Rum naar Engelse stijl
De levendige en volle aroma's van deze rumstijl zijn te danken aan een lange fermentatie, de pot-still methode en de frequente rijping in eiken vaten. Ontdek rum die zwaar, kruidig en krachtig is.
Producten filteren
–
Caroni Vintage 1998 The Nectar of the Daily Drams (The Nectar)
Ervaar zeldzame Caroni-rum uit Trinidad met karaktervolle smaak en volle intensiteit. Grijp snel uw kans!
€ 512,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 732,84/Liter)
Plantation 2016/2023 Trinidad Rum Mezcal Finish No. 15 Single Cask
Ga op een heerlijke aromareis naar Trinidad met deze smakelijk-intense rum. Bestel meteen!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Chairmans Reserve Original
Kruidig-fruitige en zoete noten zorgen voor een uitgebalanceerde smaak. Geniet van de Reserve Original! Bestel nu.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Ramero PX-Sherry Cask
Ervaar de fluweelzachte zoetheid en kruidige toetsen van de Ramero PX-Sherry Cask! Ontdek unieke aroma's en bestel nu uw favoriet.
€ 47,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 95,98/Liter)
Crossfire Hurricane Reserve Small Batch Rolling Stones
Geniet met deze fles van een rijke Jamaïca rum, afkomstig uit de distilleerderijen Clarendon, Hampden, Long Pond en Worthy Park.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Worthy Park Overproof
Met zijn uitzonderlijke intensiteit en aromatiek is deze rum ideaal voor uw cocktails en longdrinks. Probeer hem meteen!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Jamaica Rum (Berry Bros & Rudd)
De verleidelijk rijke aroma's van Jamaica, deskundig geselecteerd door Berry Bros & Rudd. Bestel nu en geniet van een glas!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Appleton Estate 1993/2022 - 29 jaar oud Hearts Collection
Maar liefst 29 jaar rijpte deze rum tot zijn verrukkelijke complexiteit. Zorg dat u meteen één van de gelimiteerde flessen bemachtigt!
€ 561,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 802,84/Liter)
Plantation 8 jaar oud Trinidad Rum Special Edition
Bijzonder frisse en fruitige rum met een uitzonderlijke finish op cognacvaten. Bestel meteen een fles.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Tiki Lovers White Rum
Intense bananennoten en tonen van gekookt fruit. Gun uzelf tropische vakantiesfeer met een heerlijke cocktail.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Jamaica Pot Still Rum Limited Edition (Rum Nation)
Met deze ongerijpte Jamaicaanse rum van 55,5% vol. geniet u van uitgesproken tropische fruitaroma's. Bestel nu de Limited Edition.
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Ramero 3 jaar oud Double Blend
Een romige rum uit Guyana, die jarenlang vóór de botteling mocht rijpen in oude whisky- en rodewijnvaten. Bestel nu.
€ 36,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 73,98/Liter)
Rum Nation Barbados 8 jaar oud
Een zoet-fruitige verwennerij uit de Caraïben wacht op u met deze rum van Rum Nation. Bestel nu en proef!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Uitvlugt 1997/2022 - 24 jaar oud Single Cask No. 3 Quarterdeck Rum (Duncan Taylor)
Ongekleurd en op vatsterkte — genotsvol na 24 jaar rijping in een enkel vat. Verwen uzelf nu met één van de beperkte flessen.
€ 245,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 351,41/Liter)
Chairman's Reserve 2010 - 11 jaar oud Cask No. 0295032010 Master's Selection
Stel u de indrukwekkende vatsterkte van 61,1% Vol. voor en geniet van de rijke, volle smaak. Grijp nu uw kans.
€ 182,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 261,41/Liter)
Chairman's Reserve The Forgotten Casks
Vergeten en gelukkig herontdekt. De lang gerijpte vaten hadden het in zich voor een speciale uitgave. Grijp snel uw kans.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
1423 Jamaica TECC S.B.S. Origin Selection
Geselecteerde Jamaicaanse rum brengt heerlijke intensiteit in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Planteray PXXO Pedro Ximenez Cask Finish 20th Anniversary
Geniet van het bijzondere smaakprofiel door de nagerijping op Spaanse PX-sherryvaten. Bestel meteen en ervaar het zelf.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Chairmans Reserve 1931
U geniet van complexe tonen van chocolade en banaan in de 1931 Legacy-blend. Bestel dit premium hoogtepunt nu online.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
English Harbour 5 jaar oud
Deze stormachtig jonge rum wist al officieren van de Royal Navy te overtuigen. Ontdek hem ook!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Myers's Rum Original Dark
Onovertroffen prijs-kwaliteit voor uw hoogwaardige cocktails en longdrinks. Meteen een flesje in het winkelmandje leggen.
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Chairmans Reserve Legacy
Een ode aan de oprichter van Chairmans Reserve. De kunst van het blenden staat hier centraal. Geniet er nu van!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Mount Gay 1703 Eclipse
Met zijn milde en zoete aroma’s is deze rum, zowel in cocktails als puur, een waar genot. Gun uzelf die verwennerij!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Appleton Estate 12 jaar oud Rare Casks Single Estate Jamaika Rum
Zeldzame en edele rum van het befaamde Appleton Estate, meer dan 12 jaar gerijpt. Bestel nu en geniet!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)