Kruidige Rum
Hier staat de vatrijping volledig centraal. Hieruit haalt de vertegenwoordigde rum zware specerijtonen, tabakaroma's, maar ook donkere vruchten zoals kersen en rozijnen.
Producten filteren
–
Ramero 5 jaar oud Cask Selection
Geniet van kruidig-harmonieuze toetsen dankzij een unieke vatrijping in 7 vaten! Ontdek Ramero Rum nu!
€ 44,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 89,98/Liter)
Botucal Mantuano
Mantuano betekent in het Spaans ‘edelman’ en verwijst naar Don Juancho Melendéz op het etiket van de blend. Bestel nu.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
English Harbour 10 jaar oud Reserve
Rum die 10 tot 25 jaar heeft gerijpt — een intense aromareis die geen enkele wens onbeantwoord laat. Proef het zelf.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Saint James VSOP Rhum Très Vieux Agricole
Een tropische, zeer oude rum met geroosterde en kruidige toetsen. Bestel nu dit genot uit Martinique.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Rivière du Mât XO
In de charmante geschenkverpakking is deze aromatische rum op milde drinksterkte een prachtig cadeau. Snel een flesje in huis halen!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Plantation 10 jaar oud Jamaica Rum Special Edition
Intense en complexe Jamaica-rum met uitgesproken aromatiek en een lange afdronk. Die mag u niet missen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Planteray Original Dark Barbados Jamaica (2,8 liter)
In de grote 2,8 L-zak inclusief tapkraan gaat de intense rum uit Barbados en Jamaica wat langer mee. Bestel nu.
€ 87,99
Inhoud: 2.8 Liter (€ 31,43/Liter)
Mhoba 3 jaar oud Skukuza Confluence Ex-Brandy Cask #VR6 Collection Itinéraires
Met onverminderde intensiteit en de karaktervolle smaak van de na-rijping in een select brandyvat. Ontdek het nu!
€ 139,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 199,99/Liter)
Eminente 7 jaar oud Reserva
Deze 7 jaar oude rum, met zijn evenwichtige karakter, is perfect om puur te drinken of voor uw longdrinks. Bestel nu.
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Flor de Caña 25 jaar oud Sustainable & Natural
Deze duurzaam geproduceerde, fruitig-zoete rum uit Nicaragua is vooral puur gedronken een uitstekend genot. Bestel nu.
€ 128,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 184,27/Liter)
Caroni Vintage 1998 The Nectar of the Daily Drams (The Nectar)
Ervaar zeldzame Caroni-rum uit Trinidad met karaktervolle smaak en volle intensiteit. Grijp snel uw kans!
€ 512,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 732,84/Liter)
Chamarel 2017 Oloroso Cask No. B20 Highveld Aging Series Collection Antipodes
Diepdonkere kleurpracht en een hoog alcoholgehalte beloven u een intens, fruitig-kruidig genot. Geniet er meteen van!
€ 159,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 228,56/Liter)
Ron Pampero Extra Anejo Aniversario Reserva Exclusiva im Ledersack
Het kruidig-zoete uithangbord van het gamma van Ron Pampero. Absoluut het proeven waard!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Havana Club Iconica Gran Anejo Selecion de Maestros
Heerlijke rum uit Cuba, perfect om puur van te genieten en in een cocktail. Verzeker u meteen van een fles!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Ramero PX-Sherry Cask
Ervaar de fluweelzachte zoetheid en kruidige toetsen van de Ramero PX-Sherry Cask! Ontdek unieke aroma's en bestel nu uw favoriet.
€ 47,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 95,98/Liter)
Planteray Black Cask
Beleef de unieke, zacht rokerige smaak van de narijping in uitgebrande eiken vaten. Ontdek hem nu.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Dos Maderas Atlantic
Prijsbekroonde rum die indruk maakt met heerlijke vruchten en donkere kruidigheid uit het Sherryvat. Geniet er meteen van!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Dictador Cartagena Colombian Aged Rum
Ontdek fluweelzachte cacao- en koffienoten dankzij de Colombische bourbonafwerking. Proef deze premium rum nu.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Rhum Barbancourt 15 jaar oud Volcanic Cane Peated Whisky Cask Finish
Fruitige rum uit Haïti die door de narijping op een rokerig whiskyvat een spannende wending krijgt. Bestel nu.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Plantation O.F.T.D. Overproof
Overproof rum aan een scherpe prijs. Laat dit niet aan u voorbijgaan en leg hem nu in uw winkelmandje.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Chairman's Reserve The Forgotten Casks
Vergeten en gelukkig herontdekt. De lang gerijpte vaten hadden het in zich voor een speciale uitgave. Grijp snel uw kans.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Brugal 1888 Ron Gran Reserva Doblemente Anejado
Twee vatsoorten met tot 14 jaar rijping vormen een verfijnde Brugal. Grijp nu uw kans.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Botran No. 18 Reserva de la Familia
Vol en onmiskenbaar: deze rum is gemaakt van het beste suikerrietsap. Die moet u absoluut proeven.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Planteray Original Dark Barbados Jamaica
De intense stijlen van Jamaica en Barbados komen samen in exotisch fruit en kruidige toetsen. De basis voor uw cocktails.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)