Rum naar Engelse stijl
De levendige en volle aroma's van deze rumstijl zijn te danken aan een lange fermentatie, de pot-still methode en de frequente rijping in eiken vaten. Ontdek rum die zwaar, kruidig en krachtig is.
Producten filteren
–
Saint Lucia 2004/2025 - 21 jaar oud Single Rum Cask #SL04VD01 Collection Itinéaires (La Maison du Whisky)
Ontdek 21 jaar puur vakmanschap met zachte vanillearoma's. Bemachtig nu een van de slechts 199 flessen!
€ 278,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 398,56/Liter)
VERITAS - Foursquare & Hampden White Rum
Deze blended rum hoeft zich niet te verstoppen - en doet dat ook niet. Ontdek natuurlijke, ongefilterde rum.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Hampden HLCF Classic Pure Single Jamaican Rum
Ondanks zijn kracht blijft hij verfijnd en delicaat, met geroosterde, houtige en kruidige aroma's. Bestel meteen een fles.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Hampden Great House Distillery Edition 2023
Gemaakt om Hampdens unieke stijl te laten schitteren. Bestel nu en geniet van de Distillery Edition 2023.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Ramero 5 jaar oud Cask Selection
Geniet van kruidig-harmonieuze toetsen dankzij een unieke vatrijping in 7 vaten! Ontdek Ramero Rum nu!
€ 44,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 89,98/Liter)
Jamaican Rum 25 jaar oud Embassy No. 1 Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Door de invloeden van Jamaicaanse rum uit sherry- en bourbonvatrijping krijgt u een waar aromafeest. Grijp nu uw kans!
€ 323,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 647,98/Liter)
Caroni 1998/2022 - 24 jaar oud Single Cask No. 37 Quarterdeck Rum (Duncan Taylor)
De intense kleur van deze Trinidadrum is uitsluitend ontstaan door maar liefst 24 jaar tropische vatrijping. Bemachtig snel een fles!
€ 862,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.232,84/Liter)
Versailles 1990/2021 - 30 jaar oud British Guyana Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Intens en rijk betovert deze rum uw zintuigen. Haal nu deze verfijnde fles in huis en geniet ten volle!
€ 558,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 1.117,98/Liter)
Enmore 1997/2020 - 23 jaar oud British Guyana Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Deze krachtige en rijke rum schenkt u een heerlijk mondgevoel. Grijp nu uw kans!
€ 256,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 513,98/Liter)
English Harbour 10 jaar oud Reserve
Rum die 10 tot 25 jaar heeft gerijpt — een intense aromareis die geen enkele wens onbeantwoord laat. Proef het zelf.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
T. Sonthi 15 jaar oud XO Jamaica Rum Port Cask Finish
Deze excellente rum rijpte 15 jaar in Jamaica, waarna hij in Duitsland een nagerijping kreeg op portvaten. Bestel nu!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Navy Island Jamaica Rum XO Reserve
Puur of on the rocks: deze Jamaicaanse rum overtuigt door robuuste kruidigheid en complexe fruitaroma's.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Admiral Rodney Rum - HMS Monarch
Aangenaam zoet, met toetsen van karamel, praliné en gekonfijte vruchten. Gerijpt op bourbon- en portvaten. Bestel nu.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Worthy Park 109
Krachtige 54,5% laten de levendige aroma’s van deze fruitige rum prachtig uitkomen. Bestel nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Plantation 10 jaar oud Jamaica Rum Special Edition
Intense en complexe Jamaica-rum met uitgesproken aromatiek en een lange afdronk. Die mag u niet missen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Crossfire Hurricane Gold Small Batch Rolling Stones
Deze afvulling combineert fruitige Pot Still rum met continue destillatie, vatreifing en Jamaicaanse funk. Bestel nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Ramero Cigar Rum Batch 2
Ontdek de bijzonder kruidige smaak uit vijf verschillende vatsoorten. Bestel nu het smakelijke Batch No. 2.
€ 69,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 139,98/Liter)
Angostura 1919
Angostura 1919 rijpt in ex-bourbonvaten en herinnert aan een verwoestende brand in de distilleerderij. Ontdek hem nu.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Long Pond 2001/2023 - 22 jaar oud CRV Single Cask No. 1577 (Rest & Be Thankful)
Met prachtige intensiteit komen de rijpe aroma's van de Jamaicaanse rum in uw glas. Geniet nu van tropische aroma's!
€ 158,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 227,13/Liter)
Long Pond 2001/2023 - 22 jaar oud CRV Single Cask No. 1195 (Rest & Be Thankful)
In maar liefst 22 jaar rijping ontvouwden de tropische aroma's van vat nr. 1195 hun verrukkelijke complexiteit. Ontdek het nu!
€ 158,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 227,13/Liter)
Doorly's 8 jaar oud Fine Old Barbados Rum
Een verrassend gelaagde en zachte rum met verfijnde aroma's. Eenvoudig mee te nemen en meteen van te genieten!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Ramero 6 Monate Premium Guyana Rum Blanco
Minstens 6 maanden gerijpt in steengoedvaten en verfijnd met rum uit vaten van rode wijn. Bestel nu en ontdek.
€ 27,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 55,98/Liter)
Monymusk 14 jaar oud EMB Plummer Jamaica Vatted Single Rum Tropical Aging
100% pot-still. 100% tropisch gerijpt. 69,7% alcohol. Bestel en geniet van deze krachtige, intensieve rum!
€ 148,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 212,84/Liter)
El Dorado 1999/2015 Rare Collection Port Mourant (Rum) (Guyana)
De 15-jarige Port Mourant is één van de drie rums uit de El Dorado Rare Collection en werd op krachtige 61,4% vol. gebotteld. Een zeldzaam juweel — grijp nu uw kans!
€ 263,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 377,13/Liter)