Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Mosstowie 1973/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng gelimiteerd — enkel verkrijgbaar zolang de voorraad strekt.
€ 1.837,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.625,70/Liter)
Littlemill 1989/2023 - Over 30 Years Hogshead No. 29 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Whisky uit een andere tijd. Beleef meer dan 30 jaar gerijpte single malt uit de in 1992 gesloten stokerij. Wacht niet — grijp nu uw kans.
€ 1.059,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.514,27/Liter)
Benromach 1998/2024 - 25 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 197 Artist #14 (La Maison du Whisky)
Een kwart eeuw in een first-fill bourbonvat zorgde voor de intense fruitigheid. Gun uzelf deze kunstzinnige afvulling!
€ 624,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 892,84/Liter)
Strathisla 1997/2022 - 25 jaar oud Refill Hogshead No. 78844 Artist #12 by LMDW
Ontdek deze luxueuze Speyside single malt voor uw kostbare verzameling. Verwen uzelf nu met deze magnifieke druppel.
€ 817,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.168,56/Liter)
Glen Moray Chardonnay Cask Finish
Speyside ontmoet Bourgogne. Ontdek wat een witwijnaffijnage doet met een Speyside-whisky. Nu inslaan!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Skibbereen Eagle Blended Irish Whiskey
Ierlands smaakvol en ongefilterd samenspel van aroma's voor u. Proef nu de zachte balans van toffee en frisse vruchten.
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Glenrothes Whisky Maker's Cut
Wie de gulden snede in whisky zoekt, vindt die hier!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Bakers 7 jaar oud Single Barrel 107 Proof
Deze whiskey met een hoog alcoholpercentage en een aangename zoetheid is verrassend veelgelaagd. Geniet ervan puur of verwerk hem in eersteklas cocktails.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Fettercairn Warehouse 14 Batch No. 1
Middellang en nootachtig.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Jura Cask Editions American Bourbon Cask
U geniet van fruitige vanille- en karameltonen dankzij de rijping in bourbonvaten. Bestel deze Jura whisky nu.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Old Grand Dad 80 Proof (liter)
Duik in de wereld van bourbon met deze Amerikaanse klassieker, een high-rye bourbon met zoet-kruidige aroma's. Bestel nu.
€ 41,99
Okami 8 jaar oud Mizunara Casks Finish
Met milde drinksterkte en een fruitig-zoete smaak dankzij een bijzondere naverijping — wilt u nu Malt whisky uit Japan bestellen?
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Bladnoch 13 jaar oud Bourbon Whiskey Cask The Galloway Collection
Geniet van 13 jaar gerijpte kwaliteit met unieke honing- en citrustonen! Ontdek de Galloway Collection!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Evan Williams 2016/2024 Single Barrel
Fijne zoetheid, rijpe eik en verfijnde kruidigheid versmelten in deze elegante Kentucky Bourbon als Single Cask. Bestel nu.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Singleton of Glendullan 14 jaar oud The Silken Gown Special Releases 2023 (200 ml)
Het kleine flesje is ideaal om deze elegante whisky met zijn fruitige wijnnoten te ontdekken. Bestel nu en geniet.
€ 56,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 284,95/Liter)
Ezra Brooks 99 Proof
Overtuigt met verrukkelijke vanille- en karameltonen en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel nu en geniet!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Aberlour A'Bunadh Alba Batch #009
De onverdunde vatsterkte benadrukt de fruitig-zoete smaak van de rijping in bourbonvaten. Bestel en geniet.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Glencraig 1976/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Strikt gelimiteerd — wees er snel bij zolang de voorraad strekt.
€ 1.520,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.172,84/Liter)
Loch Lomond The Original Triple Oak
Drie verschillende vattypes, een zachte 40% vol. en een vleugje rook schenken deze original zijn complexe smaak. Koop nu.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Arran Quarter Cask The Bothy Cask Strength
Een voortreffelijke single malt uit de Arran-range. Volledig natuurlijk en daarom ook op vatsterkte! Bestel meteen en geniet.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Bains Single Grain
Het Zuid-Afrikaanse klimaat zorgt voor een versnelde rijping en een onmiskenbaar verfijnde, zachte smaak. Zeker proberen.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Ichiros Malt & Grain - Blended Whisky
De Ichiro's Malt & Grain uit Japan ontstond onder leiding van Ichiro Akuto - de mastermind achter de Chichibu Brennerei. Een bijzonder boeiende blend.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Deanston 15 jaar oud Tequila Cask Finish
Geniet van exotische aroma's door nagerijping in zorgvuldig geselecteerde tequilavaten. Bemachtig één van de gelimiteerde flessen.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)