Whisky 30 jaar
Producten filteren
–
Glengoyne 2023 - 30 jaar oud Oloroso Sherry Casks
U geniet van de diepste fruitaroma's dankzij 30 jaar rijping in Oloroso-sherryvaten. Bemachtig deze rariteit nu.
€ 1.063,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.519,99/Liter)
Nieuw
Glen Rothes 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #6979 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Door Andrew Symington persoonlijk gekozen single cask met 54,6% vol. en krachtige sherrytonen. Ontdek nu deze edele fles.
€ 22,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 766,33/Liter)
Linkwood 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogshead #19 (Signatory)
Ervaar 30 jaar gerijpt genot uit een 1st Fill Pedro Ximénez-sherryvat. Bemachtig nu één van de 335 Ibisco Decanter-flessen.
€ 313,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 448,56/Liter)
Lagavulin 1991/2022 - 30 jaar oud Single Cask No. 5403 in houten kist
Een intrigerende verschijning. Met een rijping van 30 jaar komt deze whisky uit een single cask en wordt hij geleverd in een verfijnde omverpakking.
€ 3.564,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.092,84/Liter)
Tobermory 1995/2025 - 30 jaar oud French Oak Cask #9 botteld for Wu Dram Clan Mission Gold (Murray McDavid)
30 jaar gerijpt op Frans eiken en exclusief gebotteld voor de kenners van Wu Dram Clan. Bestel nu.
€ 303,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 434,27/Liter)
Glenburgie 1995/2025 - 30 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogshead Finish #205 Symington's Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van de complexe, fruitige zoetheid van deze 30-jarige rariteit uit het first-fill PX-vat. Bestel uw exemplaar nu.
€ 312,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 447,13/Liter)
GlenAllachie 30 jaar oud - Batch Number One
De prachtig donkere kleur en de ongelooflijk intense aroma's komen uitsluitend voort uit maar liefst 30 jaar rijping. Bestel nu!
€ 770,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.101,41/Liter)
Ballantines 30 jaar oud
Een meermalen bekroonde edelblend - een echte gentleman.
€ 336,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 481,41/Liter)
Talisker 30 jaar oud (alte Ausstattung)
Met 30 jaar vatrijping een van de oudste whisky's van deze distilleerderij!
€ 993,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.419,99/Liter)