Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Cotswolds Bourbon Cask
Fruitige vanille, zoete karamel en vers shortbread bij riante 59,1%. Deze single malt zal u overtuigen. Koop nu.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Langatun Vintage Reserve 2011/2023 - 12 jaar oud Single PX Sherry Cask No. 155
Een elegante decanter en een luxueuze houten kist maken de rijpe Single Grain tot een echte blikvanger. Bestel meteen!
€ 102,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 205,98/Liter)
The Gospel Projects Legacy Rye
Met krachtige 56% vol. brengt u de prachtige aromarijkdom van deze Australische rye in uw glas. Bemachtig snel een fles!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Rampur 2016/2024 - 8 jaar oud Single Bourbon Cask #995 Collection Foundations
Met verrukkelijke intensiteit komen de heerlijke aroma's van het bourbonvat van deze Indiase Single Malt in uw glas. Ontdek hem nu!
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
Kavalan Solist Bourbon Cask 55,6% Vol.
U geniet intense vanille- en kokosnoten van deze bekroonde eenmalige vatafvulling in vatsterkte. Bestel nu direct.
€ 156,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 224,27/Liter)
Tomintoul 16 jaar oud
Met een heerlijk zoete en romige smaak dankzij rijping op ex-Bourbonvaten. Ontdek nu deze milde Speysider.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Bruichladdich The Laddie 8
Hier ontmoeten elegante fruittoetsen de frisheid van de Atlantische Oceaan. Zeker proeven!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Wild Turkey 81 Proof Bourbon Whiskey
De rijping in bijzonder sterk verkoolde vaten zorgt voor de romige, zachte smaak. Bestel en geniet van zijn zachte karakter.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Shackleton Blended Malt
Reeds honderd jaar geleden in Antarctica en binnenkort in uw glas. Bestel nu deze Blended Malt met geschiedenis!
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Tamnavulin Tempranillo Cask Edition
Een lichte Tamnavulin die door Tempranillo-vaten extra kracht en fruitaroma's heeft opgenomen. Bestel nu de 1‑literfles!
€ 55,99
Cutty Sark Prohibition Edition Blended Scotch
Een blend ter ere van de smokkelaars tijdens de prohibitie in de VS. Gebotteld op krachtige 100° proof.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Seven Seals Single Malt The Age of Aries
De Zwitserse single malt met Port‑finish staat in het sterrenbeeld Ram en is met 49,7% Vol. eveneens krachtig. Nu bestellen.
€ 57,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 115,98/Liter)
Togouchi Single Malt
Met een unieke rijping in een spoortunnel voor een ongeëvenaarde smaak. Ontdek single malt uit Japan.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Balvenie 15 jaar oud Madeira Cask
De combinatie van Amerikaanse eik en Madeira-vaten zorgt voor veelgelaagde en aangename aroma's. Ontdek het nu!
€ 127,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 182,84/Liter)
Righ Seumas II 2008 - 12 jaar oud Sherry Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
Bourbon-, wijn- en sherryvaten zorgen voor de gelaagde aroma's van deze voortreffelijke Blended Scotch. Bestel nu en geniet!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Yellowstone 108 Proof Single Malt
Een uitzonderlijke single malt in stevige drinksterkte uit het land van de bourbon: Kentucky/USA. Bestel meteen en geniet.
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Säntis Malt 6 jaar oud Snow White No. 13 Marille Finish Edition 2025
Zachte abrikoosnoten verfijnen de in oude bierfusten gerijpte Zwitserse malt. Koop nu de gelimiteerde Snow White No. 13.
€ 81,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 163,98/Liter)
Enso Japanese Blended Whisky
Ontdek de harmonieuze fruitaroma’s van deze ambachtelijk vervaardigde Japanse Pot Still Blend. Proef hem nu!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Sullivans Cove 2013/2020 - 7 jaar oud Double Cask
Deze Tasmanische single malt van Sullivans Cove is een verrukkelijke rariteit. Bemachtig meteen één van de gelimiteerde flessen!
€ 310,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 444,27/Liter)
Clonakilty High Above Sea Level Single Pot Still Irish Whiskey Ex-Bourbon, Oloroso & Amontillado Sherry Casks
Verwen uzelf met de bekroonde Clonakilty Whiskey met een maritiem finish. Ontdek nu zijn unieke smaak!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Chicken Cock Bourbon Whiskey
Een van de oudste bourbonmerken van de Verenigde Staten is opnieuw gelanceerd – ontdek deze heerlijke bourbon nu zelf. Wees er snel bij!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
North of Scotland 50 jaar oud Single Grain (Elixir Distillers)
Een halve eeuw whiskygeschiedenis uit een gesloten distilleerderij. Verzeker uzelf van deze rariteit!
€ 1.202,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.718,56/Liter)
Sullivans Cove 2008/2021 - 12 jaar oud Single Bourbon Barrel No. TD0351
Prijsbekroonde single malt uit Tasmanië, die zijn weelderige aromatische rijkdom dankt aan het bijzondere klimaat. Ontdek hem nu!
€ 597,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 854,27/Liter)
Brig O' Perth 21 jaar oud (The Whisky Cellar)
Een verrukkelijke compositie van aroma's, gevormd door Schotse en Japanse whisky's die 21 jaar rijpten tot volledige complexiteit. Bestel snel!
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)