Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Arran Robert Burns Blended Scotch in een tube
Duik nu in de Schotse cultuur met deze heerlijke blend ter ere van dichter Robert Burns. Bestel eenvoudig!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Okami 4 jaar oud Mizunara Casks Finish
Ontdek Japanse maltwhisky met een eenjarige finish in kostbare Mizunara-eiken vaten. Grijp snel uw kans!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Togouchi Rum Cask Finish
U geniet van milde tropische zoetheid dankzij de bijzondere rum-vatafwerking. Bestel deze Japanse whisky nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Clonakilty Double Oak Cask
De rijping in ex-bourbonvaten en eerder ongebruikte vaten geeft deze Ierse whiskey zijn bijzonderheid. Bestel hem vandaag nog en geniet ervan.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Copperworks 3 jaar oud Batch 2 USA Series (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de veelzijdige wereld van Amerikaanse whiskey met deze intense afvulling van Copperworks. Bestel nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 169,98/Liter)
Nikka Yoichi Discovery Non-Peated 2021
In de Discovery-serie draaien Yoichi en Miyagikyo hun rookstijlen om: hier proeft u een ongeturfde Yoichi. Bestel meteen!
€ 301,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 431,41/Liter)
Amrut Fusion XI
In de fraaie fles schuilt een heerlijke compositie van verschillende vaten. Bemachtig nu dit pronkstuk!
€ 323,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 462,84/Liter)
Glenmorangie A Tale of Ice Cream
De bourbonvaten, en zeker de extra zwaar gebrande vaten, onderstrepen perfect de zoete en romige huisstijl van de distilleerderij. Nu proeven.
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Roseisle 12 jaar oud Origami Kite II Special Release 2024 (200 ml)
Ontdek met dit kleine flesje deze voortreffelijke whisky met zijn verleidelijke karamelsmaken. Wees er snel bij!
€ 50,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 254,95/Liter)
Chivas Regal 13 jaar oud Extra Tequila Cask Finish
Een prachtige Scotch met een narijping in tequilavaten wacht hier op u. 13 jaar oud en heerlijk zacht. Grijp nu uw kans!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Milton 1949/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
De huidige Strathisla Distillery heette tot 1951 Milton Distillery. Verzeker uzelf van deze uiterst exclusieve single malt.
€ 44.020,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62.887,13/Liter)
Ardmore 1987/2022 - 35 jaar oud Refill American Hogshead No. 2898 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Indrukwekkende aroma's, heerlijke intensiteit en een elegante houten verpakking. Verzeker u nu van deze luxueuze single malt!
€ 1.181,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.688,56/Liter)
Longmorn 1966/2021 First Fill Sherry Butt No. 609 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Het prachtige mahoniebruin en de heerlijke verscheidenheid aan aroma's getuigen van maar liefst 53 jaar rijping. Bestel vandaag nog!
€ 7.708,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 11.012,84/Liter)
New Zealand The Oamaruvian Revolution
De eerste Single Malt die door de New Zealand Whisky Company zelf werd gedistilleerd en gerijpt. Die mag u niet missen.
€ 74,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 149,98/Liter)
Proper No. Twelve 4 jaar oud
Zacht en mild glijdt de driedubbel gedistilleerde Ierse whiskey over de tong. Leg hem meteen in uw winkelmandje en geniet ervan.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Glencadam Reserva Andalucía Oloroso Sherry Cask Finish
Romig en soepel maakt deze Highland whisky zich prachtig als Everyday Dram. Laat u verleiden.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Chivas Regal 18 jaar oud The Gold Signature met cadeauverpakking
Elke druppel van deze excellente whisky heeft minstens 18 jaar gerijpt in uitgelezen eikenhouten vaten. Bestel nu en geniet.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Mackmyra Mack
Wie de Zweedse Mackmyra wil leren kennen, begint hier en wordt begroet door de typische vanille- en anisaroma's.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Kilchoman Coull Point
Zoet-fruitige aroma's uit sherry- en bourbonvaten harmoneren prachtig met de krachtige turfrook. Geniet u er meteen van!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Nikka Coffey Malt set met 2 glazen
Ontdek de unieke Nikka Coffey Malt whisky in een elegant geschenkset! Beleef nu bijzondere genotmomenten.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Macallan 15 jaar oud Colour Collection
Macallan 15 – zacht & gelaagd: gebak, vanillecrème & perzik met een kruidige eikenafdronk. Bestel nu!
€ 200,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 287,13/Liter)
Tokinoka Blended Whisky
Ontdek Japan nu met deze hoogwaardige, fruitig-zoete blend. Bestel en geniet!
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Nikka Coffey Grain set met 2 glazen
Deze prachtige set bezorgt dubbel genot. Bij uw fles ontvangt u twee glazen in het bijpassende design van Nikka Whisky.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Craigellachie 19 jaar oud
Sappig fruit vindt ongefilterd zijn weg naar uw glas. Ontdek nu de 19-jarige Craigellachie!
€ 220,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 315,70/Liter)