Whisky 4 Jaar
Producten filteren
–
Nieuw
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye 54,8% Vol.
Straight Rye Whiskey van vier jaar gerijpt in witte eiken vaten, met 54,8% Vol. in vatssterkte. Ontdek deze zeldzaamheid uit Kentucky.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Isle of Raasay 2021/2026 Hungarian Oak Ex-Oloroso Sherry Barriques
Geniet van verfijnde chocoladenoten afkomstig van zeldzame Hongaarse sherry-eik. Verzeker u nu van deze bijzondere vatvulling.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Isle of Raasay Marsala Cask Limited Release
Ervaar zoete en zacht rokerige eilandwhisky van Raasay, gerijpt op fruitige Marsala-likeurwijnvaten. Niet te missen!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Lindores 2018/2023 Single 1st Fill Bourbon Cask No. 180402 The Exclusive Cask
Deze onbewerkte single cask afvulling rijpte uitsluitend in een first fill bourbonvat. Bestel nu een van de slechts 236 beschikbare flessen.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Okami 4 jaar oud Mizunara Casks Finish
Ontdek Japanse maltwhisky met een eenjarige finish in kostbare Mizunara-eiken vaten. Grijp snel uw kans!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
New Zealand 2017/2022 The Oamaruvian Cask Strength Doublewood Red Wine Finish No. 1180
Ontdek de aromatische rijkdom van naborijping in een enkel roodwijnvat. Bestel nu en geniet van een vatsterke whisky.
€ 82,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 165,98/Liter)
Myken 4 jaar oud Sea Mist
Ontdek Noorse verfijning uit 1st-fill Bourbon- en Pineau des Charentes-vaten! Bestel nu het rokerige genot.
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye
De Kentucky Straight Rye Whiskey overtuigt met een bijzondere intensiteit en een kruidige smaak. Voeg hem meteen toe aan uw winkelmand.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Rose Valley 4 jaar oud Cognac & Ex-Bourbon Casks (Malts of Germany)
Ontdek fruitige en kruidige aroma's uit innovatieve cognac- en bourbonvaten. Proef nu de Duitse whiskykunst!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Lark 2016 - 4 jaar oud Australian Tawny Port Cask #CC21 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de intense portaroma’s van deze zeldzame Lark Single Cask van Berry Bros. & Rudd – een gelimiteerde editie van slechts 279 flessen.
€ 314,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 449,99/Liter)
Lennox Peat 2018/2022 - 4 jaar oud Port + Madeira Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
Of u uw kennis van distilleerderijmethoden op de proef wilt stellen of gewoon van een goede whisky wilt genieten — bestel nu de Mystery Malt.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Starward 2019/2023 - 4 jaar oud Muscat Cask
De volledige rijping in Muscat-wijnvaten zorgde voor de heerlijke kruidigheid en zoete gedroogde vruchten van deze Single Malt. Wees er snel bij!
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
Puni 4 jaar oud PX Octave Finish (Darkness)
Ga op een boeiende aromareis naar Italië met deze heerlijke, intense Puni. Gunt u uzelf dit genot!
€ 74,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 149,98/Liter)
Nagahama 2018/2023 - 4 jaar oud Sake Cask Finish No. 0137
Een Japanse Single Malt met verrukkelijke nakerijping in een sakevat. Leg hem meteen in uw winkelwagen.
€ 270,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 541,98/Liter)
Lindores Abbey 2021/2025 Elliot's Exclusive Cask Palo Cortado Finish #244014
Ervaar de uiterst zeldzame Palo Cortado-finish met krachtige 51,6% vol.! Verzeker uzelf van één van de 338 flessen.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Brothers Bond Rye
Geniet van het robuuste karakter met krachtige, kruidige aroma’s en een uniek, bijna nostalgisch smaakprofiel.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Faro 2018/2023 - 4 jaar oud Feingeist Single Cask No. 3/4 (biologisch)
Ongefilterde aroma's, natuurlijke kleurpracht en voortreffelijke biologische kwaliteit. Ontdek nu whisky uit Noord-Duitsland.
€ 70,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 141,98/Liter)
St. Kilian 2021/2025 Peated Ex Champagner Vin Clair Cask #6942
Deze exclusieve whisky uit een zeldzame ex-Champagne single cask werd gebotteld op stevige 58,7% Vol. Bestel nu!
€ 77,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 155,98/Liter)
Boulder Spirits Bottled in Bond American Single Malt
De strikte regels voor een Bottled in Bond-whisky hebben gezorgd voor buitengewoon intense aroma's. Bestel en geniet.
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Virginia Distillery Courage & Conviction Sherry Cask
U geniet van intense fruitaroma's door de rijping in drie soorten sherryvaten. Bestel nu deze Amerikaanse single malt.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Redwood Empire Pipe Dream Bourbon Whiskey
Ontdek de rijke en diepgaande Bourbon met een hoog maïsgehalte en 45% Vol.! Bestel nu en geniet puur.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Virginia Distillery Courage & Conviction Cuvée Cask
Ervaar intense fruitaroma's uit exclusieve STR-rode wijnvaten. Verkrijg deze American Single Malt hier.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Proper No. Twelve 4 jaar oud
Zacht en mild glijdt de driedubbel gedistilleerde Ierse whiskey over de tong. Leg hem meteen in uw winkelmandje en geniet ervan.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
New Zealand The Oamaruvian Revolution
De eerste Single Malt die door de New Zealand Whisky Company zelf werd gedistilleerd en gerijpt. Die mag u niet missen.
€ 74,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 149,98/Liter)