Acties
Producten filteren
–
– 19,54%
Hampden 15 jaar oud Pure Single Jamaican Rum
Ervaar de authentieke smaak van Hampden Rum — 15 jaar gerijpt in Jamaica. Ontdek en geniet!
€ 393,99
€ 316,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 452,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 393,99
The Speysiders Blended Malt 2009 - 10 jaar oud (Murray McDavid The Vatting)
Een prachtige cuvée van fruitig-frisse Speyside single malts, met een rijke sherryfinish. Bestel nu en geniet!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 41,99
Johnnie Walker Black Label 12 jaar oud
In dit prijssegment is deze Scotch een echte krachtpatser met uitstekende kwaliteit. Grijp nu uw kans.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
– 33,01%
Lochlea Sowing Edition Third Crop
De onafhankelijke en nog vrij jonge Lochlea-distilleerderij brengt u een verrukkelijke afvulling met heerlijke bourbonaroma's. Bestel hem nu!
€ 65,99
€ 44,21
Inhoud: 0.7 Liter (€ 63,16/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 63,99
– 25,00%
Isle of Raasay - 5 jaar oud Single Peated Chinkapin Oak Cask No. 19/69
Ervaar innovatieve single malt uit de jonge Raasay-distilleerderij. Verzeker u nu van het rokerige en fruitige genot!
€ 90,99
€ 68,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
– 20,00%
Starward Tasting set (3x200ml)
Verken met deze set de aromatische rijkdom van Starward. Bestel nu de Australische single malts en geniet!
€ 59,99
€ 47,99
Inhoud: 0.6 Liter (€ 79,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 53,99
– 10,00%
Dingle La le Bride Rye Cask Finish
Een whiskey opgedragen aan het Keltische lentefeest "Lá le Bríde". Vier mee en geniet van de verleidelijke rijkdom aan aroma's!
€ 92,99
€ 83,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 74,99
– 10,77%
Hennessy V.S.O.P.
Evenwichtig en luxueus ontvouwt de heerlijke aromarijkdom zich in uw glas. Koop nu en klink met uw dierbaren!
€ 64,99
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 51,99
– 16,00%
Ballechin 18 jaar oud Cask Strength Edition Batch No. 2
Volwassen en met intense vatsterkte komen krachtige rook, sherryvruchten en bourbonzoetheid in uw glas. Gelijk genieten!
€ 166,99
€ 140,27
Inhoud: 0.7 Liter (€ 200,39/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 136,99
– 10,00%
Allt-A-Bhainne 1995/2022 - 26 jaar oud Oloroso + Red Wine Cask Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Ongelooflijk delicate aroma’s ontwikkelden zich tijdens de veelzijdige vatrijping. Bestel nu deze 26 jaar oude Speysider.
€ 321,99
€ 289,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 413,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 267,99
– 16,00%
Holyrood Embra
Stijlvolle blikvanger en smaakvol hoogtepunt. Ontdek de heerlijke Scotch whisky van de jonge Holyrood-distilleerderij.
€ 83,99
€ 70,55
Inhoud: 0.7 Liter (€ 100,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 68,99
– 16,00%
Dingle Grianstad an Tsamhraidh
Stijlvolle blikvanger en smaakvol hoogtepunt ter viering van Grianstad an Tsamhraidh, de zomerzonnewende. Bestel nu!
€ 79,99
€ 67,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 68,99
– 20,00%
Auchroisk 12 jaar oud The Might of the Moor 1st Fill Oloroso Sherry Barrique Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Met een wonderbaarlijk intens 57,2% vol. komen de rijpe aroma's in uw glas. Bestel nu!
€ 80,99
€ 64,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 75,99
– 25,00%
Oxford Artisan 3 jaar oud Single Grain English Whisky Batch No. 1 (That Boutique-Y Whisky Company)
Ontdek Single Grain whisky uit Engeland. Met slechts 3 jaar brengt hij ongetemde aroma's in uw glas. Bestel nu!
€ 142,99
€ 107,24
Inhoud: 0.5 Liter (€ 214,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 131,99
– 16,00%
Renegade New Bacolet Pot Still Rum Études
Een van de allereerste twee vatgerijpte uitgaven van Renegade. Bestel nu en geniet van verfijnde rum uit suikerrietsap.
€ 59,99
€ 50,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 55,99
– 33,01%
Woven Experience N.12 Echoes
Zachte rook vermengt zich met sappige appels en belandt in een prachtige harmonie in uw glas. Bestel nu uw fles!
€ 56,99
€ 38,18
Inhoud: 0.5 Liter (€ 76,36/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 52,99
– 25,00%
Woven Superblend Blended World Whisky
Met harmonische balans en in perfecte drinksterkte komt deze heerlijke blend in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 58,99
€ 44,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 63,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 54,99
– 16,00%
Miltonduff 12 jaar oud Battlehill (Duncan Taylor)
Een heerlijk fruitige Speyside-whisky uit de trotse Battlehill-serie van Duncan Taylor. Bestel nu!
€ 78,99
€ 66,35
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 73,99
– 16,00%
Bunnahabhain 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Cask No. 38551197 Single Cask (Duncan Taylor)
Verleidt na 15 jaar met heerlijke sherrynoten en intense vatsterkte. Bestel nu deze single cask.
€ 155,99
€ 131,03
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 130,99
– 16,00%
Renegade Rum Cuvée Lake Antoine Single Farm
Het suikerriet van Lake Antoine Farm zorgde voor het onmiskenbare karakter van deze kruidige rum. Grijp snel toe en geniet ervan.
€ 53,99
€ 45,35
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 50,99
– 10,00%
Bimber Hannah - The Thinker Amontillado Sherry Cask #537/37 Shoulders of Giants
Geniet van de unieke ervaring van deze Engelse rariteit uit het Amontillado-vat. Grijp snel uw kans!
€ 131,99
€ 118,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 123,99
– 16,00%
Savanna 2006/2022 Sherry Finish Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
De invloed van het sherryvat komt tot uiting in de intense kleurpracht en het complexe aromaprofiel van deze rum. Bestel nu!
€ 131,99
€ 110,87
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,39/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 105,99
– 33,00%
Woven Experience N.20 Friends in the North
Een rokerige mix van Scandinavische whiskys en Schots single grain. Ontdek het genot uit het hoge noorden.
€ 88,99
€ 59,62
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,17/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 82,99
– 33,00%
Woven Experience No. 17 Synchronicity
Diepgaand en veelgelaagde Blended Scotch met een aangename textuur en kruidige rook. Bestel dit genot nu rechtstreeks bij u thuis.
€ 86,99
€ 58,28
Inhoud: 0.5 Liter (€ 116,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 77,99