Mystery Malts
Sommige (Single) Malt Whisky-afvullingen mogen hun herkomst niet benoemen. Deze Mystery Malts vindt u in dit overzicht. Ontdek hier spannende Malts Whiskys en probeer het geheim van uw herkomst te ontrafelen. Kunt u de distilleerderijen aan de smaak herkennen?
Producten filteren
–
Hamiltons Speyside Single Malt
Goed en betaalbaar. Mild en romig op de tong, zoet en vanilleachtig van smaak. Puur, op ijs of in een cocktail. Bestel nu.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Hamiltons Islay Blended Malt Whisky
Een intense en rokerige blend van het eiland Islay. Goed en betaalbaar.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Hamiltons Highland Single Malt
Goed en betaalbaar. Mooi in balans tussen zoet en kruidig. Puur, op ijs of in een cocktail — altijd een genot. Nu bestellen.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Hamiltons The Isles Blended Malt
Deze whisky komt van de Schotse kust, en dat proef je. Krachtig, kruidig en licht zilt. Bestel hem meteen.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Hamiltons Lowland Blended Malt
De whisky komt met zachte 40% vol. bijzonder mild en elegant in uw glas en kan ook beginnende liefhebbers bekoren. Probeer hem zeker eens!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Finlaggan Ember & Oak Cask Friends Moscatel Wine Finish Cask #019
Aroma, Smaak en Afdronk vertaald naar het Belgisch-Nederlands.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Port Askaig 45 jaar oud
Bent u op zoek naar iets buitengewoons? U bent hier aan het juiste adres. Een whisky die buitengewoon exclusief is en overtuigt door zijn weelderige presentatie.
€ 2.206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.152,84/Liter)
Finlaggan 2026 - 10 jaar oud Single Cask Release Bourbon Hogshead #318519 (The Vintage Malt Whisky Co. Ltd.)
Geniet van 10 jaar Islay‑rook in dit op 330 flessen gelimiteerde single cask. Bemachtig uw exemplaar nu!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Peats Beast Cask Strength
Met een uitgesproken rokerige smaak overtuigt deze voordelige cask-strength Single Malt. Grijp snel toe en geniet.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Peats Beast Batch Strength PX Sherry Finish
Krachtig rokerig met een weelderige invloed van het sherryvat. Een geslaagde combinatie die u in opulente vatsterkte beslist moet proeven!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Finlaggan 2025 Sauternes Finish Cask #020 Germany Exclusive
Ervaar de unieke Finlaggan met een fruitig Sauternes-finish. Bemachtig nu uw fles!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Glen Parker Speyside Single Malt Whisky
De voordelige instapper in de wereld van single malts. Bestel nu.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Finlaggan Old Reserve Islay Single Malt
Expressief en typisch Islay, met rook die door een zeebries wordt gedragen. De EHBO-doos is er ook bij. Probeer hem!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Smokey Joe Islay Malt
Als u van rokerige whisky's houdt, grijpt u meteen naar dit verrukkelijke turfmonster van het eiland Islay!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Ileach Peated Islay Malt Cask Strength met Geschenkpackung
Zoekt u een betaalbare Cask Strength-whisky van het eiland Islay? Dan bent u hier aan het juiste adres!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Finlaggan Red Wine Cask Matured
Rode wijn ontmoet turfrook. Wie kan aan dit aroma van gerookt spek en pruimenmoes weerstaan? Bestel nu en geniet!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Finlaggan Eilean Mor
Dramatisch en expressief zoals de ruïne waarnaar hij is vernoemd.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Finlaggan Sherry Finished
De herkomst van deze malt blijft mysterieus, maar zijn uitstekende prijs-kwaliteitverhouding is geen geheim. Wees er snel bij.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Finlaggan Port Finished
Een speelse mix van rook en fruit. Probeer hem eens.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Smokehead Unfiltered – sample (Tasting Circle)
In zijn puurste vorm komen de rokerig-maritieme aroma's van Smokehead bijzonder goed tot hun recht. Proef hem nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Port Askaig 8 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Uitmuntende single malt van Port Askaig met veel rook na 8 jaar rijping.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Smokehead Terminado Tequila Cask Finish
Uitgesproken rokerige Islay Single Malt met een bijzonder interessante finish in tequilavaten. Bestel nu de limited edition.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Sea Shepherd Islay Single Malt Whisky Navy Strength Batch No. 1 - sample (Tasting Circle)
Een whisky zoals de Sea Shepherd-crew: ongetemd in donderende Navy Strength. Steun nu de strijd voor de wereldzeeën!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Smokehead High Voltage - sample (Tasting Circle)
Nieuw design voor Smokehead – nog gevaarlijker en nog intenser dankzij 58% vol. – werkelijk “High Voltage”. Islay-fans mogen zich verheugen!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)