Calvados
Producten filteren
–
Christian Drouin 1998/2023 Les Millésimés Calvados Pays d'Auge
Uitzonderlijk fruitige Calvados uit één oogst, met een uitgebalanceerde smaak dankzij de rijping op vat. Bestel nu en geniet.
€ 142,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 204,27/Liter)
Christian Drouin 1977/2019 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Meer dan 40 jaar gerijpt in Normandië — nu in uw glas: ontdek het complexe aroma en de volle, rijke smaak. Bestel nu.
€ 372,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 532,84/Liter)
Christian Drouin 1962/2007 Les Millésimés Calvados
Deze verfijnde spirit uit Frankrijk, verpakt in een hoogwaardige houten kist, is het perfecte geschenk. Koop nu een fles!
€ 622,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 889,99/Liter)
Christian Drouin 1968/2018 Les Millésimés Calvados
Heerlijk zacht en mild komen de verfijnde fruitaroma's uit de edele fles naar uw glas. Proef nu van dit Franse genot!
€ 504,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 721,41/Liter)
Christian Drouin 1994/2023 Les Millésimés Calvados Pays d'Auge
De rijpe Calvados in een stijlvolle houten kist is een luxueuze blikvanger voor uw thuisbar. Gun uzelf dit genot!
€ 187,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 268,56/Liter)
Christian Drouin Calvados Pays d'Auge Reserve (5 liter)
Authentiek Frans genot uit de bolle Dame Jeanne-fles. Nu samen met vrienden genieten!
€ 329,99
Inhoud: 5 Liter (€ 66,00/Liter)
Christian Drouin 18 jaar oud Hors d'âge Calvados Pays d'Auge
Florale toetsen, fijne kruidigheid en fruitige zoetheid tekenen de rijpe smaak van deze Calvados. Bestel nu en geniet!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Christian Drouin 2004 Les Millésimés Calvados
Double Maturation 2004 voor kenners! Exclusieve Calvados van Christian Drouin. Ontdek authentiek genot!
€ 121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 174,27/Liter)
Christian Drouin 1948/2019 Les Millésimés Eau de vie de cidre
Fruitig en elegant genot na meer dan een halve eeuw rijping. Laat u nu verwennen door dit Franse smaakgenot!
€ 778,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.112,84/Liter)
Christian Drouin Calvados Pays d'Auge XO (5 liter)
Diepdonkere kleurpracht en de bolle Dame-Jeannefles maken deze voortreffelijke Calvados tot een echte blikvanger. Bemachtig hem nu!
€ 509,99
Inhoud: 5 Liter (€ 102,00/Liter)
Pâpidoux Calvados VSOP
Minstens 5 jaar gerijpte Calvados met aroma’s van appel, karamel en vanille – elegant, zacht en typisch Normandisch. Bestel nu!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Christian Drouin 25 jaar oud Calvados
Maar liefst 25 jaar rijpte deze Calvados tot een symfonie voor de zintuigen. Bestel nu en geniet.
€ 117,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 168,56/Liter)
Christian Drouin 1975/2025 Les Millésimés Calvados Pays d'Auge
De vatgerijpte jaargang-Calvados uit 1975 betovert met complexe fruitnoten. Gunt u uzelf 50 jaar gerijpte luxe.
€ 478,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 684,27/Liter)
Christian Drouin Calvados Pays d'Auge VSOP (5 liter)
Heerlijke Calvados uit een stijlvolle, bolronde Dame-Jeanne-fles. Bestel nu deze blikvanger!
€ 374,99
Inhoud: 5 Liter (€ 75,00/Liter)
Christian Drouin 1970/2020 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Een halve eeuw rijpte deze edele Calvados. Uitstekend als geschenk voor de volgende 50ste verjaardag, of om zelf van te genieten.
€ 614,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 878,56/Liter)
Christian Drouin 1986/2020 Les Millésimés Calvados Pays D`Auge
Ontdek nu deze voortreffelijke jaargang-Calvados met een bijzonder fruitig boeket. Grijp meteen uw kans en geniet ervan.
€ 298,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 427,13/Liter)
Christian Drouin 1999/2024 Les Millésimés Calvados Pays d'Auge Triple Maturation
Ervaar verfijnde complexiteit dankzij rijping in calvados-, sherry- en portvaten. Bemachtig de 1999-Calvados!
€ 149,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 214,27/Liter)
Christian Drouin 1996/2023 Les Millésimés Calvados
Ervaar een complexe smaaksensatie! Gerijpt op eikenhout voor unieke aroma's. Bemachtig een fles van deze gelimiteerde uitmuntendheid!
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
Christian Drouin Pomme Prisonnière Calvados Pays d'Auge (900ml)
Bij deze Calvados groeit telkens een echte appel in de fles. Bestel nu en geniet van bijzonder fruitgenot!
€ 89,99
Inhoud: 0.9 Liter (€ 99,99/Liter)
Christian Drouin VSOP Calvados Pays d'Auge (350ml)
Zoete gebakken appel, fijne vanille en warme kaneel. Beleef nu de rijpe aroma's van deze luxueuze Calvados. Bemachtig meteen een fles!
€ 30,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 88,54/Liter)
Christian Drouin 1982/2023 Les Millésimés Calvados Pays d'Auge
Buitengewoon rijpe en fruitige jaargangscalvados in een elegante, hoogwaardige verpakking. Gun uzelf deze luxe.
€ 288,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 412,84/Liter)
Christian Drouin 1995/2025 Les Millésimés Calvados Pays d'Auge
Ontdek verfijnde aroma's dankzij dubbele vatenrijping en 30 jaar vakmanschap! Bemachtig nu deze Calvados.
€ 181,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 259,99/Liter)
Christian Drouin XO Calvados Pays d'Auge
Zoet en complex ontvouwen de rijpe aroma’s van deze edele Calvados zich in uw glas. Gun uzelf dit luxueuze genot!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Calvados Selection Marquis de Saint-Loup
Een bijzonder verfijnde selectie vindt u in deze Calvados Selection. Een boomgaard vol sappige, rijpe appels en peren wacht op u!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Calvados Achtergrond