Whisky 30 jaar
Producten filteren
–
Nieuw
Glendronach 30 jaar oud
Complexe sherrytonen na 30 jaar rijping in PX-, Oloroso- en Amontillado-vaten. Nu verkrijgbaar in een verfijnde notenhouten houten doos.
€ 1.075,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.537,13/Liter)
Grain Barn 30 jaar oud Ex-Bourbon Casks (Claxtons)
Ervaar 30 jaar gerijpte single grain whisky uit ex-bourbonvaten. Bestel nu en ontdek exclusiviteit!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogshead Finish #212 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de verfijnde fruitige tonen van deze 30 jaar oude Glenburgie uit een 1e vulling Amontillado-vat. Een bijzonder smaakavontuur voor kenners.
€ 312,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 447,13/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #105 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek een intense rijping van 30 jaar met een 1e vulling Oloroso Sherry Finish. Verzeker u nu van deze zeldzame Symington’s Choice.
€ 313,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 448,56/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2834 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 30 jaar door de eigenaar van Signatory met de hand geselecteerd enkelvat met 147 flessen en onverdunde 58,9% vol. – niet missen.
€ 334,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 478,56/Liter)
MacPhail's 30 jaar oud
Mysterieus en luxueus komt de 30 jaar gerijpte Single Malt in uw glas. Gun uzelf deze verfijnde whisky!
€ 515,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 737,13/Liter)
Port Dundas 1995/2026 - 30 jaar oud Bourbon Hogshead Cask #64947 Cask Strength Collection (Signatory)
Deze intensieve single-cask-afvulling fascineert door haar hoge leeftijd en haar puur-natuurlijke karakter. Dat mag u zich gerust gunnen.
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Bruichladdich 30 jaar oud Director's Special (The Single Malts of Scotland)
Boeit met een luxueuze smaak en een krachtige 48,3% Vol. na 30 jaar rijping. Bestel nu voor heel bijzondere momenten.
€ 719,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.028,56/Liter)
CRN57° 30 jaar oud
Proef de rijkdom van 30 jaar rijping, met toetsen van toffee en peper. Ontdek de toekomst in elk glas.
€ 362,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 518,56/Liter)
Coleburn Deluxe 2024 - 30 jaar oud Oloroso Sherry Butt Finish #19 The Art of Maturation Mission Gold (Murray McDavid)
Ervaar pure luxe na 30 jaar rijping op Oloroso. Verzeker uzelf van één van de slechts 397 Mission Gold-flessen!
€ 139,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 199,99/Liter)
Black Bull 30 jaar oud Faldo
Gedurende maar liefst 30 jaar ontwikkelden de aroma's van Black Bull zich tot hun prachtige complexiteit en harmonie. Bestel nu!
€ 379,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 542,84/Liter)
Glen Rothes 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #6979 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U ervaart een intense sherry-expressie na 30 jaar rijping in een 1st Fill Oloroso-Butt. Verzeker uzelf van dit zeldzame unicum!
€ 364,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 521,41/Liter)
Tomintoul 1995/2025 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #6 Symington's Choice Cask Strength Collection (Signatory)
De aangenaam krachtige vatsterkte en intense sherrynuances zorgen voor vele mooie momenten. Gun uzelf eens iets bijzonders.
€ 404,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 578,56/Liter)
Fettercairn 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Hogshead #2831 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de zeldzame vatsterkte van een 30 jaar oude Fettercairn. Verzeker u van een van de gelimiteerde flessen.
€ 334,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 478,56/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2829 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U ontdekt 30 jaar rijping en vatsterkte van de exclusieve Symingtons Choice. Verzeker uzelf nu van dit zeldzame unicum.
€ 334,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 478,56/Liter)
Linkwood 1993/2024 - 31 jaar oud Single First Fill Sherry Puncheon No. 6184 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Een stijlvolle houten doos en de diepdonkere kleur maken deze delicate Linkwood tot een echt pronkstuk. Bestel hem direct!
€ 872,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.247,13/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Hogshead #50274 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Deze 30 jaar oude single-caskafvulling is een echte zeldzaamheid, aangezien de distilleerderij al in 1998 sloot. Koop nu!
€ 755,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.079,99/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Hogshead #50271 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Verzeker uzelf van een zeldzame fles van de Imperial-distilleerderij, die in 1998 voorgoed haar deuren sloot. Wees er snel bij!
€ 756,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.081,41/Liter)
Ledaig 1993/2024 - 30 jaar oud Single Refill Sherry Butt No. 706 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ontdek Ledaig van een nieuwe kant in de 30 jaar gerijpte single cask-uitgave van Gordon & MacPhail. Ontdek hem nu!
€ 822,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.175,70/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #2 Symington's Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van fruit- en sherrynoten dankzij 30 jaar rijping in de 1st Fill Oloroso Sherry Butt. Verzeker uzelf nu van dit unieke exemplaar!
€ 313,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 448,56/Liter)
Edradour 1995/2025 - 30 jaar oud 1st Fill Sherry Butts #2101, 2109 Batch No. 1 - 200th Anniversary
Een weelderige, romige zoetheid met gelaagde sherrytonen en perfect geïntegreerde eik.
€ 1.000,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.429,99/Liter)
Balblair 1993/2024 - 30 jaar oud First Fill Sherry Puncheon No. 1963 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Diepdonkere kleurpracht en een luxueuze houten box maken de gerijpte Balblair tot een echte blikvanger. Gun uzelf die luxe!
€ 872,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.247,13/Liter)
Linkwood 1991/2021 - 30 jaar oud First Fill Sherry Butt No. 7268 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ongefilterd en vatsterk brengen de verrukkelijke aroma's van 30 jaar sherryvatrijping in uw glas. Grijp snel toe!
€ 765,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.094,27/Liter)
Cragganmore 1990/2021 - 30 jaar oud Single Cask No. 4230549 The Octave (Duncan Taylor)
30 jaar rijping en een finish in een Sherry Octave schonken deze verfijnde single malt zijn natuurlijke kleur. Bestel nu!
€ 714,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.021,41/Liter)