Nederlandse Gin
Ook in Duitsland is de gin-trend inmiddels aangekomen en de hoge vraag wordt bediend met interessante producten van merken zoals Monkey 47 uit het Zwarte Woud, Berliner Brandstifter uit de hoofdstad of Knut Hansen uit het noordelijke Hamburg. Ontdek lokale distilleerkunst en laat u overtuigen.
Producten filteren
–
Nieuw
Star Trek Red Matter Gin
Ontdek een bijzondere genietmoment met deze Star Trek Editie uit het Zwarte Woud. Verzeker u nu van uw exemplaar.
€ 44,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 89,98/Liter)
Skin Gin Tasting set (3x50ml)
Laat u betoveren door deze spannende proefset met een weelderige waaier aan aroma's en smaaknuances. Grijp nu uw kans!
€ 22,99
Inhoud: 0.15 Liter (€ 153,27/Liter)
Tim Gin Orange & Rosmarin
Ontdek bij 47% vol. een mediterrane sfeer dankzij een intens oranje-rozemarijnprofiel. Verzeker uzelf van deze bijzondere genietervaring.
€ 40,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 81,98/Liter)
Gin Sul Ilhas Do Sul Dry Gin
Uitzonderlijk exotische botanicals verwelkomen u in de speciale 2022-uitgave van Gin Sul. Bemachtig nu uw fles.
€ 107,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 215,98/Liter)
Rubus Gin (100ml)
De pure frambozenliefde in proefformaat. Haal deze gin in huis en laat u overtuigen.
€ 12,99
Inhoud: 0.1 Liter (€ 129,90/Liter)
Monkey 47 Schwarzwald Dry Gin
Deze intussen legendarische gin uit het Zwarte Woud overtuigt nog steeds met smaak en design. Hiermee zit u altijd goed!
€ 43,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 87,98/Liter)
Elephant Gin Orange & Cocoa met cadeauverpakking
Sinaasappel en chocolade in een verrassende combinatie – dit moet u zeker proeven. Leg het meteen in uw winkelmandje.
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Huckleberry Gin The Strongest
Krachtige gin met fruitige bosbes- en frambozensmaak voor uw cocktails. Bestel nu en geniet samen met uw vrienden.
€ 60,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 121,98/Liter)
Foerster's Heide Gin
Kruidige dennennoten maken deze Dry Gin uit de Rostocker Heide tot een bijzonder moment. Verwen uzelf met dat kruidige genot.
€ 33,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 67,98/Liter)
Huckleberry Gin The Original
Met deze blauwebessen-gin doet u uw vrienden gegarandeerd plezier. Bestel nu en geniet samen.
€ 39,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 79,98/Liter)
Liebl Bavarian Dry Gin
Van bronwater uit het Beierse Woud tot in uw gin-tonic - bestel nu.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Star Trek Stardust Gin
Gouden en zilveren glinsterdeeltjes maken deze kleurveranderende gin zo fascinerend. Beleef nu onontdekte genietmomenten.
€ 45,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 91,98/Liter)
Spirits of Old Man Project Four Gin
Een aromatische beleving met klassieke jeneverbesaroma's. Gun uzelf nu deze heerlijke gin met uw favoriete tonic!
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Spirits of Old Man Gin Tastingbox proefset (6x 20 ml)
Ontdek zes smaken van onvergetelijk gin-genot in één doos! Bestel nu uw Tastingbox.
€ 16,99
Inhoud: 0.12 Liter (€ 141,58/Liter)
Gin Knopf
Een buitenaards goede drinkervaring met heel veel sprankelende sinaasappel. Gaat u nu op een aroma-expeditie door het universum.
€ 41,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 83,98/Liter)
Spirits of Old Man Project One Gin
Onweerstaanbare kokos- en citrusaroma's. Beleef nu deze verleidelijke zomermagie in uw gin tonic!
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Spirits of Old Man Project Three Gin
Zomerse fruitaroma's van kersen en aalbessen. Ontdek ze meteen in een heerlijke combinatie met uw favoriete tonic!
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Spirits of Old Man Gin Project Reserve
Deze gin maakt indruk met bijzondere aroma's: hij rijpte 18 maanden in een bourbonvat. Bestel nu en geniet!
€ 36,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 73,98/Liter)
Spirits of Old Man Project Two Gin
Aroma’s van komkommer en appel geven deze gin en uw volgende gin-tonic de nodige pit en dat tikkeltje extra. Sla uw slag!
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Mandarina Dry Gin
Laat u naar alle regels van de kunst verleiden door intense mandarijnaroma’s. Sprankelend genot gegarandeerd. Bestel meteen.
€ 42,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 85,98/Liter)
SIEGFRIED Rheinland Dry Gin
Hoe zou het ook anders kunnen met die naam? Het voornaamste botanische ingrediënt zijn lindebloesems! Bestel deze boeiende gin uit Duitsland!
€ 37,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 75,98/Liter)
Bud Spencer The Legend Dry Gin
Deze bijzondere gincreatie met Italiaanse botanicals weet het erfgoed van de legendarische Bud Spencer te vatten. Grijp nu uw kans!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Monokel Dry Gin Hammerschmiede
Cilinder, das en monokel op? Dan bent u klaar voor de Monokel Gin uit de Hammerschmiede.
€ 43,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 87,98/Liter)
Citris Gin
Gunt u uzelf graag iets lekkers? Dan tovert deze sprankelende druppel zeker een glimlach op uw gezicht. Bestel nu en geniet.
€ 38,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 77,98/Liter)