Kruidige Rum
Hier staat de vatrijping volledig centraal. Hieruit haalt de vertegenwoordigde rum zware specerijtonen, tabakaroma's, maar ook donkere vruchten zoals kersen en rozijnen.
Producten filteren
–
Flor de Caña 18 jaar oud Centenario
Vol, fruitig en heerlijk complex. Ontdek nu de prachtige aroma’s uit 18 jaar rijping. Bestel meteen!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Ron Malteco 20 jaar oud Reserva del Fundador
Deze volmondige rum is ideaal om puur te degusteren of als basis voor uw hoogstaande cocktails. Snel in huis halen.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Caroni 1994 Single Cask #6134 Damejeanne #2 Paradise #7
De bijzondere smaak van de lang gesloten distilleerderij weet kenners nog altijd te bekoren. Wees er snel bij!
€ 3.556,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.081,41/Liter)
Caroni 1994 Single Cask #6130 Damejeanne #3 Paradise #8
Ervaar de buitengewone smaak van de helaas al lang gesloten distilleerderij. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 3.556,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.081,41/Liter)
Ron Matusalem Gran Reserva 15
Zachte, milde rum, gerijpt volgens het solera-proces. Verzeker u zich nu van een fles van deze rum met Cubaanse wortels.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Traditional Jamaica Rum Plummer & Wedderburn Navy Strength (Smith & Cross)
De intense Jamaica-rum met de typische ‘funk’ leent zich uitstekend voor stijlvolle cocktails en longdrinks. Proef zelf!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Santiago de Cuba 20 jaar oud Ron Extra Anejo Gran Reserva
Uitzonderlijk aromatisch en volmondig nestelt de rum zich, na 20 jaar op vat, zijdezacht op uw gehemelte. Bestel en geniet.
€ 209,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 299,99/Liter)
Appleton Estate 21 jaar oud
Ervaar de bekroonde aroma's van 21 jaar rijping. Bestel nu deze voortreffelijke rum!
€ 132,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 189,99/Liter)
Caroni 1996 Single Cask #5627 Damejeanne #2 Paradise #12
Ervaar de essentie van Caroni met tropische complexiteit en een krachtig aroma. Bemachtig nu dit gelimiteerde verzamelstuk!
€ 2.936,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.195,70/Liter)
La Hechicera Ron Extra Añejo Reserva Familiar
Uitmuntende blended rum uit Colombia, zonder enige toevoegingen en gerijpt op de fijnste eikenhouten vaten. Absoluut het proeven waard!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Emperor Mauritian Rum Sherry Finish
Exotische Mauritiaanse rum met een fraai Sherry-finish. Bestel nu.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Havana Club 7 jaar oud
Deze klassieker is bijzonder veelzijdig en gecreëerd voor momenten van puur genot. Geniet ervan puur, met ijs of in cocktails.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Dos Maderas 5+3 Double Aged Rum
Gerijpt op Spaanse sherryvaten in Jerez. Dos Maderas weet te overtuigen. Nu is het aan u. Bestel en geniet!
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Rhum J.M Vieux Agricole V.S.O.P. met cadeauverpakking
Very Special Old and Pale. Na 4 jaar op vat rechtstreeks in uw glas. Ontdek hem nu.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Compañero Extra Anejo Panama Rum (50ml miniatuur)
Verwarmende tonen van chocolade en sinaasappel brengen kruidige rijkdom in uw glas. Bestel nu het proefflesje om te ontdekken!
€ 8,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 179,80/Liter)
Emperor Mauritian Rum Sherry Finish - sample (Tasting Circle)
Exotische Mauritius-rum met een elegant Sherry-finish. Bestel nu en proef.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Hampden 2007/2023 - 15 jaar oud CH Single Cask (FRC)
Een buitengewoon intense rum die het hart van kenners sneller doet slaan. Verzeker u nu van een zeldzame fles van deze fruitig-kruidige openbaring!
€ 162,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 232,84/Liter)
Chairmans Reserve 2009 - 14 jaar oud Cask No. 0139112009 Masters Selection WDC (Wu Dram Clan)
Deze intensieve single-cask afvulling rijpte maar liefst 14 jaar in een geselecteerd bourbonvat. Bestel nu voor heel bijzondere momenten.
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Sea Shepherd Rum
Bij elke aankoop van een fles steunt u Sea Shepherd, de organisatie voor de bescherming van de wereldzeeën. Bestel nu en doe iets goeds.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Plantation Original Dark Barbados Jamaica
Rijke, intense stijl uit Jamaica en Barbados met tonen van pruim, banaan en vanille. Grijp nu uw kans en geniet.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Equiano African & Caribbean Rum
Een blended rum die het beste van de Caraïben en Afrika samenbrengt. Deze verfijnde creatie mag u niet laten liggen.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Ron Zacapa 23 jaar oud Solera
23 jaar gerijpt volgens het Solera-proces. Ontdek de zoet-kruidige veelzijdigheid.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
A.H. Riise XO Reserve Port Cask
Ontdek de fruitige portweinaroma's in deze aromatische spiritdrank op basis van rums uit West-Indië en Midden-Amerika.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Patridom XO Cask
Twaalf tot vijftien jaar rijping en de intense vatsterkte maken de Patridom XO Cask tot een premiumafvulling. Grijp nu uw kans.
€ 68,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 137,98/Liter)