Kruidige Rum
Hier staat de vatrijping volledig centraal. Hieruit haalt de vertegenwoordigde rum zware specerijtonen, tabakaroma's, maar ook donkere vruchten zoals kersen en rozijnen.
Producten filteren
–
Diamond Port Mourant 2010 - 15 jaar oud Guyana Single Cask Rum (FRC)
Beleef puur Guyana-rumgenot met deze exclusieve Port Mourant — slechts 149 flessen wereldwijd. Verzeker uzelf nu van één van de weinige flessen.
€ 136,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 195,70/Liter)
Sampan 2020/2025 - 5 jaar oud Cognac-Porto Cask Cellar Series
Geniet u van tonen van bessen en chocolade, afkomstig uit cognac- en portvaten. Bestelt u dit Vietnamese hoogtepunt nu!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Hampden 2016/2025 - 9 jaar oud LROK Cristina De Middel Edition Magnum Series #3
Ervaar intens complexe aroma's met Hampdens 60% LROK‑rum. Bemachtig nu deze exclusieve magnum‑editie.
€ 258,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 369,99/Liter)
Savanna Origine 1870 Hors d'Âge
Een toonbeeld van elegantie, perfectie en luxe. Gun uzelf deze uitmuntende rum uit La Réunion bij heel bijzondere gelegenheden.
€ 394,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 564,27/Liter)
Hampden Great House Distillery Edition 2025
Ervaar de onmiskenbare Trelawny-stijl: Hampden Great House 2025, krachtig met 57% alc.! Ontdek hem nu!
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Hampden Great House Distillery Edition 2024
Alleen de beste Marks vloeien in deze uitzonderlijke jaargangsafvulling uit Jamaica. Bestel en ervaar bijzonder genot.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
J. Bally 2009/2025 - 15 jaar oud Brut de Fût Extra Vieux Rhum Agricole The Awakening Series
Deze exclusieve rum werd na 15 jaar vatrijping volledig natuurlijk gebotteld. Verzeker u nu van een van de weinige flessen.
€ 162,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 232,84/Liter)
Hampden 2023/2025 - 2 jaar oud HLCF Sherry Bodegas Fundador Single Cask No. A4
Deze Hampden rum biedt intens fruitige toetsen dankzij rijping op ex-sherryvaten, gelimiteerd tot 733 flessen. Ontdek dit unicum.
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Barbados Rum 2011 - 14 jaar oud Barrel #22 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de karaktervolle Foursquare-stijl met deze 14 jaar oude single cask-rum. Slechts 239 flessen beschikbaar – een bijzonder verzamelstuk.
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Enmore 1997/2023 - 25 jaar oud Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Een kwart eeuw rijpte de rum uit Guyana tot perfectie. Ervaar nu, met de intense vatsterkte, een weelderige smaak.
€ 342,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 685,98/Liter)
Guyana 2004 High Proof Single Blended Rum
Beleef zeldzame Guyana-rum met een intense melassenoot, gerijpt in ex-bourbonvaten. Bemachtig uw fles nu!
€ 363,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 519,99/Liter)
Caroni 1998/2023 - 25 jaar oud Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Een 25 jaar oude premium-rum uit de gesloten Caroni Distillery. Een echte zeldzaamheid voor bijzondere momenten. Nu of nooit.
€ 505,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 1.011,98/Liter)
Caroni 2000/2025 - 18 jaar oud Whisky Live Paris 2025 Edition
De luxueuze rum rijpte 18 jaar in het tropische klimaat en werd exclusief gebotteld voor Whisky Live 2025. Mis dit niet!
€ 1.326,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 2.653,98/Liter)
Hampden 2021/2025 - 4 jaar oud LFCH Sherry Bodegas Fundador Single Cask No. A
Ontdek unieke Jamaicaanse rum met een elegante rijping op een zorgvuldig geselecteerd sherryvat. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 147,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 211,41/Liter)
New Yarmouth 1994/2024 - 30 jaar oud (FRC)
Ervaar na 30 jaar rijping in tropische hitte en Europees klimaat de indrukwekkende dimensie van deze rum. Bestel nu!
€ 305,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 437,13/Liter)
Trindad Rum First Edition Journey Label Collection
Lokaal suikerriet en krachtige 45% vol. geven de Trinidad Rum zijn karakter. Dit wilt u niet missen.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Islay Rum Overproof
De funky batchafvulling met 63% vol. combineert diverse destillaten uit een fermentatie van drie tot zes weken. Grijp nu uw kans.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Rhum J.M Épices Créoles
Een kruidige Rhum Agricole uit verkoolde eikenhouten vaten. Laat u overtuigen door de melange van vanille, kaneel en gember.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Takamaka Kreol Cask met cadeauverpakking
Hartige roostertoetsen, accenten van bruine suiker en een schitterende textuur kenmerken deze exotische rum. Ontdek hem nu!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Takamaka PTI Lakaz 2022 Vintage
Begeef u op een meeslepende aromareis naar de Seychellen met deze prachtig complexe rum. Nu kopen en genieten!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Jamaica Rum First Edition Journey Label Collection
Ervaar fruitige-kruidige finesse met deze First Edition uit Jamaica. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid nu.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Old Pascas Jamaica Dark Rum 73%
Deze voortreffelijke Overproof Jamaica Rum werd gebotteld op 73% Vol. Hier krijgt u een fruitig-kruidige rum aan een aantrekkelijke prijs!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Zuidam 3 jaar oud Port Cask Batch 1 Flying Dutchman
Voor de rijping van deze Nederlandse rum werden exclusieve portvaten geselecteerd. Bestel nu en laat u verleiden door een rijke, fruitige smaaksensatie.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Rhum Bielle Vieux 2011
Gedroogd fruit, weelderige specerijen en zoete honing ontvouwen zich na 10 jaar rijping wonderlijk complex in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)