Acties
Producten filteren
–
– 50,02%
Wermut Rot Pinot Noir Based
Aan de regionale ingrediënten zijn enkel kardemom en kaneelschors toegevoegd. Bestel nu deze fijnbittere vermout uit Duitsland.
€ 31,99
€ 15,99
Inhoud: 0.75 Liter (€ 21,32/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 31,99
– 11,11%
Kyrö Napue Gin
Ontdek de kruidige diepte van 100% rogge en wilde Finse botanicals. Verzeker u nu van deze premium gin.
€ 35,99
€ 31,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 63,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 35,99
– 17,35%
Glenfarclas 15 jaar oud
Aroma
€ 97,99
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 97,99
– 45,01%
Plantation 2011/2023 Fiji Marsala Wine Cask No. 08 Single Cask Collection
—
€ 73,99
€ 40,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 56,99
Connemara Peated Single Malt
Proef nu rookige Ierse single malt. Uitstekend geschikt voor liefhebbers van turfrook in whiskey. Bestel meteen.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Auchentoshan 12 jaar oud Double Cask
Dé klassieke Lowland-whisky bij uitstek. Bestel nu deze lichte, fruitige, notige en droge single malt.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Aberfeldy 12 jaar oud
Rijp, licht rokerig en roomzoet, zo stroomt deze heerlijke Highlander in uw glas. Bestel meteen en geniet!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
– 15,00%
Tomatin 2009/2024 - 14 jaar oud 1st Fill Bordeaux Red Wine Barrique No. 1834 (LongValley Selection)
Geniet van de intense, fruitige smaak die voortkomt uit 14 jaar rijping in een eerstgevulde Bordeaux-rode wijnbarrique. Sla snel uw slag!
€ 99,99
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
Craigellachie 13 jaar oud
Eindelijk beschikbaar. Laat u verleiden door deze 13-jarige Craigellachie en zijn schitterende fruittoetsen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
– 16,00%
Mars Komagatake Single Malt
Geniet u van sappige fruittonen en de unieke helderheid van de Japanse Alpen. Proef Mars Komagatake nu!
€ 88,99
€ 74,75
Inhoud: 0.7 Liter (€ 106,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 88,99
– 15,00%
Chichibu Ichiros Malt On The Way Floor Malted 2024
Een intense smaakervaring voor alle liefhebbers van de legendarische distilleerderij uit Japan. Bemachtig deze gelimiteerde uitgave.
€ 301,99
€ 256,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 366,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 293,99
Four Roses Single Barrel (nieuw)
Ontdek heerlijke bourbon in de perfecte drinksterkte met deze opmerkelijke afvulling. Breng deze genietmomenten naar huis!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
– 15,00%
Tullibardine 2012/2023 - 11 jaar oud 1st Fill Tenuta Tenaglia Barbera Barrique No. 652950+652951 (LongValley Selection)
De verhoogde drinksterkte benadrukt de intense fruittonen uit de rijping in rode wijnvaten. Bestel nu en geniet.
€ 84,99
€ 72,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 103,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 81,99
– 13,56%
Belizean Blue Rare Blend Rum
Authentieke blended rum uit een verfijnde combinatie van vaten brengt Midden-Amerika bij u thuis. Nu bestellen en genieten!
€ 58,99
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 58,99
Talisker Port Ruighe
Maritieme rook ontmoet rijpe bosvruchten dankzij de afwerking op portvaten. Koop nu dit stijlvolle eilandjuweel!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Jameson Stout Edition Craft Beer Barrel Finish Caskmates Series (liter)
Ierse whiskey met een ongewoon bierfinish – moutig en smakelijk. Meteen in de literfles bestellen voor extra lang genieten.
€ 46,99
Cragganmore Distillers Edition 2022
De Distiller's Edition overtuigt met krachtige aroma's uit het portwijnvat. Voeg hem meteen toe aan uw winkelmandje en geniet ervan.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Glenlivet Founders Reserve
Zoekt u een milde single malt met citrus en vanille-aroma's? Dan bent u hier aan het juiste adres! Bestel nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Tomatin 12 jaar oud Triple Cask
De zachte klassieker van Tomatin, gerijpt op drie verschillende vatsoorten, mag niet ontbreken in een goed gesorteerde huisbar! Bestel meteen.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Suntory Toki - Japanese Whisky
"For relaxing times, make it Suntory time" – ontdek de moderne blended whisky uit Japan. Bestel meteen en geniet.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Glenkinchie Distillers Edition 2022
De jaarlijkse speciale editie kreeg een narijping op zeldzame Amontillado-sherryvaten. Bestel nu dit zachte genot.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
– 10,00%
The Guard Bridge Blended Malt Scotch Whisky
Deze heerlijke blend brengt u een verrukkelijke aromacombinatie uit de Schotse Highlands en Lowlands. Ontdek hem nu!
€ 60,99
€ 54,89
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 42,99
– 25,01%
Savanna Créol Straight Rhum Agricole
De gelimiteerde oplage werd onverdund gebotteld en brengt de aroma's van een voortreffelijke Rhum Agricole tot uitdrukking. Grijp uw kans.
€ 48,99
€ 36,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 73,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 44,99