Mystery Malts
Sommige (Single) Malt Whisky-afvullingen mogen hun herkomst niet benoemen. Deze Mystery Malts vindt u in dit overzicht. Ontdek hier spannende Malts Whiskys en probeer het geheim van uw herkomst te ontrafelen. Kunt u de distilleerderijen aan de smaak herkennen?
Producten filteren
–
Hamiltons Lowland Single Malt - sample (Tasting Circle)
Licht en mild, fruitig tot moutig van smaak. Ideaal voor beginners of voor een smaakvolle cocktail. Bestel meteen.
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Port Askaig 15 jaar oud Limited Edition 2024 - sample (Tasting Circle)
Zoete turfrook, karamel en een snuifje zeezout - ontdek nu de aromatische balans van 15 jaar rijping!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Sea Shepherd 12 jaar oud Islay Single Malt Whisky - sample (Tasting Circle)
Krachtig en smaakvol — elke fles ondersteunt resoluut de bescherming van de zeeën. Bestel nu en geniet zonder concessies.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Nieuw
Old School Single Malt 45 jaar oud Tropical Fruit Edition Batch #2 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Een whisky van de oude school met ongelooflijke 45 jaar rijpingstijd, milde 43,3% vol. en exotische fruchtnoten. Niet missen.
€ 30,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.033,00/Liter)