Kruidige Rum
Hier staat de vatrijping volledig centraal. Hieruit haalt de vertegenwoordigde rum zware specerijtonen, tabakaroma's, maar ook donkere vruchten zoals kersen en rozijnen.
Producten filteren
–
Don Papa Gayuma Rum Islay Whisky Barrel Finish
Beleef de spannende mix van de Filipijnse Don Papa met Islay-rook. Grijp nu uw kans en geniet van exotische diversiteit.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Chairmans Reserve 1931
U geniet van complexe tonen van chocolade en banaan in de 1931 Legacy-blend. Bestel dit premium hoogtepunt nu online.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Ron Aldea 2007 Familia
Rum van 15 jaar gerijpt in Franse eiken vaten, met een elegant en kruidig profiel. Verzeker u van deze gelimiteerde afvulling.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
English Harbour 5 jaar oud
Deze stormachtig jonge rum wist al officieren van de Royal Navy te overtuigen. Ontdek hem ook!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Myers's Rum Original Dark
Onovertroffen prijs-kwaliteit voor uw hoogwaardige cocktails en longdrinks. Meteen een flesje in het winkelmandje leggen.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
J. Bally Rhum Ambré Agricole
Een Rhum Ambré moet minstens 12 maanden rijpen op eikenhouten vaten. Bestel en geniet nu van Rhum Agricole uit Martinique.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Rhum Barbancourt 4 jaar oud
Gedistilleerd uit vers suikerrietsap en vier jaar gerijpt in Franse eikenhouten vaten. Bestel nu voor uw cocktails.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Motörhead 50 Years of Rock & Roll Heritage Cask Dark Rum
Vier 50 jaar Motörhead met deze gelimiteerde rum, gerijpt op Amerikaans eikenhout. Bemachtig nu uw exemplaar!
€ 116,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 167,13/Liter)
Planteray Gran Añejo Guatemala & Belize
De narijping in Frankrijk op Ferrand-vaten verleent de rum zijn kenmerkende smaak. Bestel nu voor echte genietmomenten.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
– 16,00%
Renegade New Bacolet Pot Still Rum Études
Een van de allereerste twee vatgerijpte uitgaven van Renegade. Bestel nu en geniet van verfijnde rum uit suikerrietsap.
€ 59,99
€ 50,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 55,99
El Ron Prohibido Reserva Solera 12
Zondig lekkere rum met uitgesproken koffietoets en een boeiende ziltigheid. Gun uzelf een slok van dit edele elixir.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Appleton Estate 12 jaar oud Rare Casks Single Estate Jamaika Rum
Zeldzame en edele rum van het befaamde Appleton Estate, meer dan 12 jaar gerijpt. Bestel nu en geniet!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
– 16,00%
Renegade Rum Cuvée Lake Antoine Single Farm
Het suikerriet van Lake Antoine Farm zorgde voor het onmiskenbare karakter van deze kruidige rum. Grijp snel toe en geniet ervan.
€ 53,99
€ 45,35
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 50,99
Dictador 12 jaar oud Reserva Premium met Plastikverschluss
Een verrukkelijke schat uit Colombia, gerijpt tussen 5 en 12 jaar in tropisch klimaat. Voeg nu toe aan uw winkelmandje.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Ron Millonario 10 Aniversario Cincuenta
De jubileumuitgave overtuigt met krachtige kruidigheid, een volle, rijke smaak en een hoger alcoholpercentage. Wees er snel bij.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Navy Island Jamaica Rum Navy Strength
Deze Navy Island overtuigt met intense aroma's dankzij de verhoogde alcoholsterkte. Sla nu uw slag!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Ron Mulata de Cuba 15 jaar oud Gran Reserva
Het unieke productieproces en de 15-jarige rijping zorgen voor een uitzonderlijke soepelheid. Bestel nu.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Ron Centenario Fundación 20 met cadeauverpakking
De diepe tint en de fraai vormgegeven koker maken deze bijzondere rum tot een echte blikvanger. Bestel nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
– 16,00%
Savanna L'Absolu 2024 Limited Release
Wondermooie melange van de oudste en meest oorspronkelijke rums van de distilleerderij. Bestel nu voor een intense beleving.
€ 212,99
€ 178,91
Inhoud: 0.7 Liter (€ 255,59/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 199,99
Ron Matusalem Gran Reserva Enigma 23 Solera French Oak
De afronding in ex-Bordeauxvaten van Franse eik schenkt hem diepte en complexiteit. Voeg hem meteen toe aan uw mandje.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Clairin Communal
Een regionale creatie uit verschillende distilleerderijen in Haïti. Deze Clairin is een must voor liefhebbers van Haïti. Meteen bestellen.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Naud 15 jaar oud Ron Panama
Deze boeiende rum uit Panama is een waar genot voor liefhebbers van zoete smaken. Grijp nu uw kans!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Dos Maderas Triple Aged 5+5 PX Sherry Casks
Intense invloeden uit het PX-sherryvat domineren deze drievoudig gerijpte rum. Bestel nu en geniet van de waaier aan aroma's!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Amrut Two Indies Rum (Indien)
Heeft u zin in een heerlijke rum uit India? Bestel nu de klassieke Amrut Two Indies Rum en geniet.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)