Whisky 21 jaar
Producten filteren
–
Brig O' Perth 21 jaar oud (The Whisky Cellar)
Een verrukkelijke compositie van aroma's, gevormd door Schotse en Japanse whisky's die 21 jaar rijpten tot volledige complexiteit. Bestel snel!
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)
The Royal Brackla 21 jaar oud Sherry Finish
Maar liefst 21 jaar rijping en een gelaagde sherryfinish brengen verrukkelijk genot in het glas. Bestel meteen!
€ 251,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 359,99/Liter)
Macallan 21 jaar oud Colour Collection
Een volmaakte ode aan de natuurlijke kleur door vatrijping en heerlijke sherrynoten. Gun uzelf deze luxe.
€ 1.664,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.378,56/Liter)
Glenfarclas 21 jaar oud (200 ml)
Een zeer evenwichtige en lang gerijpte Glenfarclas. Nu verkrijgbaar als proefflesje!
€ 50,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 254,95/Liter)
Chivas Regal Royal Salute 21 jaar oud Miami Polo Edition
De eerste Royal Salute-whisky die volledig rijpte in First Fill Rye- en First Fill Bourbonvaten. Niet te missen!
€ 197,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 282,84/Liter)
Chivas Regal Royal Salute 21 jaar oud Rio de Janeiro Polo Edition
Geniet van Rio’s intense aroma’s bij elke slok met Royal Salute 21! Bestel nu deze gelimiteerde Polo-Editie.
€ 197,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 282,84/Liter)
Glenmorangie 21 jaar oud The Aureum Bourbon Cask Traveller's Exclusive
Geniet van verfijnde honingzoetheid met de 21 jaar oude Glenmorangie The Aureum. Bestel het Bourbon Cask Travellers Exclusive!
€ 256,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 367,13/Liter)
Glenfiddich 21 jaar oud Reserva Rum Cask Finish Chinese New Year 2025
Stijlvolle, rijpe Glenfiddich ter viering van het Chinese nieuwe jaar. Wees er snel bij!
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Highland Park 21 jaar oud 2022 Release
Elegante en harmonieuze mix van 3 First Fill Sherry-, 5 Bourbon- en 6 Refill-vaten. Gun uzelf nu deze luxe.
€ 297,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 425,70/Liter)
Glen Moray 21 jaar oud Portwood Finish
Een bijzonder verfijnde druppel uit de Speyside met een fruitige Portwood-invloed. Een echte belevenis. Bestel meteen en geniet ervan!
€ 194,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 278,56/Liter)
– 14,35%
Tobermory 21 jaar oud
De oudste vertegenwoordiger uit het kernassortiment van de distilleerderij onderging een meerjarige narijping in Oloroso Sherry-vaten. Grijp uw kans!
€ 208,99
€ 178,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 255,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 180,99
Benrinnes 21 jaar oud Grand Crescendo Special Release 2024
Intens, volmondig en ongelooflijk fruitig komt de Benrinnes na 21 jaar rijping in uw glas. Geniet er nu van!
€ 476,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 681,41/Liter)
Balvenie 21 Portwood
Als u op zoek bent naar een bijzondere whisky of een zeer hoogwaardig geschenk, bent u hier aan het juiste adres.
€ 269,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 385,70/Liter)
Aberfeldy 21 jaar oud (2023 Design)
Een honingzoete verwennerij die geen speciale gelegenheid nodig heeft, maar u uitnodigt tot bijzondere momenten. Bestel nu & geniet.
€ 183,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 262,84/Liter)
Redbreast 21 jaar oud
Een ware zeldzaamheid: een tropisch-fruitige Single Pot Still whiskey met fijne notenaroma’s en subtiele kruiden. Bestel nu!
€ 231,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 331,41/Liter)
Benromach 21 jaar oud
Een 21 jaar gerijpte Speysider met een boeiende sherry-toets en subtiele rook. Trakteer uzelf op iets bijzonders.
€ 164,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 235,70/Liter)
Isle of Jura 21 jaar oud Tide and Time
De zoete smaak uit bourbon- en virgin oak-vaten rolt in golven over uw smaakpapillen. Laat u betoveren.
€ 188,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 269,99/Liter)
Scapa 21 jaar oud
Ervaar 21 jaar gerijpte smaak in deze intense Single Malt van de Orkney-eilanden! Voeg hem meteen toe aan uw winkelmand.
€ 300,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 429,99/Liter)
Benriach 21 jaar oud The Twenty One
Zoete Speyside-rook vermengt zich met de bijzondere aroma’s van de meesterlijke vatcombinatie. Bestel nu dit elegante genot.
€ 178,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 255,70/Liter)
Teeling 21 jaar oud Rising Reserve No. 3 Ruby Port Finish
Een weelderig smaakpalet na 21 jaar rijping met Port-finish. Geniet u van deze gelimiteerde uitgave bij de ideale 46% vol.
€ 210,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 301,41/Liter)
Dailuaine 21 jaar oud Marbled Treasures Special Release 2025
Geniet van de diepgang van 21 jaar sherryrijping in elke slok! Proef nu deze bijzondere Speyside-whisky.
€ 475,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 679,99/Liter)
Glenfiddich 21 jaar oud Gran Reserva Rum Cask Finish
Kies voor een bijzondere Glenfiddich met een vanillegedragen rumfinish. Bestel deze oude, complexe malt nu!
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
Glenlivet 21 jaar oud The sample Room Collection
Een rijping van 21 jaar en een drievoudige narijping brachten deze elegante en evenwichtige single malt voort. Nu kopen!
€ 210,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 301,41/Liter)