Rum naar Engelse stijl
De levendige en volle aroma's van deze rumstijl zijn te danken aan een lange fermentatie, de pot-still methode en de frequente rijping in eiken vaten. Ontdek rum die zwaar, kruidig en krachtig is.
Producten filteren
–
Admiral Rodney Rum - HMS Princessa
Een verfijnde, circa 5 jaar gerijpte melasse-rum die u overtuigt met een fruitig-zoet aromabouquet. Grijp nu uw kans en geniet!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
– 25,00%
Caroni 1997 - 24 jaar oud Single Cask No. 136 (Elizabeth Yard)
Karaktervolle Caroni Single Cask-uitgave met 24 jaar vatrijping. Bemachtig snel één van de beperkte flessen.
€ 567,99
€ 425,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 608,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 551,99
Admiral Rodney Rum - HMS Formidable
Een verfijnde premiumblend die rums van 9 tot 12 jaar samenbrengt. Proef deze zoet-kruidige Admiral Rodney!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Chairmans Reserve 1931 met cadeauverpakking
Ter nagedachtenis aan de in 1931 door Denis Barnard opgerichte distilleerderij op Saint Lucia. Bestel meteen en geniet.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
– 35,00%
Longpond 2000 - 21 jaar oud Single Cask No. 21 (Elizabeth Yard)
Uniek Single Cask uit de al lang gesloten distilleerderij. Bestel meteen een van de flessen met mooie vatsterkte.
€ 283,99
€ 184,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 263,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 283,99
Caroni 1996 Single Cask #5627 Damejeanne #2 Paradise #12
Ervaar de essentie van Caroni met tropische complexiteit en een krachtig aroma. Bemachtig nu dit gelimiteerde verzamelstuk!
€ 2.936,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.195,70/Liter)
Mount Gay 1703 Black Barrel (liter)
Rijke specerijen, vermengd met zoete chocolade en exotisch fruit, dartelen in deze Mount Gay 1703 Black Barrel. Grijp nu uw kans en geniet!
€ 57,99
Jamaica Rum EMB 2009/2022 - 12 jaar oud Single Cask No. 258 + 259 (Rum Artesanal)
Dankzij de krachtige vatsterkte komen de verfijnde aroma’s van deze Jamaicaanse rum bijzonder mooi tot hun recht. Bestel nu puur genot!
€ 88,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 177,98/Liter)
Hampden 1983 - 41 jaar oud (The Nectar of the Daily Drams)
41 jaar tropische rijping en botteling op krachtige 53,3% Vol. tonen rum van zijn beste kant. Bestel meteen!
€ 2.058,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.941,41/Liter)
Doorly`s 14 jaar oud Barbados Rum
Aromatische Barbados-rum van de bekroonde Foursquare Distillery. Gun uzelf dit genot!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
– 15,00%
Jamaica Rum 1982/2022 MRJB Cask No. 17 (Rum Artesanal)
Met een trotse leeftijd van 40 jaar is deze rum werkelijk een kostbaarheid. Verzeker uzelf van één van de weinige flessen.
€ 513,99
€ 436,89
Inhoud: 0.5 Liter (€ 873,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 513,99
Doorly´s 3 jaar oud Barbados Rum
Deze nog jonge rum leent zich uitstekend om kennis te maken met de Doorly's-distilleerderij van Barbados. Bestel nu.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Doorly's 12 jaar oud Fine Old Barbados Rum (43%)
Een mooi gerijpte Barbadosrum die uw gehemelte een milde zoetheid schenkt. Proef gerust meteen de Doorly's 12 jaar.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
El Dorado 21 jaar oud Special Reserve Rum
Een fraai gerijpte donkere rum die met complexe aroma's uit het verre Guyana de lange reis naar uw nosingglas zou kunnen maken. Wat denkt u?
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
– 22,00%
Ramero Rum 2018/2022 - 3 jaar oud Single Riesling Cask No. 086
De in een Rieslingvat gerijpte rum brengt zomerse aroma's in uw glas. Bestel nu en hef smakelijk het glas!
€ 88,99
€ 69,41
Inhoud: 0.5 Liter (€ 138,82/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 86,99
– 22,00%
Ramero Rum 2003/2022 - 19 jaar oud Single Bourbon Cask No. 012
Gerijpte aroma's uit 19 jaar rijping komen met verrukkelijke intensiteit in uw glas. Koop nu en geniet in goed gezelschap!
€ 156,99
€ 122,45
Inhoud: 0.5 Liter (€ 244,90/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 154,99
– 22,00%
Appleton Estate 2002/2022 - 20 jaar oud Hearts Collection
De rijpe aroma’s komen dankzij de intense vatsterkte indrukwekkend tot hun recht. Bestel nu en geniet!
€ 416,99
€ 325,25
Inhoud: 0.7 Liter (€ 464,64/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 353,99
El Dorado 12 jaar oud Rum Guyana - sample (Tasting Circle)
Hoogwaardige melasserum die terecht tot de populairste rums behoort.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
R.L. Seales 10 jaar oud Finest Barbados Rum
De uitzonderlijke rum betovert met een pittig-kruidige smaak en hartige geroosterde aroma's. Bestel meteen een fles.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
– 45,01%
Equiano African & Caribbean Rum Light
Een boeiende blend - in vaten gerijpte Caribische rum, met Afrikaans suikerrietsap. Een streling voor uw gehemelte!
€ 42,99
€ 23,64
Inhoud: 0.7 Liter (€ 33,77/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 42,99
Navy Island Jamaica Rum XO Reserve - sample (Tasting Circle)
Puur of on the rocks overtuigt deze Jamaicaanse rum met robuuste kruidigheid en complexe fruitaroma's.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Black Tot Rum - sample (Tasting Circle)
Een fijn uitgebalanceerde rum uit de Caraïben. Een vertegenwoordiger van de Engelse stijl die zijn gelijke zelden kent. Bestel nu.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Trinidad 2006/2018 Transcontinental Rum Line - sample (Tasting Circle)
Deze rum rijpte ongeveer 12 jaar, deels in Midden-Amerika, deels in Europa. Sla snel uw slag, want hij is slechts in beperkte oplage verkrijgbaar!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Plantation Barbados Extra Old 20th Anniversary - sample (Tasting Circle)
De goed gerijpte Barbados-rum overtuigt niet alleen door zijn innerlijke kwaliteiten. Verwen uzelf met een proefje!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)