Naar de hoofdinhoud springen Naar de zoekfunctie springen Naar de hoofdnavigation springen

Enkel tot 04.07.2026

Enkel tot 04.07.2026

Onze topaanbeveling:
Een smaakexplosie uit het wijnvat


✓ Vol en zoet-kruidig: 10 jaar gerijpt in wijnvaten.

✓ Ongetemde genieting: Natuurlijke vatsterkte van 58% vol.

✓ Natuurlijk zuiver: Geen kleurstof en geen koudefiltratie.

✓ Een echte blikvanger voor uw whiskyclub.

✓ Strikt gelimiteerd: Slechts 299 flessen, uitsluitend verkrijgbaar bij whic!

Productgalerij overslaan
Whic The Circle of Elements #4 Aeris
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)

Onze topaanbeveling


Aromatische storm uit het wijnvat



✓ Vol en zoet-kruidig: 10 jaar gerijpt in het wijnvat.

✓ Ongetemde genieting: Natuurlijke vatsterkte van 58% vol.

✓ Natuurlijk zuiver: Geen kleurstof en geen koudefiltratie.

✓ Prachtige blikvanger voor uw whiskyclub.

✓ Strikt gelimiteerd: Slechts 299 flessen, uitsluitend verkrijgbaar bij whic!

Whic The Circle of Elements #4 Aeris
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)

Smaakt naar een Franse zomer: Verfijnde Armagnac


Onze reeks Lumière is gewijd aan één van de meest traditierijke gedistilleerde dranken van Frankrijk: Armagnac. Laat u meenemen naar betoverende wijngaarden en ontdek nieuwe, heerlijke aromawerelden.

Darroze 1979/2025 - 46 jaar oud Domaine le Tuc Bas-Armagnac Lumière (whic)
€ 200,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 287,13/Liter)
Darroze 1990/2025 - 35 jaar oud Domaine de Guillemouta Bas-Armagnac Lumière (whic)
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Productgalerij overslaan
Darroze 1979/2025 - 46 jaar oud Domaine le Tuc Bas-Armagnac Lumière (whic)
€ 200,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 287,13/Liter)
Productgalerij overslaan
Darroze 1990/2025 - 35 jaar oud Domaine de Guillemouta Bas-Armagnac Lumière (whic)
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)

Rokerige zomeravonden bij het vuur: Peated whisky


Van subtiele rook tot krachtige turf – ontdek hier nieuwe favorieten met een uniek karakter.

Productgalerij overslaan
Ballechin 2010/2025 - 14 jaar oud Rum Hogshead Finish #710 Mad Malts (whic)
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Productgalerij overslaan
whic Terra Primalis #3 Dutch Single Malt Whisky
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Productgalerij overslaan
Whic The Circle of Elements #3 Terra
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Ballechin 2010/2025 - 14 jaar oud Rum Hogshead Finish #710 Mad Malts (whic)
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
whic Terra Primalis #3 Dutch Single Malt Whisky
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Whic The Circle of Elements #3 Terra
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Productgalerij overslaan
whic Terra Primalis #2 - African Whisky
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Productgalerij overslaan
Benromach 2014/2025 First Fill Bourbon Barrel #211 Exclusively bottled for whic
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
whic Terra Primalis #2 - African Whisky
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Benromach 2014/2025 First Fill Bourbon Barrel #211 Exclusively bottled for whic
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)

Een wandeling door de fruittuin: romig, fruitig, ongerookt


Ierse whiskey, gewaardeerd om zijn aangename lichtheid, en een helder fruitige bourbonvat-whisky met een diepzwarte etiket – hier komen liefhebbers van niet-gerookte whiskys aan hun trekken.

Neit 10 jaar oud PX Cask Finish Túatha Dé Danann (whic)
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
whic Ars Goetia #5 Asmodeus
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Productgalerij overslaan
Neit 10 jaar oud PX Cask Finish Túatha Dé Danann (whic)
10 jaar gerijpte Irish Single Malt met PX-finish en 52,5% vol.! Een duel tussen zoetheid en kruidigheid, beperkt tot 312 flessen – grijp nu uw kans.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Productgalerij overslaan
whic Ars Goetia #5 Asmodeus
Achter het mystieke etiket schuilt een fruitig‑zoete verleiding uit het bourbonvat. Bestel nu en geniet.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)