's in het glas. Proef hem meteen!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)