Maritieme & kruidige whisky
Deze whiskys bieden u een fascinerende mix van zoute tonen, die doen denken aan frisse zeelucht en jodium, gecombineerd met intense specerijnuances zoals zwarte peper, nootmuskaat en laurier. De verbinding van maritieme karakteristieken met kruidige elementen creëert een intens smaakervaring. Dompel uzelf onder in de wereld van maritiem-kruidige whiskys en ervaar spannende creaties.
Producten filteren
–
Bunnahabhain Stiùireadair (200ml)
Deze Bunnahabhain gidst u vakkundig door de volledige maritieme aromenrijkdom van de distilleerderij. Bestel nu in het kleine formaat!
€ 22,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 114,95/Liter)
Bunnahabhain 1973/2016 - 42 jaar oud Cask No. 12145 Rare Reserve (Signatory)
Deze whisky straalt in voornaam oud goud en werpt een fonkelende gloed over uw collectie. Gun uzelf deze luxe.
€ 1.816,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.595,70/Liter)
Glen Scotia Double Cask Rum Cask Finish
De bekende Glen Scotia Double Cask kunt u nu proeven met een naberijping op rumvaten. Bestel een fles.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Hamiltons The Isles Blended Malt
Deze whisky komt van de Schotse kust, en dat proef je. Krachtig, kruidig en licht zilt. Bestel hem meteen.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Sild Crannog Single Malt
Maritiem-kruidig genot uit het noorden van Duitsland. Gun uzelf deze whisky van Sylt!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Highland Park 18 jaar oud Sky of Orkney
Aroma, Smaak en Afdronk vertaald naar het Belgisch-Nederlands.
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
Old Pulteney 10 jaar oud (1 liter)
Deze maritiem-fruitige Old Pulteney verschijnt meteen in de literfles — genoeg voorraad aan dek. Grijp uw kans!
€ 49,99
Glen Scotia 10 jaar oud First Fill Bourbon Barrels
Het huiskarakter van Glen Scotia brengt u naar Campbeltown en betovert met maritieme en kruidig-zoete aroma's. Ontdek hem nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Glenglassaugh Portsoy
Ontdek bij krachtige 49,1% vol. de fruitige aroma's uit de rijping op bourbon-, sherry- en portvaten. Sla uw slag.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Glenglassaugh 12 jaar oud
Een verrukkelijke symbiose van sherry-, bourbon- en wijnvaten wacht u bij deze 12-jarige Highlander. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glen Scotia Campbeltown Harbour
Fijne rookaccenten, dominante maritieme toetsen en gezouten karamel wachten op u. Haal de haven van Campbeltown in uw glas!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
North Port Brechin 1981/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Strikt gelimiteerd — grijp toe zolang de voorraad strekt.
€ 1.431,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.045,70/Liter)
Old Pulteney 15 jaar oud
Een milde Highland-kustmalt. Deze 15-jarige Old Pulteney zal u overtuigen met zijn verfijnde sherrynoten. Proef hem nu!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Glenglassaugh Sandend
Intense aroma’s uit rijping op bourbon-, sherry- en manzanillavaten, gebotteld op hoge sterkte. Meteen inslaan.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Grace O'Malley Maritime Cask Irish Whiskey
Zachte Ierse whisky met een maritieme zouttoets. Bestel nu uw fles rechtstreeks hier.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Jura 16 jaar oud Perspective No. 01
De rijping in verschillende vattypes zorgt voor de veelschichtige aroma's van deze Jura-whisky. Gunt u uzelf dit genot!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Glen Scotia 15 jaar oud
Uitzonderlijke single malt die het unieke karakter van Campbeltown oproept. Bestel hem meteen en geniet.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Old Pulteney 18 jaar oud
Uitzonderlijke, volwassen Single Malt uit de Noord-Highlands, die overtuigt met fruitige en kruidige toetsen. Pak uw kans en geniet!
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Old Pulteney 12 jaar oud met cadeauverpakking (Design 2020-2025)
Uitsluitend gerijpt in bourbonvaten, verleidt deze whisky door zijn zachtheid en volle lichaam. Nu ontdekken.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Cutty Sark 12 jaar oud
Deze variant onderging 12 jaar rijping en bevat aanzienlijk meer sherryvaten dan de geliefde klassieker. Een echte aanrader.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Bunnahabhain 1968/2019 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng gelimiteerd — grijp toe zolang beschikbaar.
€ 2.843,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.062,84/Liter)
Old Pulteney 10 jaar oud Flotilla Vintage 2012
Kustwhisky met een zilte bries, lichte fruitigheid en een droge structuur – maritiem, rechttoe-rechtaan en typisch Old Pulteney. Nu kopen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Highland Park 16 jaar oud Sea of Orkney
Orkney in het glas, met zoete fruitigheid, verfijnde kruidigheid en elegante rokerigheid – 16 jaar gerijpt, met een maritieme ziel. Bestel nu!
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Finlaggan Old Reserve Islay Single Malt
Expressief en typisch Islay, met rook die door een zeebries wordt gedragen. De EHBO-doos is er ook bij. Probeer hem!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)