Rum naar Engelse stijl
De levendige en volle aroma's van deze rumstijl zijn te danken aan een lange fermentatie, de pot-still methode en de frequente rijping in eiken vaten. Ontdek rum die zwaar, kruidig en krachtig is.
Producten filteren
–
Navy Island Jamaica Rum Navy Strength - sample (Tasting Circle)
Deze Navy Island overtuigt met intense aroma's door het verhoogde alcoholgehalte. Wees er snel bij!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Hampden Rum Fire White Overproof Rum - sample (Tasting Circle)
Gedurfde sensatie in uw glas! Een krachtige 63% van de traditionele destilleerderij Hampden. Die mag u niet missen!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
The Silent Still - Guyana Rum Steambound (whic)
Ontdek rum van de Diamond Distillery, 6 jaar gerijpt in portwijnvaten, slechts 185 flessen met 62,1% vol. – niet missen.
€ 52,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 105,98/Liter)
The Copper Giant - Jamaica Rum Steambound (whic)
Overrijpe mango, gekonfijte ananas, donkere PX-pruim – 57,2 % vol. Navy Strength, 700 g/hLPA ester. Volmondig, olieachtig, funky.
€ 52,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 105,98/Liter)
Barbados White Label Rum
Geniet van het fruitige Barbados-genot met een vleugje karamel. Bestel nu uw bijzondere druppel.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Foursquare 2023 - 17 jaar oud Raconteur
De verfijnde mix van rijping op bourbon- en sherryvaten ontvouwt zich bijzonder intens in uw glas. Bestel nu en geniet ervan!
€ 212,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 304,27/Liter)
Caroni 23 jaar oud 1996/2019 The Last Caroni Full Proof Heavy Trinidad Rum
Bemachtig een stukje geschiedenis. Schaf de allerlaatste Caroni Rum aan, persoonlijk geselecteerd door Luca Gargano. Verrukkelijk.
€ 462,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 661,41/Liter)
Hampden 2007/2023 - 15 jaar oud CH Single Cask (FRC)
Een buitengewoon intense rum die het hart van kenners sneller doet slaan. Verzeker u nu van een zeldzame fles van deze fruitig-kruidige openbaring!
€ 162,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 232,84/Liter)
Caroni 1998/2019 21 jaar oud Kevon Slippery Moreno 2nd Release
Deze verfijnde rum mocht maar liefst 21 jaar in Trinidad rijpen en werd op vatsterkte gebotteld. Verzeker u meteen van een fles.
€ 464,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 664,27/Liter)
Mount Gay 2007/2021 - 14 jaar oud Elliott Erwitt Edition Magnum Series #1 (Velier)
Hier wordt puur vakmanschap verenigd met een artistiek flesdesign, dankzij een Elliott Erwitt-foto uit 1999. Grijp uw kans!
€ 182,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 261,41/Liter)
Chairmans Reserve 2009 - 14 jaar oud Cask No. 0139112009 Masters Selection WDC (Wu Dram Clan)
Deze intensieve single-cask afvulling rijpte maar liefst 14 jaar in een geselecteerd bourbonvat. Bestel nu voor heel bijzondere momenten.
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
T.D.L. 2003-2025 - 22 jaar oud The Mask Series (Wu Dram Clan)
Deze single-cask-afvulling betovert na de lange rijping met een fruitige smaak en intense vatsterkte. Grijp nu uw kans!
€ 212,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 304,27/Liter)
T.D.L. 2002/2023 - 21 jaar oud Trinidad Single Cask Rum Ruby Port Finish (FRC)
Ontdek de unieke smaak die voortkomt uit rijping in Armagnac-, Cognac- en Ruby-portvaten. Grijp nu uw kans.
€ 170,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 244,27/Liter)
Foursquare 13 jaar oud Batch 6 (That Boutique-y Rum Company)
Ontdek de voortreffelijke rum uit Barbados en laat u betoveren door zijn Caribische flair. Bestel nu.
€ 82,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 165,98/Liter)
Caroni 1998/2018 - 20 jaar oud - Special Edition Dennis "X" Gopaul
Een verfijnde, intense en krachtige blend, door Velier gebotteld op een imposante vatsterkte van 69,5%. Grijp nu uw kans en bemachtig een fles van deze speciale uitgave!
€ 442,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 632,84/Liter)
Mount Gilboa 2008/2017 - 70 jaar oud Velier
De driemaal gedistilleerde 9-jarige Mount Gilboa uit de Mount Gay Destillery werd op vatsterkte van 66% gebotteld.
€ 188,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 269,99/Liter)
Caroni 1996/2019 23 jaar oud David Sarge Charran 2nd Release
Na 28 jaar dienst bij Caroni is deze rum opgedragen aan David Charran. U kunt meteen een fles van deze edele druppel bestellen.
€ 579,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 828,56/Liter)
Plantation Barbados 5 jaar oud
Een soepele blended rum uit Barbados die moeiteloos zowel puur als in cocktails overtuigt. Sla nu uw slag!
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Equiano African & Caribbean Rum
Een blended rum die het beste van de Caraïben en Afrika samenbrengt. Deze verfijnde creatie mag u niet laten liggen.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Captain Morgan Dark Rum
Zoete Caribische rum met exotische kruiden voor een unieke smaakbeleving. Bestel hem en mix met cola of ginger ale.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
– 15,00%
Worthy Park Select Jamaica Rum
Authentieke en aromatische rum die overtuigt met fruitige tonen. Leg meteen een fles in uw winkelmand.
€ 32,99
€ 28,04
Inhoud: 0.7 Liter (€ 40,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 32,99
Hampden Pagos 100% Ex-Sherry Cask
Uitsluitend gerijpt in Sherryvaten, zal deze rum zelfs overtuigde whiskyliefhebbers bekoren. Bestel nu en proef het zelf.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Chairmans Reserve Original Rum (liter)
Gestookt in kolomdistillatieketels en klassieke pot stills en jarenlang gerijpt in eiken vaten. Die moet u proeven.
€ 35,99
Chairman's Reserve White Rum
De aromatische blend van rums, tot drie jaar gerijpt, vormt uw perfecte basis voor mixdrankjes en cocktails. Bestel nu.
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)