Elegante & bloemige Whisky
Elegante en florale whiskys kenmerken zich door lichte, bloeiende tonen, die doen denken aan vers gesneden bloemen, heide of zelfs aan een lentetuin. Vaak vergezeld van een subtiele elegantie en een zachte zoetheid, bieden ze u een uitgebalanceerde smaakervaring. Ervaar deze verfijnde genot zelf en ontdek nieuwe favorieten.
Producten filteren
–
Glentauchers 2007 - 18 jaar oud Moscatel Finish Hogshead #800577 (Berry Bros. & Rudd)
Bloemige kruidigheid ontmoet steenfruit, amandelen en muskaatdruiven – een elegante Speysider met Moscatel-finish. Bestel nu!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Millstone 2010/2019 Special #17 American Oak & Moscatel
Liefhebbers van op wijnvaten gerijpte whisky, opgelet: deze Millstone uit Nederland rijpte in Moscatel-wijnvaten. Sla uw slag!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Inchgower 2010/2025 - 14 jaar oud Tokaji Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Inchgower van een nieuwe kant, verfijnd in een exotisch Hongaars wijnvat. Bestel nu en geniet!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Amrut Kurinji Single Malts of India
Ervaar whisky van een nieuwe kant met deze heerlijke single malt uit India. Zorg dat u nu een van de fraaie flessen bemachtigt!
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
Macduff 2003/2022 Single Sherry Butt No. 900028 Germany exclusive (Berry Bros & Rudd)
De rijpe aroma's kwamen ongefilterd en intens uit het single cask in de elegante fles terecht. Ontdek nu deze luxueuze whisky!
€ 161,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 231,41/Liter)
Speyside Traditional Cask 16 jaar oud (Berry Bros. & Rudd)
Gedurende 16 jaar kregen de aroma's van deze smaakvolle Speysider de ruimte om zich te ontplooien voordat hij in de fraaie fles terechtkwam. Bestel nu uw exemplaar!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Macduff 2006/2024 - 17 jaar oud Refill Bourbon Barrel #101693 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Fruitig‑bloemige aroma's na 17 jaar in een evenwichtig refill bourbon-singlecask. Bestel nu en geniet.
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Linkwood 31 jaar oud Director`s Special (The Single Malts of Scotland)
Maar liefst 31 jaar mochten de bloemig-fruitige aroma's van Linkwood zich ontwikkelen. Ontdek nu dit rijpe genot!
€ 715,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.022,84/Liter)
Glenlossie 1982/2022 Single Cask No. 3398 Private Collection (Gordon & MacPhail)
40 jaar mochten de aroma's van het geselecteerde single cask rijpen voordat ze in de nobele fles terechtkwamen. Gunt u uzelf deze luxe!
€ 1.936,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.767,13/Liter)
Imperial 1979/2023 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Heerlijk complex genot uit de gesloten Imperial-distilleerderij. Bestel vandaag nog!
€ 4.878,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 6.969,99/Liter)
Glenlivet 1994/2025 - 31 jaar oud Refill American Hogshead #58445 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na 31 jaar op vat overtuigt de single malt met een soepele vatsterkte en natuurlijke kleur. Verzeker uzelf van dit genot.
€ 871,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.245,70/Liter)
Imperial 25 jaar oud No Signal Batch 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Een zeldzaam single cask uit de gesloten Imperial-distilleerderij. Verzeker uzelf nu van één van de onafhankelijk gebottelde flessen!
€ 473,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 947,98/Liter)
Lochlea Orchard & Oak
De smaak van boomgaardfruit en een vleugje hout typeert deze milde whisky. Absoluut het proeven waard!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Glentauchers 2010/2024 - 14 jaar oud Tokaji Wine Barrique Finish (Murray McDavid)
De florale elegantie van de Speyside ontmoet luxueuze aroma's uit het Tokaji-wijnvat. Bestel nu en geniet!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
– 33,01%
Lochlea Sowing Edition Third Crop
De onafhankelijke en nog vrij jonge Lochlea-distilleerderij brengt u een verrukkelijke afvulling met heerlijke bourbonaroma's. Bestel hem nu!
€ 65,99
€ 44,21
Inhoud: 0.7 Liter (€ 63,16/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 63,99
Linkwood 1982/2022 Cask No. 91018811 Private Collection (Gordon & MacPhail)
In ongeveer 40 jaar rijping ontwikkelde de geliefde Speysider een indrukwekkende rijkdom aan aroma's. Gun uzelf deze luxe!
€ 2.017,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.882,84/Liter)
Rare Ayrshire (Ladyburn) 1975/2015 - 40 jaar oud Bourbon Barrel No. 3421 Rare Reserve (Signatory)
Kort voor de sluiting werd deze spirit in de Ladyburn-distilleerderij gedistilleerd. Bestel nu voor uw collectie of geniet ervan.
€ 1.324,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.892,84/Liter)
Girvan 2006 - 17 jaar oud Fine Bretagne Cask Finish Barrique No. 4012 Pintail (The Whisky Cellar)
De elegante single grain onderging een nabrijping in een aromatisch appelbrandewijnvat. Ontdek de fruitige smaak.
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Mars Kasei
In deze Kasei van Shinshu Mars ontmoeten florale aroma's rijpe vruchten. Niet te missen!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Glen Garioch 31 jaar oud Director`s Special (The Single Malts of Scotland)
Rijpe aroma's in een luxueuze houten verpakking. Verwen uzelf met deze heerlijke zeldzaamheid!
€ 700,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.001,41/Liter)
Glentauchers 1996 - 25 jaar oud Justinos Madeira Finish Mission Gold (Murray McDavid)
De natuurlijke kleurpracht en de intense fruit- en cacaotonen komen van het verrukkelijke Madeira-finish. Bestel nu!
€ 263,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 377,13/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Original geschenkset met 2 glazen
Beleef zijdezachte verfijning en fruitige aroma’s in een set met twee bijpassende glazen. Ideaal om cadeau te doen of uzelf te verwennen!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Bache-Gabrielsen 5 jaar oud Cognac Cask BGW Batch #1
Rijping in een cognacvat en een smaakvolle Pineau-finish geven deze Franse whisky een rijke, fruitige aromaweelde. Bestel nu!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Glen Grant 18 jaar oud
Deze zachte single malt rijpte in met zorg geselecteerde ex-bourbonvaten en heropgewerkte hogsheads. Bestel nu en geniet van zijn milde karakter.
€ 112,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 161,41/Liter)