Elegante & bloemige Whisky
Elegante en florale whiskys kenmerken zich door lichte, bloeiende tonen, die doen denken aan vers gesneden bloemen, heide of zelfs aan een lentetuin. Vaak vergezeld van een subtiele elegantie en een zachte zoetheid, bieden ze u een uitgebalanceerde smaakervaring. Ervaar deze verfijnde genot zelf en ontdek nieuwe favorieten.
Producten filteren
–
Balcones Texas Single Malt
Een fascinerende Single Malt uit het bekroonde Balcones Distillery in Texas. Jong, maar complex en intens! Bestel meteen!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Rosebank 21 jaar oud Unity The Roses Edition VI
Deel 6 van de Roses Edition is een edele botteling uit vervlogen tijden die u moeiteloos zal betoveren. Bestel nu en geniet.
€ 1.918,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.741,41/Liter)
Togouchi Ayumi Sake Cask Finish
Met een onnavolgbare nabrijping in zorgvuldig geselecteerde sakevaten. Gun uzelf dit buitengewone genot.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Linkwood 2012/2022 - 10 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel (Artist Collective #6.0 by LMDW)
Een evenwichtige Linkwood op perfecte drinksterkte rust in de sierlijke fles. Perfect om cadeau te doen of zelf van te genieten!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Onikishi Sakura
Ervaar Japanse elegantie met kersenbloesemaroma in de Onikishi Sakura whisky. Proef nu de traditie van Japan!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Break the Mould 2003 - 20 jaar oud Oloroso Hogshead No. 9.289 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Een waar aromakunstwerk sluimert in de fraaie fles van de Artist-serie. Ontdek nu het mysterieuze genot!
€ 362,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 518,56/Liter)
Bowmore 1969/2021 - 50 jaar oud
Luxueuze single malt met maar liefst 50 jaar rijping. Verzeker uzelf van deze buitengewone Bowmore — een echte rariteit!
€ 45.367,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64.811,41/Liter)
Glen Scotia 9 jaar oud Unpeated Fino Sherry Finish Campbeltown Malts Festival 2024
Een heerlijke compositie van aroma’s voor een bijzonder moment. Gun uzelf dit genot!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Glen Ord 2012/2022 - 9 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel (Artist Collective #6.0 by LMDW)
Een frisse en bloemige single malt in een kunstzinnige fles. Perfect als geschenk of om zelf van te genieten!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Tamnavulin French Cabernet Sauvignon Finish
De milde Tamnavulin met een boeiende finish in Franse Cabernet Sauvignon-vaten. Bestel hem vandaag nog en proef.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Wolfburn Aurora Sherry Oak
Zo intens als het poollicht waarnaar hij genoemd is, schittert de fruitige malt in uw nosingglas. Grijp snel toe!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Heaven Hill Old Style Bourbon Whiskey (liter)
Een klassieke bourbon met zoete honingtoetsen en florale aroma’s.
€ 31,99
Slyrs Moscatel Cask Finish Distillers Choice
Ervaar het vakmanschap van de distilleerder in deze betoverende whisky. Ontdek nu de fruitig-kruidige verwennerij.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
– 25,00%
Woven Homemade Blended Scotch
Levendige blended scotch met een uitzonderlijk hoog aandeel single malt en een nagerijping in sherryvaten. Bestel meteen.
€ 50,99
€ 38,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,63/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 47,99
– 30,00%
Mars Komagatake 2022 IPA Cask Finish
De Japanse whisky kreeg een prachtig finish in IPA-vaten, voordat hij op vatsterkte van 52% vol. werd gebotteld. Nu te koop.
€ 191,99
€ 134,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 191,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 191,99
Macallan Jing Inspired by Phoenix Honey Orchid Tea The Harmony Collection
Beleef de fruitige Macallan whisky met een duurzame verpakking! Ontdek nu deze bijzondere smaakbeleving!
€ 210,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 301,41/Liter)
Strathcolm 12 jaar oud Single Grain
Mild en rond zijn de aroma's van deze heerlijke Single Grain. Haal dit drinkgenot nu in huis!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Amrut Kadhambam - Indian Single Malt (nieuwe verpakking)
Deze intrigerende Indiase single malt rijpte in brandy-, rum- en sherryvaten. Bestel nu dit exotische smaakvuurwerk!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Bruichladdich 10 jaar oud The Classic Laddie
U ervaart bloemige fruitigheid met deze niet-getorfd 10 jaar oude Islay-Malt bij een krachtige 50% vol. Bestel nu direct!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Green Spot Léoville Barton Bordeaux Finish
De afrijping op Franse wijnvaten voegt een bijzondere fruitige kruidigheid toe. Probeer deze prachtige aromamelange uit Ierland.
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Bunnahabhain 44 jaar oud (The Single Malts of Scotland Directors Special)
Ongelooflijke 44 jaar gerijpt! De perfecte metgezel voor zeer bijzondere momenten en gelegenheden, geleverd in een elegante houten kist. Een verfijnde verwenning.
€ 1.582,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.261,41/Liter)
Cardhu 12 jaar oud
Een zoet-moutige Speyside-whisky zonder rook. Bestel nu deze klassieker!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Aberlour 10 jaar oud Forest Reserve (Französisches Etikett)
Met dezelfde inhoud maar met een Frans etiket: geniet van de milde klassieker met bloemige zoetheid en evenwichtige aroma's.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Glencadam Origin 1825 The Rather Elegant in een tube
Een bloemige single malt, ideaal als instapper in de wereld van whisky.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)