Whisky 25 Jaar
Producten filteren
–
Benromach 1998/2024 - 25 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 197 Artist #14 (La Maison du Whisky)
Een kwart eeuw in een first-fill bourbonvat zorgde voor de intense fruitigheid. Gun uzelf deze kunstzinnige afvulling!
€ 624,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 892,84/Liter)
Benrinnes 1997/2025 - over 25 years Sherry Hogshead #9746 Artist #15 The Dark Side of the Moon (La Maison du Whisky)
Laat u verleiden door het genot van deze unieke whisky, meer dan 25 jaar gerijpt in een sherryhogshead en ongefilterd afgevuld.
€ 503,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 719,99/Liter)
Strathisla 1997/2022 - 25 jaar oud Refill Hogshead No. 78844 Artist #12 by LMDW
Ontdek deze luxueuze Speyside single malt voor uw kostbare verzameling. Verwen uzelf nu met deze magnifieke druppel.
€ 817,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.168,56/Liter)
Sweet Smoky Dreams are made of this 1997 - 25 jaar oud Refill Bourbon Hogshead No. 66.248 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Een rokerig-zoete droom van een kwart eeuw in het bourbonvat. Gun uzelf dit heerlijke genoegen!
€ 531,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 759,99/Liter)
Arran 25 jaar oud
De oudste whisky in het vaste gamma van Arran. Bestel nu de koningsklasse onder de eilandmalts!
€ 495,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 708,56/Liter)
Old Pulteney 25 jaar oud (altes Design 2019-2023)
Een verfijnde Highland single malt van de kust, 25 jaar gerijpt in bourbon- en sherryvaten. Proef nu de fruitig-zoete Old Pulteney!
€ 617,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 882,84/Liter)
Balblair 25 jaar oud
Een kwart eeuw rijpte deze single malt tot volmaaktheid. Bestel nu en geniet van een uitzonderlijk druppeltje.
€ 721,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.031,41/Liter)
Royal Brackla 25 jaar oud Pedro Ximénez Cask Finish
U geniet van koninklijk genot dankzij deze 25 jaar oude Highland malt, afgewerkt met een PX-sherryfinish. Bestel dit meesterwerk nu!
€ 779,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.114,27/Liter)
Glenburgie 1995/2024 Over 25 Years Single Hogshead No. 6714 Artist #14 (La Maison du Whisky)
Een indrukwekkende compositie van aroma's, gevormd door meer dan 25 jaar rijping, presenteert zich in de kunstzinnige fles. Bestel nu!
€ 567,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 811,41/Liter)
Aberfeldy 25 jaar oud Sherry Cask Finish
Het rijke, fruitige karakter wordt gedragen door 25 jaar rijping en weelderige sherrynoten. Trakteer uzelf op pure luxe.
€ 472,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 675,70/Liter)
Ardbeg 25 jaar oud
Heerlijke Islay-rook omarmt complexe aroma’s uit 25 lange jaren rijping. Verzeker u nu van een fles Ardbeg.
€ 1.324,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.892,84/Liter)
Talisker 25 jaar oud (2022)
Een kwart eeuw whiskygeschiedenis. Deze Talisker behoort tot het beste wat de Scotch-wereld te bieden heeft. Grijp uw kans.
€ 514,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 735,70/Liter)
Ardmore 1998+1999/2024 - 25 jaar oud (Thompson Bros.)
Geheime tip: een 25 jaar oude Single Malt uit twee Hogsheads, met rokerige BBQ-tonen en een vol, krachtig karakter van 48,9% Vol.! Snel toeslaan!
€ 246,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 352,84/Liter)
– 10,00%
Bowmore 1995/2020 - 25 jaar oud Octave Premium Cask No. 3727764 (Duncan Taylor)
Een kwart eeuw vloeibare Islay-geschiedenis met prachtig complexe aroma's en fijne rook. Bemachtig nu uw exemplaar!
€ 948,99
€ 854,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.220,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 888,99
Chivas Regal 25 jaar oud
Een premiumblend van Chivas Regal in stijlvolle verpakking — een luxueus geschenk voor liefhebbers van nootachtig-zachte whiskys. Koop nu.
€ 340,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 487,13/Liter)
Bunnahabhain 25 jaar oud
25 jaar rijping in eikenhouten vaten zorgt voor complexe en uitgebalanceerde aroma's. Bestel meteen en geniet.
€ 536,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 767,13/Liter)
Benriach 25 jaar oud The Twenty Five
Een prachtige combinatie van vier verschillende vaten en maar liefst 25 jaar rijping zorgt voor een ware explosie aan aroma’s. Proef hem nu!
€ 363,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 519,99/Liter)
– 25,00%
Glen Scotia 25 jaar oud
Het kroonjuweel van Glen Scotia kreeg een finish op verse bourbonvaten en daardoor een mooie zoetheid. Wees er snel bij.
€ 699,99
€ 524,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 749,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 481,99
– 20,00%
Glenrothes 25 jaar oud Batch 12 (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de elegantie van de 12e editie van de Glenrothes Single Malt Whisky van That Boutique-y Whisky Company. Bestel meteen!
€ 263,99
€ 211,19
Inhoud: 0.5 Liter (€ 422,38/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 263,99
– 25,00%
Glen Keith 25 jaar oud
Gun uzelf heerlijke aroma's uit een kwart eeuw rijping op een aangename drinksterkte. Leg het meteen in uw winkelmandje!
€ 490,99
€ 368,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 526,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 345,99
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud Oak Hogsheads Peated
Na volle 25 jaar op vat overtuigt deze whisky uit de gesloten Caperdonich-distilleerderij met rijpe aroma’s. Koop nu!
€ 678,99
€ 509,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 727,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 476,99
Glenfarclas 25 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Kenners van single malts met sherryaroma's en liefhebbers van verfijnde dranken komen hier volledig aan hun trekken. Hier vindt u een van kop tot staart voortreffelijke dram — om cadeau te geven of zelf van te genieten!
€ 16,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 566,33/Liter)
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud
De aroma's van een kwart eeuw rijping komen uit de gesloten Caperdonich-distilleerderij. Bemachtig nu dit exclusieve genot!
€ 591,99
€ 443,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 634,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 468,99