Acties
Producten filteren
–
– 14,82%
Smokehead Unfiltered
Achter dikke rooksluiers komen tonen van zilt zeewier, cacao, zwarte peper, amandelen en romig walnootijs.
€ 53,99
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 41,99
Auchentoshan Three Wood
Ervaar fluwelige verfijning dankzij drievoudige distillatie en rijping in drie verschillende vatsoorten. Absoluut het proeven waard!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Tyrconnell Single Malt Double Distilled Irish Whiskey
Geniet van de zachte smaak van deze Ierse single malt, gerijpt in ex-bourbonvaten. Bestel vandaag nog en proef het zelf.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
– 10,00%
Ondjaba Signature Edition No. 1
Geniet van de speciale uitgave uit diverse graan- en vatsoorten, met een unieke rokerige toets en krachtige vatsterkte.
€ 89,99
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 89,99
– 14,90%
Talisker 10 jaar oud
Geen enkele whiskyliefhebber gaat aan deze maritieme klassieker voorbij. Absoluut het proberen waard.
€ 46,99
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 37,99
– 16,00%
Holyrood Ambir
De romige en zoete aroma's van Hollyrood komen bij 49,8% vol. met aangename intensiteit tot hun recht. Direct genieten!
€ 73,99
€ 62,15
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 55,99
Laphroaig Quarter Cask
Met intense turfrook en een aangename zoetheid uit de rijping op bourbonvaten en kleine Quarter Casks. Bestel deze levendige Islay-whisky.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
– 16,00%
Renegade Rum Old Bacolet Column Still Rum Études
Deze authentieke rum uit de regio Old Bacolet op het Caraïbische eiland Grenada overtuigt met zijn zoet-kruidige aroma's. Ontdek hem nu!
€ 68,99
€ 57,95
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 64,99
– 33,00%
Benromach 2012/2024 - 12 jaar oud Contrasts: High Enzyme 1st Fill Bourbon Barrels
Afdronk
€ 68,99
€ 46,22
Inhoud: 0.7 Liter (€ 66,03/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 43,99
– 16,00%
GlenAllachie 2011/2024 - 12 jaar oud Ruby Port Pipe Single Cask No. 7438
Diepdonkere kleurpracht en krachtige vatsterkte getuigen van de intense aromenrijkdom van de fruitige GlenAllachie. Bestel hem nu!
€ 130,99
€ 110,03
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 105,99
GlenAllachie 18 jaar oud met cadeauverpakking
De robuuste body ontmoet aromatische heidehoning en gelaagde gebaktoetsen. Gun uzelf deze prachtig gerijpte dram!
€ 159,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 228,56/Liter)
– 25,00%
Woven Hemispheres Blended World Whisky
Een blend uit twee werelden: Single Grain uit Edinburgh ontmoet rokerige Single Malt uit Nieuw-Zeeland. Grijp toe en geniet.
€ 64,99
€ 48,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,63/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 59,99
Glenlivet 12 jaar oud Double Oak
Amerikaans en Europees eikenhout vervolmaken samen deze 12-jarige Glenlivet. Bestel nu en proef zelf.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
– 16,00%
Glenrothes 2013/2024 - 10 jaar oud Single Cask No. 499493 Single Cask (Duncan Taylor)
Beleef Glenrothes van een nieuwe kant in een natuurzuivere, onafhankelijke botteling. Zorg dat u meteen een fles bemachtigt!
€ 79,99
€ 67,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 70,99
– 16,00%
1770 Glasgow The Original Cask Strength
Bij indrukwekkende 61,3% vol. komen de heerlijke fruitaroma's prachtig tot hun recht. Gun uzelf dit intense genot!
€ 95,99
€ 80,63
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 95,99
– 16,00%
Macduff 2011/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Hogshead #900349/2011 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
13 jaar gerijpt in First Fill Oloroso Hogshead – bestel nu deze fassterke Highland Single Malt uit de Awakening Series.
€ 100,99
€ 84,83
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 81,99
– 10,00%
Ondjaba Fortified Chenin Cask Sherry Style Finish
De kruidige rook ontstaat door Namibische turf — olifantenmest. Ontdek nu deze boeiende en smaakvolle uitgave!
€ 89,99
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 89,99
Wild Turkey 101 Bourbon Whiskey
Premium bourbon met hoog roggeaandeel en iets meer alcohol. Leg deze klassieker meteen in uw winkelmand en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
– 45,00%
Glenfiddich Perpetual Collection Vat 02 (liter)
Overheerlijke aroma's dankzij het voor Glenfiddich kenmerkende Solera Vat-proces. Gun uzelf dit milde genot!
€ 98,99
€ 54,44
30-dagen-bestprijs**: € 61,99
– 16,00%
Glen Spey 2007/2025 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #5 Cask Strength Collection (Signatory)
Fruitig-kruidige aroma's door de lange rijping in het first-fill Oloroso sherryvat. Bestel en ervaar intens genot.
€ 110,99
€ 93,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 133,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 96,99
– 16,00%
Linkwood 2012/2023 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish No. 313778 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Het onafhankelijk gebottelde single cask brengt fruitige sherryaroma's in uw glas. Bemachtig dit genot in beperkte oplage!
€ 95,99
€ 80,63
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 89,99
– 20,00%
Aberfeldy 2013/2025 - 12 jaar oud First Fill Bourbon Hogsheads (James Eadie)
Slechts twee vaten leverden de whisky voor deze 12 jaar oude uitgave van Aberfeldy. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelmandje.
€ 89,99
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
– 16,00%
Holyrood 2020/2025 Spanish Oloroso Sherry Butt #382 The Awakening Series
Deze single cask uit de Awakening-serie verleidt met zijn sherrytonen en verbluffende intensiteit. Snel zijn is de boodschap.
€ 111,99
€ 94,07
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,39/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 87,99
Kilbeggan Irish Whiskey
De dubbel gedistilleerde blend is bijzonder zacht, mild en toegankelijk. Ideaal voor ongedwongen genot en voor beginnende whiskyliefhebbers.
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)