Rum naar Engelse stijl
De levendige en volle aroma's van deze rumstijl zijn te danken aan een lange fermentatie, de pot-still methode en de frequente rijping in eiken vaten. Ontdek rum die zwaar, kruidig en krachtig is.
Producten filteren
–
Hampden Rum Fire White Overproof Rum
Gedurfde opwinding voor uw glas! Een krachtige 63%-prestatie van traditiedistilleerderij Hampden. Die mag u niet missen!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
HAMPDEN Estate Pure Single 8 jaar oud Jamaican Rum
Krachtig-kruidig karakter dankzij 8 jaar tropische vatrijping! Bestel en proef nu onze geheime rumtip.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Nieuw
Angostura 1919 Grand Reserve Rum
Geniet van de onvergelijkbare textuur van deze rum met een fijne vanillenoot. Ontdek deze bijzondere smaakervaring nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Navy Island Jamaica XO Reserve Pedro Ximénez Sherry Cask Finish 2025 Release
Geniet van de smaak van zoet gedroogd fruit in combinatie met siroop en vanille. Bestel nu en droom weg naar de Caraïben.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Rum Nation Demerara No. 14
Gelaagde aroma’s in het vooruitzicht: gelimiteerde editie, verfijnd in sherryvaten. Verzeker u nu van uw verzamelstuk!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Planteray Mister Fogg Sail No. 2 Navy Rum
Beleef echte Navy Rum: rijk, kruidig en authentiek. Ontdek nu de Planteray Sail N°2!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Planteray Barbados Grande Réserve
De verrukkelijke rum van West Indies Distillery rijpt op bourbon- en cognacvaten. Geniet er puur van of in een cocktail.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Appleton Estate Signature
Zoet, zacht en mild. Beleef Jamaicaanse rum met dit knappe exemplaar. Nu kopen!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Planteray Barbados 5 jaar oud
Ontdek de verfijnde elegantie van Plantation 5 jaar rum. Geniet van dit meesterwerk! Koop nu!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Clarendon 2007/2026 - 19 jaar oud Jamaican Rum for WDC (Wu Dram Clan)
Één enkel vat, 228 flessen: WDC bewijst opnieuw een scherp oog te hebben met deze 19 jaar gerijpte pot still rum uit Clarendon.
€ 183,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 262,84/Liter)
El Dorado 12 jaar oud Demerara Rum
Terecht een van de absolute toppers! Aangenaam fruitig en bijzonder zacht en mild van smaak. Meteen bestellen en genieten.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Doorly´s 5 jaar oud Barbados Rum
Heerlijke aroma’s uit vijf solide jaren vatrijping en een milde drinksterkte van 40% vol. Koop nu dit aangename drinkgenot!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Jamaica 5 jaar oud Pot Still Rum Oloroso Sherry Finish Release 2022 (Rum Nation)
Robuuste rumaroma's ontmoeten een gelaagd, fruitig karakter uit sherryvaten. Bestel meteen en geniet.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Hampden 1753
De prachtige Hampden 1753 brengt u aangename intensiteit en uitgebalanceerde aroma’s in het glas. Bestel meteen en geniet!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Port Mourant 2010/2022 Sherry Finish Small Batch Rare Rums (Rum Nation)
Dankzij de ongelooflijk krachtige 59% komen de verrukkelijke aroma’s van de sherryfinish bijzonder mooi tot hun recht. Bestel nu!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
The Real McCoy 12 jaar oud
De ongezoete premium-rum uit de Foursquare Distillery rijpte 12 jaar in ex-bourbon- en Oloroso-sherryvaten. Bestel dit genot.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Jamaica 2015/2023 - 7 jaar oud Bourbon Barrels Small Batch #2 (Rest & Be Thankful)
Zomerse gevoelens bij deze aromatische rum uit Jamaica. Trakteer uzelf op een van de gelimiteerde flessen!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
MacNair´s Peated Exploration Rum Jamaica
Fruitige Jamaica-rum, nagerijpt in rokerige GlenAllachie-vaten. Deze bijzondere rum moet u geproefd hebben.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Monymusk 2012/2022 - 9 jaar oud Small Batch 1 (Rest & Be Thankful)
Evenwichtige aroma's in perfecte drinksterkte. Bestel nu deze voortreffelijke rum en gun uzelf dit genot!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Secret Pure Single Jamaican Rum 9 jaar oud Bottled for Wu Dram Clan
Ontdek deze exclusieve botteling met haar volle en intense karakter. Bestel nu en ervaar de rum in zijn natuurzuivere vorm.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Jamaica 2017/2023 - 5 jaar oud Oloroso Sherry Cask Germany exclusive Cask Strength (Rum Nation)
Deze gelimiteerde rum brengt u intense vatsterkte en verrukkelijke sherryaroma's in het glas. Gun uzelf dit genot!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Jamaica 2016/2022 - 5 jaar oud Transcontinental Rum Line
Deze kruidig-fruitige Jamaicaanse rum moet u beslist proeven. Het vakantiegevoel komt zo in uw glas. Proef het zelf.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Hampden 2016/2023 - 7 jaar oud OWH Pure Single Rum (Habitation Velier)
Niet gezoet en onverdund op vatsterkte schenkt deze unieke rum zich in uw glas. Bestel nu voor bijzondere genietmomenten.
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Hampden Pagos Batch 3
Een heerlijke symbiose van tropisch gerijpte rum en sappig sherryfruit. Meteen genieten!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)