Rum naar Engelse stijl
De levendige en volle aroma's van deze rumstijl zijn te danken aan een lange fermentatie, de pot-still methode en de frequente rijping in eiken vaten. Ontdek rum die zwaar, kruidig en krachtig is.
Producten filteren
–
Hampden HLCF Classic set met 2 glazen
Deze hooggradige rum is verfijnd en delicaat, met geroosterde en kruidige aroma's. Bestel nu in de prachtige geschenkdoos.
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Diamond Port Mourant 2010 - 15 jaar oud Guyana Single Cask Rum (FRC)
Beleef puur Guyana-rumgenot met deze exclusieve Port Mourant — slechts 149 flessen wereldwijd. Verzeker uzelf nu van één van de weinige flessen.
€ 136,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 195,70/Liter)
Navy Island Jamaica Rum XO Reserve Sauternes Cask Finish 2025 Release
Geniet van de rijke zoetheid van deze gelimiteerde rumeditie met Sauternes-finish. Ontdek nu de premiumkwaliteit van Navy Island!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
MacNair´s Unpeated Exploration Rum Jamaica
Zeer verfijnde Jamaicaanse rum, geblend, gerijpt en gebotteld in Schotland. Bestel nu deze intrigerende rum en geniet ervan.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
The Real McCoy 3 jaar oud
Drie jaar rijpte de rum van Foursquare Distillery in het tropische klimaat van Barbados. Bestel hem nu voor heerlijke cocktails.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Versailles 2007/2024 - 16 jaar oud Peated Whisky Cask Finish (Rum Nation)
Het finish in rokerige whiskyvaten brengt verrukkelijke rooksmaken in de gerijpte rum uit Guyana. Ontdek nu dit genot!
€ 181,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 259,99/Liter)
Hampden 2018/2023 - 5 jaar oud LROK The Younger (3 liter)
Geniet van de uitzonderlijke smaak van Hampden. Bestel nu in de grote 3-literfles voor extra lang genot.
€ 329,99
Inhoud: 3 Liter (€ 110,00/Liter)
The Real McCoy 5 jaar oud
Uitzonderlijk kruidige aroma's dankzij rijping in zwaar uitgebrande bourbonvaten. Ontdek een merk van Foursquare Distillery.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Hampden 2021/2025 - 4 jaar oud DOK Cristina De Middel Edition Magnum Series #3
Beleef de intense 4 jaar oude Hampden rum met fruitige kruidigheid! Ontdek nu deze gelimiteerde editie!
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Monymusk 1998/2023 - 24 jaar oud MBK Single Cask No. 27848 (Rest & Be Thankful)
Van deze intense rum werden slechts 169 flessen gebotteld. Bemachtig nu dit rijpe genot!
€ 303,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 434,27/Liter)
Clarendon 2014/2024 - 10 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2
Deze gelimiteerde uitgave betovert u met verrukkelijke geur en een intense smaak. Bestel hem zeker en proef zelf.
€ 156,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 224,27/Liter)
Hampden 2016/2025 - 9 jaar oud LROK Cristina De Middel Edition Magnum Series #3
Ervaar intens complexe aroma's met Hampdens 60% LROK‑rum. Bemachtig nu deze exclusieve magnum‑editie.
€ 258,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 369,99/Liter)
Monymusk 1998/20232 - 24 jaar oud AHJ Single Cask No. 26709 (Rest & Be Thankful)
Ervaar de fascinatie van een tropische rijkdom aan aroma's in heerlijke intensiteit. Verzeker u meteen van één van de gelimiteerde flessen!
€ 303,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 434,27/Liter)
Hampden 2021/2025 - 4 jaar oud DOK Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (1,5 liter)
Bestelt u de intense 4-jarige Hampden rum met fruitige kruidigheid in de grote 1,5‑literfles voor extra langdurig genot!
€ 334,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 223,33/Liter)
Hampden Great House Distillery Edition 2025
Ervaar de onmiskenbare Trelawny-stijl: Hampden Great House 2025, krachtig met 57% alc.! Ontdek hem nu!
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Hampden Great House Distillery Edition 2024
Alleen de beste Marks vloeien in deze uitzonderlijke jaargangsafvulling uit Jamaica. Bestel en ervaar bijzonder genot.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
FRC Clarendon 2000 - 25 jaar oud Single Cask Rum
Ervaar de ultieme smaakdiepte met deze 25-jarige Jamaicaanse rum. Verzeker uzelf van een van de slechts 106 zeldzame flessen!
€ 202,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 289,99/Liter)
Hampden 2023/2025 - 2 jaar oud HLCF Sherry Bodegas Fundador Single Cask No. A4
Deze Hampden rum biedt intens fruitige toetsen dankzij rijping op ex-sherryvaten, gelimiteerd tot 733 flessen. Ontdek dit unicum.
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
– 19,54%
Hampden 15 jaar oud Pure Single Jamaican Rum
Ervaar de authentieke smaak van Hampden Rum — 15 jaar gerijpt in Jamaica. Ontdek en geniet!
€ 393,99
€ 316,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 452,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 393,99
Monymusk 1998/2022 - 23 jaar oud AHJ Single Cask No. #26761 (Rest & Be Thankful)
Er zijn slechts 181 flessen van deze 23 jaar gerijpte Jamaicaanse single rum op 59,4% vol. (vatsterkte). Grijp uw kans!
€ 243,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 348,56/Liter)
Hampden 2018/2022 - 4 jaar oud LROK The Younger (3 liter)
Na de pot still-distillatie rijpte deze rum vier jaar in het tropische klimaat van Jamaica. Bestel nu voor ongezoet genot.
€ 314,99
Inhoud: 3 Liter (€ 105,00/Liter)
Caroni 23 jaar oud Batch 11 HTR Marque Bottled for Kirsch (That Boutique-y Rum Company)
Oude bottelingen van de legendarische, intussen lang gesloten distilleerderij Caroni zijn zeldzaam. Grijp uw kans.
€ 342,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 685,98/Liter)
Hampden 2010/2023 - 13 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2 (1,5 liter)
Bemachtig nu de intense Jamaicaanse rum in de grote 1,5 literfles voor extra lang genot. Bestel nu.
€ 680,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 453,99/Liter)
Barbados Rum 2011 - 14 jaar oud Barrel #22 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de karaktervolle Foursquare-stijl met deze 14 jaar oude single cask-rum. Slechts 239 flessen beschikbaar – een bijzonder verzamelstuk.
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)