Rum naar Engelse stijl
De levendige en volle aroma's van deze rumstijl zijn te danken aan een lange fermentatie, de pot-still methode en de frequente rijping in eiken vaten. Ontdek rum die zwaar, kruidig en krachtig is.
Producten filteren
–
Enmore 1997/2023 - 25 jaar oud Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Een kwart eeuw rijpte de rum uit Guyana tot perfectie. Ervaar nu, met de intense vatsterkte, een weelderige smaak.
€ 342,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 685,98/Liter)
Monymusk 1998/2022 - 23 jaar oud MBK Single Cask No. #27854 (Rest & Be Thankful)
Een voortreffelijke Jamaicaanse Single Cask Rum van 57,1% Vol. (vatsterkte). 23 jaar gerijpt en ronduit heerlijk. Proef hem het liefst zelf.
€ 242,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 347,13/Liter)
Guyana 2004 High Proof Single Blended Rum
Beleef zeldzame Guyana-rum met een intense melassenoot, gerijpt in ex-bourbonvaten. Bemachtig uw fles nu!
€ 363,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 519,99/Liter)
Caroni 1998/2023 - 25 jaar oud Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Een 25 jaar oude premium-rum uit de gesloten Caroni Distillery. Een echte zeldzaamheid voor bijzondere momenten. Nu of nooit.
€ 505,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 1.011,98/Liter)
Caroni 2000/2025 - 18 jaar oud Whisky Live Paris 2025 Edition
De luxueuze rum rijpte 18 jaar in het tropische klimaat en werd exclusief gebotteld voor Whisky Live 2025. Mis dit niet!
€ 1.326,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 2.653,98/Liter)
Hampden 2017/2025 - 8 jaar oud H Cristina De Middel Edition Magnum Series #3
Beleef tropische intensiteit met deze gelimiteerde Hampden-rum. Bestel nu en ontdek een bijzondere smaakbelevenis!
€ 268,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 384,27/Liter)
Hampden 2018/2025 - 7 jaar oud HGML Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (1,5 liter)
Ontdek het intense tropische fruitkarakter met krachtige 60% vol.! Bestel nu de 1,5‑literfles voor langdurig genot.
€ 475,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 317,33/Liter)
Hampden 2010/2023 - 13 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2
Met indrukwekkende intensiteit en 13 jaar rijping begeestert deze rum de kenners van buitengewone druppels. Grijp uw kans!
€ 299,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 428,56/Liter)
Hampden 2018/2025 - 7 jaar oud HGML Cristina De Middel Edition Magnum Series #3
Beleef intens genot met de 7 jaar oude rum van Hampden, waar kunst en vakmanschap elkaar ontmoeten. Bemachtig uw fles nu!
€ 233,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 334,27/Liter)
Hampden 2017/2025 - 8 jaar oud H Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (1,5 liter)
Bestel de royale 1,5-literfles met intense fruitigheid en een volle 60% vol. — bestel nu echte Jamaicaanse rum.
€ 536,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 357,99/Liter)
Clarendon 2014/2024 - 10 jaar oud Alex Webb Edition Magnum Series #2 (1,5 liter)
Verzeker uzelf van deze hoogwaardige Traditional Rum uit Jamaica in de royale 1,5 literfles. Bestel nu het vintage van 2014.
€ 349,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 233,33/Liter)
Hampden 2021/2025 - 4 jaar oud LFCH Sherry Bodegas Fundador Single Cask No. A
Ontdek unieke Jamaicaanse rum met een elegante rijping op een zorgvuldig geselecteerd sherryvat. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 147,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 211,41/Liter)
Hampden 2016/2025 - 9 jaar oud LROK Cristina De Middel Edition Magnum Series #3 (1,5 liter)
Na 9 jaar rijping overtuigt de rum met een indrukwekkende 60% vol. en een exotisch smaakpalet. Bestel nu in de 1,5‑literfles.
€ 512,99
Inhoud: 1.5 Liter (€ 341,99/Liter)
Planteray Barbados XO Extra Old 20th Anniversary
Deze jubileumeditie overtuigt met de smaak van tropisch fruit en een zachte drinksterkte. Grijp uw kans!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
New Yarmouth 1994/2024 - 30 jaar oud (FRC)
Ervaar na 30 jaar rijping in tropische hitte en Europees klimaat de indrukwekkende dimensie van deze rum. Bestel nu!
€ 305,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 437,13/Liter)
Trindad Rum First Edition Journey Label Collection
Lokaal suikerriet en krachtige 45% vol. geven de Trinidad Rum zijn karakter. Dit wilt u niet missen.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Rum Nation 12 jaar oud Trinidad Cask Strength Release 2024
Bestel nu en ervaar op échte vatsterkte het fruitig-kruidige karakter uit de narijping op Oloroso-sherryvaten.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Foursquare 2010/2025 Indomitas Bourbon & Cognac Casks
Deze op vatsterkte gebottelde afvulling rijpte 15 jaar onder de Caribische zon in bourbon- en cognacvaten. Bestel nu en geniet ervan.
€ 182,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 261,41/Liter)
Monymusk 11 jaar oud MMW Wedderburn Jamaica Vatted Single Rum set (Tropical vs. Continental Aging)
De rechtstreekse vergelijking tussen tropische en continentale rijping. Grijp deze kans en kies uw favoriet. Bestel nu.
€ 258,99
Inhoud: 1.4 Liter (€ 184,99/Liter)
Jamaica Rum First Edition Journey Label Collection
Ervaar fruitige-kruidige finesse met deze First Edition uit Jamaica. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid nu.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Old Pascas Jamaica Dark Rum 73%
Deze voortreffelijke Overproof Jamaica Rum werd gebotteld op 73% Vol. Hier krijgt u een fruitig-kruidige rum aan een aantrekkelijke prijs!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Hampden The 8 Marks Collection Aged 1 Year In Ex-Bourbon Casks (8x 200ml)
Ontdek de invloed van de éénjarige rijping in ex-bourbonvaten op de verschillende Marks van Hampden. Grijp nu uw kans!
€ 211,99
Inhoud: 1.6 Liter (€ 132,49/Liter)
Rum Nation British Guyana 7 jaar oud Release 2020
Door rijping in sherryvaten betovert deze rum met bijzonder verleidelijke aroma's. Zoete gedroogde vruchten met een pittige toets. Bestel nu!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
MLC/HJF Jamaican Blend 2002 (Wu Dram Clan)
Funky rum met weelderige en exotische fruittonen. Een samenwerkingsproject van Old Brothers en Wu Dram Clan. Bestel nu.
€ 289,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 414,27/Liter)