Acties
Producten filteren
–
– 20,00%
Don Papa Alon
Verfijnd met geroosterde kokosnoot, exotische jackfruit en pikante chili’s. Gun uzelf dit verrukkelijke genot.
€ 54,99
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 46,99
– 35,01%
Farthofer 2015 Single Cask Whisky
Houtig en zoet: deze fraaie grain whisky uit een Single Cask. Ontdek nu deze uitgave!
€ 44,99
€ 29,24
Inhoud: 0.5 Liter (€ 58,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 44,99
– 30,00%
English Whisky Co. 9 jaar oud Batch 4 Wine Cask Series (That Boutique-Y Whisky Company)
Uit de fascinerende fles komen verrukkelijke aroma's uit het wijnvat, in een uitzonderlijke drinksterkte. Bestel nu en geniet!
€ 87,99
€ 61,59
Inhoud: 0.5 Liter (€ 123,18/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 86,99
– 45,00%
KISS Monstrum 14 jaar oud Rum
Smakelijke topper voor echte KISS-fans. Een hoogwaardige blend – wild en kruidig van smaak. Gelimiteerd, wees er snel bij.
€ 169,99
€ 93,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 133,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 103,99
– 25,00%
Clynelish 12 jaar oud PX/Oloroso Sherry Finish Special Release 2022
Net zoals de fonkelende ogen op het etiket straalt ook deze speciale uitgave in uw glas. Bestel snel een fles.
€ 208,99
€ 156,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 223,91/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 156,99
– 45,01%
Equiano African & Caribbean Rum Light
Een boeiende blend - in vaten gerijpte Caribische rum, met Afrikaans suikerrietsap. Een streling voor uw gehemelte!
€ 42,99
€ 23,64
Inhoud: 0.7 Liter (€ 33,77/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 42,99
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud
De aroma's van een kwart eeuw rijping komen uit de gesloten Caperdonich-distilleerderij. Bemachtig nu dit exclusieve genot!
€ 591,99
€ 443,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 634,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 468,99
– 30,01%
Vulson White Rhino Rye Spirit (Frankreich)
Ontdek moonshine in Franse stijl. Een kruidige rye spirit uit de Alpen, bedoeld voor de avontuurlijke fijnproevers.
€ 50,99
€ 35,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 50,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 43,99
– 45,00%
Suntory World Whisky AO
Een mix van vijf befaamde whiskyregio’s smelt samen tot een heerlijke symbiose. Bestel nu deze unieke blend!
€ 114,99
€ 63,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 90,34/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 75,99
– 30,00%
Tobermory 23 jaar oud Oloroso Sherry Finish
Geniet nu van deze 23-jarige Tobermory met Oloroso-sherryfinish en ervaar een afgeronde single malt die overtuigt!
€ 398,99
€ 279,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 398,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 315,99
– 30,00%
Distillery 291 - 3 jaar oud Batch 3 (That Boutique-y Whisky Company)
Maak een aromareis naar de voet van de Rocky Mountains met deze intense uitgave. Zorg dat u snel een fles bemachtigt!
€ 105,99
€ 74,19
Inhoud: 0.5 Liter (€ 148,38/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 105,99
– 30,00%
Speyside #4 - 23 jaar oud Batch 12 (That Boutique-y Whisky Company)
Gedurende 23 jaar konden de aroma’s van deze mysterieuze Speysider zich ontplooien vooraleer ze in de sierlijke fles belandden. Meteen kopen!
€ 159,99
€ 111,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 223,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 159,99
– 29,49%
Whisky Adventskalender zum Selbermachen
Verras uzelf of uw dierbaren met deze DIY-adventskalender. 24 genotvolle whiskyverrassingen wachten op u!
€ 155,99
€ 109,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 3.666,33/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 102,99
– 45,06%
Edinburgh Gin Lemon & Jasmine (50ml miniatuur)
Geïnspireerd door zonovergoten citroenboomgaarden en het parfümachtige aroma van jasmijnbloesems. Ontdek het nu als miniatuur.
€ 6,99
€ 3,84
Inhoud: 0.05 Liter (€ 76,80/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 6,99
– 40,01%
Knut Hansen Vatnajökull Edition
Geïnspireerd door de ruige schoonheid van IJsland en gedistilleerd met diverse bessen als botanicals. Perfect met een kruidig tonic water.
€ 69,99
€ 41,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 83,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 47,99
– 30,00%
Epris 11 jaar oud AERB Batch 1 (That Boutique-y Rum Company)
Deze intense rum uit Brazilië staat helemaal in het teken van voetbal. Zet meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 67,99
€ 47,59
Inhoud: 0.5 Liter (€ 95,18/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 67,99
– 35,00%
The Gospel 3 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Heerlijke Australische ryewhisky in intense vatsterkte. Haal nu die prachtige fles in huis!
€ 79,99
€ 51,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 103,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 79,99
– 30,00%
Distillery 291 - 3 jaar oud Batch 2 USA Series (That Boutique-y Whisky Company)
Heerlijke Rye Whiskey uit een distilleerderij aan de voet van de Rocky Mountains. Bestel nu en beleef een voortreffelijke aromareis!
€ 105,99
€ 74,19
Inhoud: 0.5 Liter (€ 148,38/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 105,99
– 50,01%
Heaven’s Door Straight Rye Whiskey
De nagerijping in Frans eikenhout zorgde voor de zachte en gebalanceerde aroma's van deze heerlijke rye whiskey. Bestel nu!
€ 73,99
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 73,99
– 16,00%
Port Askaig 8 jaar oud
Geniet van deze voortreffelijke Single Malt van Port Askaig, rijk aan rook na 8 jaar rijping.
€ 49,99
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 49,99
– 45,01%
Savanna Lontan 57.5 Rhum Grand Arôme
Unieke smaak voortkomend uit de combinatie van lange fermentatie en kolomdestillatie. Bestel nu voor uw cocktails.
€ 49,99
€ 27,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 49,99
– 15,00%
Smokehead Rum Riot
Opwindende combinatie van rokerige Islay Single Malt en zoet-pittige aroma's uit de nagerijping op rumvaten. Proef hem meteen!
€ 57,99
€ 49,29
Inhoud: 0.7 Liter (€ 70,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 57,99
– 10,00%
Glenkinchie Distillers Edition 2009/2021 Double Matured in Amontillado Sherry Casks
Na ongeveer 12 jaar rijping imponeren deze single malt met zijn perfecte balans tussen droog en zoet. Ontdek hem nu!
€ 67,99
€ 61,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 67,99
– 49,99%
Rum Union Oloroso & American Oak Octaves (Elizabeth Yard)
De fijnste rums uit Ghana, Vietnam en de Filipijnen werden samengebracht en gerijpt in bijzondere vaten. Bestel en geniet.
€ 40,99
€ 20,50
Inhoud: 0.7 Liter (€ 29,29/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 40,99