Lost Distillery Whiskys
Deze whisky's komen uit zogenaamde Lost Distilleries. Deze distilleerderijen produceren geen whisky meer. Het zijn daarom de laatste beschikbare reserves. Misschien wel de laatste kans voor whiskyliefhebbers en verzamelaars om een Single Malt / Single Grain van deze zeldzame distilleerderijen te verkrijgen.
Producten filteren
–
Rosebank 1991/2023 - 31 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 2122 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ongefilterde aromenrijkdom en natuurlijke kleurpracht schenkt deze onafhankelijke botteling u in het glas. Grijp nu uw kans!
€ 2.438,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.484,27/Liter)
Glen Mhor 1982/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
De verleidelijke, donkere kleur laat u slechts vermoeden welke genotvolle aroma's deze 40 jaar oude Glen Mhor herbergt. Tijd om hem te proeven.
€ 2.702,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.861,41/Liter)
Convalmore 1982/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Ontdek deze schat uit de periode net voor de sluiting van de distilleerderij. Bestel nu deze buitengewoon zeldzame fles.
€ 2.703,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.862,84/Liter)
Glenlochy 1980/2015 - 35 jaar oud Cask No. 3231 Rare Reserve (Signatory)
Onvervalst genot uit de Glenlochy-distilleerderij, die reeds in 1983 werd gesloten. Bemachtig nu een van de allerlaatste flessen.
€ 2.346,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.352,84/Liter)
Port Ellen 1981/2023 The Recollection Series #3 (Gordon & MacPhail)
Na zoveel jaren overtuigt de Islay-whisky met ongelooflijke intensiteit en betoverende smaak. Geniet nu van luxe.
€ 10.633,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.191,41/Liter)
Port Ellen 1981/2023 Single Cask No. 290 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Rokerige Islay-ervaring uit een gesloten distilleerderij. Ontdek nu deze luxueuze afvulling!
€ 10.580,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.115,70/Liter)
Lochside 1964/2024 - 60 jaar oud Sherry Oak (Duncan Taylor)
Ontzagwekkend luxueuze aroma’s na 60 jaar rijping. Bemachtig deze prachtige rariteit!
€ 6.208,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 8.869,99/Liter)
Imperial 1994/2025 - 30 jaar oud 30 Years of Friendship Refill Barrel #5868/5870 Collection Itinéraires (Elixir Distillers)
Beleef 30 jaar gerijpt genot uit de Speyside! Verzeker uzelf van één van de slechts 150 flessen van deze exclusieve editie.
€ 1.064,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.521,41/Liter)
Kinclaith 1969/2020 - 51 jaar oud Cask No. 301454 (Duncan Taylor)
Dit 51-jarige Kinclaith van Duncan Taylor is het pronkstuk van elke collectie. Dompel uzelf onder in de whisky-elite.
€ 13.211,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 18.874,27/Liter)
Caperdonich 1969/2020 - 50 jaar oud Cask No. 3253 Rarest of the Rare (Duncan Taylor)
Deze fles belichaamt de grandioze stijl van een lang vervlogen tijdperk. Bestel nu deze luxueuze Single Malt en geniet ervan.
€ 10.988,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 15.698,56/Liter)
Glen Mhor 1965/2016 50 jaar oud Cask No. 3934 (Signatory Rare Reserve)
In 50 jaar is er veel gebeurd. De poorten van de distilleerderij zijn definitief dicht. Ontdek nu een stukje tijdsgeschiedenis!
€ 5.416,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 7.738,56/Liter)
Imperial 32 jaar oud Director´s Special (The Single Malts of Scotland)
Zeldzame whisky uit de al lang gesloten Imperial-distilleerderij in het schilderachtige Speyside. Bestel nu een stukje geschiedenis.
€ 667,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 954,27/Liter)
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud Oak Hogsheads Peated
Na volle 25 jaar op vat overtuigt deze whisky uit de gesloten Caperdonich-distilleerderij met rijpe aroma’s. Koop nu!
€ 678,99
€ 509,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 727,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 476,99
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud
De aroma's van een kwart eeuw rijping komen uit de gesloten Caperdonich-distilleerderij. Bemachtig nu dit exclusieve genot!
€ 591,99
€ 443,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 634,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 468,99