Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Rosebank 2023 - 32 jaar oud Release 3
Gedurende maar liefst 32 jaar ontvouwden de aroma's van de fruitige Rosebank zich tot hun volle complexiteit. Gun uzelf deze luxe!
€ 2.416,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.452,84/Liter)
Arran Port Cask Finish
Evenwichtig en expressief. Laat u overtuigen door Arran Port Cask Finish.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Arran Amarone Cask Finish
Italiaans temperament toont zich in de Arran Amarone. Overtuig uzelf van deze kwaliteitsmalt.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Highland's Friends (liter)
Ontdek de aroma's van Schotland met deze smaakvolle Blended Scotch. Koop hem nu in een literfles en deel hem met uw vrienden!
€ 24,99
Slyrs Champions Malt Whisky FC Bayern München Edition
Het perfecte samenspel van twee Beierse iconen resulteerde in deze Champions Malt. Niet alleen voor fans van FC Bayern een waar genot.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Teeling 15 jaar oud Singel Grain Sauvignon Blanc Casks Finish
Gemaakt van 95% maïs en nagerijpt 12 maanden in Sauvignon Blanc-vaten. Bestel en ontdek deze heerlijke grain.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Glencadam 18 jaar oud
Rijpe single malt whisky. Fruitig, zacht en met mooi ontwikkelde eikenkruidigheid. Een genot.
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Oxford Rye Whisky #7 Easy Ryder
Gemaakt voor mooie momenten en gezellig samenzijn. Geniet van heerlijke Rye Whisky uit Engeland. Bestel nu.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Agitator Argument: Sweet Toast
Sauternes ontmoet elegantie: zoet, hout en vernieuwing in harmonie. Bestel nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Braes of Glenlivet 25 jaar oud
Ontdek heerlijke aroma’s uit een kwart eeuw rijping. Haal deze prachtige Speyside Single Malt nu in huis!
€ 494,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 707,13/Liter)
Chichibu 2015/2022 Whisky Magazine Wine Koshu ex Chardonnay Cask No. 12509 Japanese Craft Whisky Collection
Een spannende smaakbeleving uit Japan komt prachtig tot zijn recht bij intensieve 62,3% vol. Bestel nu en ontdek!
€ 837,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.197,13/Liter)
Glen Grant 1951/2025 - 73 jaar oud First Fill Sherry Puncheon #2759 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
Ontdek een buitengewone whisky met deze 73 jaar oude Glen Grant uit 1951. Verzeker uzelf van deze zeldzame Gordon & MacPhail rariteit!
€ 10.580,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.115,70/Liter)
Rampur 2015/2025 Ex-Bourbon Barrel #2611 Collection Itinéraires
Ontdek de tropische aroma's en specerijen van de Indiase single malt Rampur. Ervaar nu deze exotische vatsterkte.
€ 227,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 325,70/Liter)
Greign 20 jaar oud
Deze oude single grain uit de Lowlands is een smaakreis waard. Bestel nu en geniet meteen.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Rampur Select Special Release 2023
Een veelgereisde whisky van de voet van het Himalayagebergte. Een verheven genot.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
The Quiet Man An Culchiste 12 jaar oud Irish Single Malt Whiskey met tube
Voor een rustige avond van mijmeren en genieten: kies voor deze 12‑jarige The Quiet Man Single Malt uit Londonderry.
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
St. Kilian Classic
Mild, fruitig en gewoon verrukkelijk. Bestel nu en geniet ervan in goed gezelschap!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Glenlossie 10 jaar oud (Flora and Fauna)
Soepele, citrusgetinte Speyside Single Malt – beslist het proeven waard.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Sild Heritage 28 Pure Malt Whisky
Expeditie naar het noorden: Beierse distilleerkunst ontmoet het ruwe Noordzeeklimaat van Sylt. Proef nu Duitse whisky!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Glenmorangie 18 jaar oud The Infinita
Ontdek de 18 jaar oude Glenmorangie, gerijpt in een combinatie van bourbon- en Oloroso-sherryvaten. Nu ontdekken!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Slyrs Malt Whisky im set met glas
Bij de heerlijke SLYRS Malt Whisky krijgt u ook een hoogwaardig glas. Bestel nu en geniet van vele mooie momenten.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Kavalan Bourbon Oak Matured
Heerlijk zoet en aromatisch dankzij de rijping in met zorg geselecteerde First Fill bourbonvaten. Bestel nu en geniet binnenkort.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Old Pulteney 16 jaar oud Traveller's Exclusive
Onderdeel van de Traveller's Exclusive-serie en 16 jaar gerijpt op eiken vaten. Ontdek een uitgebalanceerde whisky met maritiem karakter.
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)