Whisky 25 Jaar
Producten filteren
–
Glenfarclas 25 jaar oud (miniatuur)
Liefhebbers van verfijnde single malts met sherryaroma's komen volop aan hun trekken. Bestel nu in de kleine proeffles.
€ 28,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 579,80/Liter)
Tomintoul 25 jaar oud (50 ml miniatuur)
Ontdek deze uitstekende single malt nu in het praktische proefformaat. Voeg hem meteen aan uw bestelling toe en geniet.
€ 30,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 619,80/Liter)
Glen Scotia 25 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Het kroonjuweel van Glen Scotia kreeg een finish in verse bourbonvaten en daardoor een verfijnde zoetheid. Wees er snel bij.
€ 44,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.499,67/Liter)
Glengoyne 25 jaar oud
Proef dit whiskymeesterwerk uit de Schotse Highlands. Bestel nu en geniet van een kwart eeuw rijping.
€ 531,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 759,99/Liter)
Glenlivet 25 jaar oud The sample Room Collection
Beleef luxueuze aroma’s van vijgen & bloedsinaasappel dankzij een unieke 25-jarige dubbele rijping. Ontdek Glenlivet nu!
€ 457,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 654,27/Liter)
Allt-A-Bhainne 2000/2026 - 25 jaar oud Sherry Butt #4 Drinking the Sea Thor's Trials I (whic)
Een enkel sherryvat, 25 jaar gerijpt, 298 flessen. De aanvang van de Thor's Trials-trilogie - met een verhaal dat perfect bij dit sherry-monument past.
€ 262,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 375,70/Liter)
Caol Ila 25 jaar oud
Zoet, licht maritiem en met een zachte rook toont deze premiumwhisky zich eleganter dan jongere bottelingen. Ontdek hem nu.
€ 413,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 591,41/Liter)
GlenAllachie 25 jaar oud
De belichaming van elegantie en de kroon op het assortiment van GlenAllachie. Trakteer uzelf op deze hoogstaande whisky.
€ 294,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 421,41/Liter)
Talisker 25 jaar oud Limited Edition (2017)
Een kwart eeuw whiskygeschiedenis. Deze Talisker behoort tot het beste wat de Schotse whiskywereld te bieden heeft.
€ 536,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 767,13/Liter)
Glenrothes 25 jaar oud
Een premium Speyside single malt met een diepe kleur en verfijnde aroma's. Laat u overtuigen!
€ 690,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 987,13/Liter)
Old Pulteney 25 jaar oud
De kruidige zoetheid uit bourbonvaten wordt aangevuld met pure elegantie uit Spaanse vaten. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 505,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 722,84/Liter)