Whisky 14 Jaar
Producten filteren
–
Edradour 2012/2026 - 14 jaar oud Bourbon Casks Ibisco Decanter
Ontdek de romige bourbonzoetheid van deze 14-jarige Edradour op natuurlijke vatsterkte. Verzeker u nu van uw fles.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Benrinnes 2009/2023 - 14 jaar oud Ruthrie the Wanderer in Medoc 1st Fill Château Potensac Red Wine Barrique No. 301374 Cask Noir (Brave New Spirits)
Dankzij 14 jaar rijping in een eerstgevuld roodwijnafvat heeft deze Benrinnes bijzonder lieflijke aroma's opgenomen. Proef hem nu!
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
Glentauchers 2008/2023 - 14 jaar oud Single Sherry Cask No. 85901123 (Duncan Taylor)
Intense single-cask-afvulling met heerlijke sherryaroma's uit langdurige rijping. Bestel nu en geniet in alle rust!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Glen Elgin 2011/2026 - 14 jaar oud Madeira Hogshead Finish (James Eadie)
U geniet van complexe fruittonen dankzij de Madeira-finish van deze op 472 flessen gelimiteerde editie. Bestel nu online.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
North British 2007/2022 - 14 jaar oud Koval Oat Cask Finish Select Grain (Murray McDavid)
De krachtige drinksterkte en het romige aroma van vers graan kenmerken deze single grain. Bestel een exemplaar.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Inchgower 2010/2025 - 14 jaar oud Tokaji Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Inchgower van een nieuwe kant, verfijnd in een exotisch Hongaars wijnvat. Bestel nu en geniet!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Strathmill 2011/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt Finish #373082 (James Eadie)
Ervaar intense sherryzoetheid uit het first-fill vat in cask strength. Bestel dit James Eadie hoogtepunt nu.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Linkwood 2008/2023 - 14 jaar oud Margaux Wine Cask Finish No. 1907246 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Linkwood van een nieuwe kant met deze exclusieve, onafhankelijke single-cask-uitgave. Bestel nu!
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Tomintoul 14 jaar oud
Tomintoul un-chillfiltered en met 46% vol. - een van de intensere Tomintoul Single Malts op de markt. Zeker proberen!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Teaninich 2010/2025 - 14 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Barrique #708907/2010 Golden Proof Cask Masters (Brave New Spirits)
Kruidig-zoet met gember, walnotenkoek, butterscotch en leder – de kracht van het sherryvat ontmoet fijne balans. Bestel nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Whisky of Voodoo Coven of the Red Veil 14 jaar oud Batch #03 (Brave New Spirits)
Ervaar het weelderige grain-genot van Whisky of Voodoo
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Glen Spey 2008/2023 - 14 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ongefilterd, rijp en met een fruitig-nootachtige Sherryfinish schenkt deze Glen Spey zich in uw glas. Bemachtig snel een fles!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Glen Garioch 2010/2025 - 14 jaar oud PX Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Glen Garioch van een nieuwe kant in de onafhankelijke botteling van Murray McDavid. Bemachtig meteen een fles!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Highland Single Malt 2010/2024 - 14 jaar oud Single Cask No. 12042253 Germany exclusive The Octave (Duncan Taylor)
Een geheimzinnig single cask uit de Schotse Highlands, exclusief gebotteld voor de Duitse markt. Ontdek het nu!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Tomintoul 2009 - 14 jaar oud PX Sherry Quarter Cask Finish
Aangename intensiteit, volmondige fruittonen en indrukwekkende complexiteit. Dompel uzelf onder in de smaakvolle wereld van de Speyside!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Glenturret 14 jaar oud Peat Smoked 2025 Release
Ervaar turfrook en fruitige tonen uit Schotland's oudste distilleerderij. Verzeker uzelf van deze 14-jarige single malt!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Macduff 2009/2024 - 14 jaar oud First Fill Bourbon Barrel #11898 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar de Macduff 2009 in First Fill Bourbon met limoen en honing! Verzeker uzelf van een van de slechts 210 wereldwijd beschikbare flessen.
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Inchgower 2011/2026 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Barrique #22000/2011 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ontdek een maritieme diepte van sherry dankzij 48 maanden rijping in een First Fill Oloroso Barrique. Grijp nu uw kans op deze zeldzame parel.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Macduff 2009/2024 - 14 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 11904 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Intense 58,1% vol. vatsterkte, verrukkelijke vanilletonen en rijpe complexiteit — bestel snel.
€ 136,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 195,70/Liter)
Tomintoul 2008 - 14 jaar oud White Port Cask Finish
14 jaar rijping en een verrukkelijk finish op witte port geven de Tomintoul zijn volle karakter. Ontdek hem nu!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Aultmore 2010/2025 - 14 jaar oud Re-charred Hogshead #306108 (James Eadie)
Zeldzame single cask-afvulling van Aultmore, overtuigt met kruidige aroma's en krachtige vatsterkte. Bestel snel.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Tomintoul 2010/2024 - 14 jaar oud Ex-Sherry Cask #TM1024 (Hidden Spirits)
Geniet van de romige sherryzoetheid van deze 14-jarige whisky, die volledig gerijpt is in sherryvaten en op vatsterkte is gebotteld. Verzeker u nu van uw fles.
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Tomintoul 2009 - 14 jaar oud Cognac Cask Finish
Met aangename 46% Vol. komen de rijpe, ongefilterde fruit- en vanillearoma's in uw glas. Koop nu en geniet!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Glenturret 2011 - 14 jaar oud Ruadh Mhor Hogshead #284 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek een intense turfrook met deze 14-jarige single cask op cask strength. Verzeker u nu van één van de 282 flessen.
€ 121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 174,27/Liter)