Acties
Producten filteren
–
Lagavulin 16 jaar oud
Een van de meest geliefde single malts ter wereld. Voor fans van rokerige whisky’s en wie het wil worden – grijp nu uw kans!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
– 8,33%
Whisky-cadeauabonnement - 1 jaar Explorer Club Bronze
Een heel jaar bijzondere whiskymonsters - elke maand persoonlijk uitgekozen en direct bij de ontvanger geleverd.
€ 144,00
€ 132,00
– 8,33%
Whisky-cadeauabonnement - 1 jaar Explorer Club Silver
Een jaar premium genot: whic-oprichter Arne Wesche kiest whisky's voor kenners. Elke maand nieuw, direct bij de ontvanger geleverd.
€ 300,00
€ 275,00
Edradour 10 jaar oud
Heerlijk sherrygedreven. Ontdek de ongewone aromamelange van deze 10-jarige Highlander!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenmorangie 12 jaar oud The Original
Met prachtig zoete en romige tonen uit de 12-jarige rijping in bourbonvaten. Ontdek de klassieker nu opnieuw.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Ardbeg 10 jaar oud
Een van de wildste whisky’s ter wereld. Minstens 10 jaar gerijpt en getekend door intense rokerige toetsen. Probeer hem nu!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Nieuw
Lagavulin 16 jaar oud (nieuw)
Een van de meest geliefde single malts ter wereld. Voor liefhebbers van rokerige whisky’s en voor wie het wil worden – grijp nu uw kans!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud met cadeauverpakking
De klassieker met een spektakel aan aroma’s: intense fruit- en kruidige toetsen. Bestel nu en ontdek fluweelzacht genot.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
– 16,00%
North British 2009 - 15 jaar oud 1st Fill & 2nd Fill Oloroso Sherry Butts & Bourbon Barrels 100 Proof Single Grain Edition #2 (Signatory)
De combinatie van Sherry Butts en Bourbon Barrels zorgt voor een heerlijk gelaagd aromaprofiel. Ontdek hem nu!
€ 54,99
€ 46,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 44,99
GlenAllachie 15 jaar oud met cadeauverpakking
Voor de botteling worden enkel door Master Distiller Billy Walker geselecteerde vaten gebruikt. Beleef nu heerlijke sherryaroma's.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Dalwhinnie 15 jaar oud
Een absolute bestseller op whic.de en een van de meest geliefde whisky’s überhaupt. Zoekt u een milde, complexe maar toch bijzonder aangename Single Malt – dan is dit een schot in de roos!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Bunnahabhain 12 jaar oud Small Batch Distilled
Hier versmelten zilte aroma’s met fijne vanille- en sherryfruittoetsen. Deze bestseller hebt u het best altijd in huis!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
– 50,01%
Woven Experience N.23 Fluxus
Whisky's uit Duitsland en Schotland verenigd in een krachtige blend. Geniet ervan puur, op ijs of in een heerlijke cocktail.
€ 73,99
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 68,99
Balvenie 12 jaar oud Double Wood
Een van de populairste single malt-whisky’s: overtuig uzelf van de uitmuntende smaak en sla uw slag!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Ardmore Legacy
Profiteer van het erfgoed van de Ardmore-distilleerderij met dit zachte, rondgebouwde whiskygenot. Grijp uw kans.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Famous Grouse
Mild en evenwichtig komt deze heerlijke blend in uw glas. Meteen kopen en genieten!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Oban 14 jaar oud
Ontdek de aroma’s van de zee in deze harmonieuze whiskyklassieker! Bestel nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud
Intens rokerige aroma’s van het “whiskyeiland” Islay. Onmisbaar voor liefhebbers van rook, bestel meteen!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Jim Beam Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Ongecompliceerde bourbon met veel rogge in de mash. Doet het goed met cola of in een Old Fashioned. Probeer het uit.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
– 15,00%
Ledaig Rioja Cask Finish (Sinclair Series)
De Rioja-afwerking brengt een heerlijk fruitige, zoete tegenhanger voor de ruige Ledaig-rook. Ontdek een nieuwe zijde van Ledaig!
€ 50,99
€ 43,34
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,91/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 38,99
Nieuw
Glenlivet Founders Reserve (nieuw)
Zoekt u een milde single malt met citrus en vanille-aroma's? Dan bent u hier aan het juiste adres! Bestel nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Tan Cho Mizunara Cask Finish
Sake-meester Hakutsuru veredelt een Single Malt: gerijpt in Hokkaido, afgemaakt in zeldzame Mizunara-eiken vaten – halfzoet en veelzijdig.
€ 323,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 462,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 323,99
Ardbeg 5 jaar oud Wee Beastie
Het wilde, robuuste beest van Ardbeg. Het baant zich een weg naar het glas van moedige liefhebbers. Durft u?
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Jameson Irish Whiskey
Ontdek de zachte Jameson! Drievoudig gedistilleerd voor een onvergelijkbaar karakter. Probeer hem nu en geniet!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)