Maritieme & kruidige whisky
Deze whiskys bieden u een fascinerende mix van zoute tonen, die doen denken aan frisse zeelucht en jodium, gecombineerd met intense specerijnuances zoals zwarte peper, nootmuskaat en laurier. De verbinding van maritieme karakteristieken met kruidige elementen creëert een intens smaakervaring. Dompel uzelf onder in de wereld van maritiem-kruidige whiskys en ervaar spannende creaties.
Producten filteren
–
Talisker 45 jaar oud Glacial Edge
De whisky die uit de kou kwam — ontdek de unieke smaak van vaten die koud werden behandeld. Geniet nu van pure luxe.
€ 6.548,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 9.355,70/Liter)
– 33,01%
Lochlea Ploughing Edition Third Crop
Ploughing Edition 2024 – Rook kust de kust: fruit ontmoet diepte
€ 65,99
€ 44,21
Inhoud: 0.7 Liter (€ 63,16/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 50,99
Old Pulteney 13 jaar oud Travellers Exclusive (liter)
De whisky uit de literfles rijpte 13 jaar in Amerikaanse en Spaanse eikenvaten. Bestel nu en geniet van evenwichtig genot.
€ 65,99
Bunnahabhain Eirigh Na Greine
Een Bunnahabhain uit het wijnvat? Meer dan reden genoeg om deze gelimiteerde Islay-malt te bemachtigen!
€ 71,99
Armorik Classic (biologisch)
Wie als een god in Frankrijk wil leven, kiest voor Franse single malt! Bestel meteen en geniet.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Old Pulteney 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Enkel in bourbonvaten gerijpt, overtuigt deze whisky door zijn zachte karakter en volle body. Bestel hem meteen.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrels No. 3478 + 3482 Cask Strength Collection (Signatory)
De rijpe aroma’s uit de twee afzonderlijke bourbonvaten werden op krachtige vatsterkte gebotteld. Bestel nu!
€ 759,99
€ 607,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 868,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 588,99
– 20,00%
Clynelish 1990/2022 - 32 jaar oud Bourbon Barrel No. 3507 Cask Strength Collection (Signatory)
Heerlijke vanille- en fruitaroma's worden omspeld door verfijnde maritieme tonen. Gun uzelf deze uitzonderlijke whisky.
€ 759,99
€ 607,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 868,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 759,99
Highland Park 16 jaar oud Sea of Orkney - sample (Tasting Circle)
Orkney in het glas met zoete fruittonen, subtiele kruidigheid en elegante rokerigheid – 16 jaar gerijpt, met een maritieme ziel. Bestel nu!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Glenglassaugh 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een heerlijke symbiose van sherry-, bourbon- en wijnvaten wacht op u bij deze 12-jarige Highlander. Bestel nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 25,00%
Glen Scotia 25 jaar oud
Het kroonjuweel van Glen Scotia kreeg een finish op verse bourbonvaten en daardoor een mooie zoetheid. Wees er snel bij.
€ 699,99
€ 524,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 749,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 481,99
Bunnahabhain Stiùireadair - sample (Tasting Circle)
Deze Bunnahabhain loodst ons bedreven door de volledige aromarijkdom van de Islay-distilleerderij. Hij blijft trouw aan zijn maritieme grondtoon en overtuigt met een verfijnde sherryzoetheid.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glen Scotia 25 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Het kroonjuweel van Glen Scotia kreeg een finish in verse bourbonvaten en daardoor een verfijnde zoetheid. Wees er snel bij.
€ 44,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.499,67/Liter)
Highland Park 14 jaar oud Land of Orkney - sample (Tasting Circle)
Ontdek de zoet-rokerige complexiteit van Highland Park 14. Verwen uzelf met dit genot en bestel nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Old Pulteney 10 jaar oud Flotilla Vintage 2012 - sample (Tasting Circle)
Kustwhisky met een ziltige bries, lichte fruitigheid en een droge structuur – maritiem, rechtlijnig en typisch Old Pulteney. Bestel nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Old Pulteney 13 jaar oud Travellers Exclusive (liter) - sample (Tasting Circle)
De whisky uit de literfles rijpte 13 jaar in Amerikaanse en Spaanse eikenvaten. Bestel nu en geniet van een evenwichtig genot.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
whic Sirens Batch 5
Geheimzinnige eilandwhisky betovert u met zachte rook en fruitige witwijnnoten. Bemachtig nu Batch 5 van de Sirens‑serie.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Pulteney 2008/2022 - 13 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 800049 Spirits of the Forest I of XIII (whic)
Dompel uzelf onder in zoete vanille en maritieme ziltaccenten met de natuurzuivere eerste afvulling van whics Spirits of the Forest.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Old School Single Malt 50 jaar oud Coastal Edition Batch #4 (Signatory)
Geniet van maritieme sherrydiepte die na 50 jaar rijping tot perfectie kwam. Bemachtig dit zeldzame Batch #4 rechtstreeks.
€ 556,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 795,70/Liter)
Springbank 21 jaar oud 2022 Edition
Ervaar de onmiskenbare, krachtige aroma's van de goed gerijpte Springbank. Bemachtig nu een van de begeerde flessen.
€ 585,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 837,13/Liter)
Bruichladdich The Classic Laddie Scottish Barley
Uitsluitend van Schotse gerst. Ontdek de smaak van Schotland. Bestel nu de niet-gerookte Islay Malt!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Inchgower 14 jaar oud (Flora and Fauna)
Ontdek Inchgower dankzij de Florea & Fauna-serie als een uiterst zeldzame single malt. Bestel nu en proef hem.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Umiki Ocean Fused Whisky Pine Barrel Finish
Unieke Japanse whisky, doordrenkt met oceaanbries en de tijdloze kracht van de pijnboom. Ontdek nu de harmonie!
€ 48,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 97,98/Liter)
Ballantines 30 jaar oud
Een meermalen bekroonde edelblend - een echte gentleman.
€ 336,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 481,41/Liter)