Calvados
Producten filteren
–
Christian Drouin Calvados proefset (4x 50ml)
Ontdek de veelzijdigheid van Christian Drouin Calvados Pays d'Auge met vier verschillende flessen. Proef nu.
€ 30,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 154,95/Liter)
Christian Drouin 2006/2025 Moscatel Cask Les Millésimes Calvados Pays d'Auge
Ontdek rijpe perziktonen dankzij de exclusieve afwerking in Moscatel-vaten. Verzeker u nu van deze Calvados uit 2006!
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Christian Drouin 30 jaar oud Calvados
Geniet van de heerlijke, fruitige appelnoten in een aangename drinksterkte. Bestel nu en deel dit moment met vrienden!
€ 158,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 227,13/Liter)
Christian Drouin Très Pomme Edition Limitée Calvados Pays d'Auge
Twee jaar oude eenmalige vaten en krachtige 53% Vol. laten u krachtige appelnoten ervaren. Beveilig nu de beperkte editie.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Le Calvados Pays d'Auge de Christian Drouin Reserve
Deze hoogwaardige Calvados uit Frankrijk biedt, bij een aangename drinksterkte van 40% vol., een voortreffelijke drinkervaring. Bestel nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Christian Drouin 2023 - 19 jaar oud Foursquare Angels Rum Cask Finish Calvados Pays d'Auge
Een volstrekt nieuwe benadering van Calvados is de in rumvaten nagefinishte botteling. Bestel nu en ontdek verrukkelijke aroma's!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Christian Drouin 2026 - 16 jaar oud Expérimental Planteray Clarendon Angels Rum Cask Finish
16 jaar gerijpte Calvados met krachtige 47,5% Vol. en 5 maanden naveroudering in rumvaten uit Jamaica. Niet missen!
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Christian Drouin Pomme Prisonnière Calvados Pays d'Auge (liter)
Voor deze Calvados laat men telkens een echte appel in de fles uitgroeien. Bestel nu en proef dit bijzondere fruitgenot!
€ 109,99
Inhoud: 0.9 Liter (€ 122,21/Liter)
Christian Drouin 14 jaar oud Calvados Rum Finish Expérimental
De 14 jaar oude Calvados toont zich van zijn beste kant na een nagerijping in een Long Pond-rumvat. Bestel nu.
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
Christian Drouin 2023 - 17 jaar oud Calvados Pays d'Auge Pedro Ximénez Cask f19bt4 Edition Limitée
Met bijzonder zoete en fruitige aroma's dankzij de rijping op een Pedro Ximénez-sherryvat. Bestel deze oude Calvados nu.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Christian Drouin 2024 - 13 jaar oud Expérimental Arran Angels Whisky Cask Finish
Met de bijzondere smaak die voortkomt uit de zes maanden durende narijping in uitgelezen whiskyvaten van Arran in Schotland. Ontdek nu.
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
Christian Drouin 2023 - 6 jaar oud Calvados Pays d'Auge Port Cask No. f126gon2 Edition Limitée
Deze exclusieve single-caskafvulling rijpte in totaal 6 jaar, waarvan een deel op een vat dat witte port bevatte. Een uitgelezen kans — mis hem niet!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Christian Drouin 12 jaar oud Chichibu Angels Single Malt Finish Expérimental
De narijping op een Chichibu-whiskyvat brengt een innovatieve Calvados in uw glas. Meteen proeven!
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
Christian Drouin 17 jaar oud Experimental Savanna Angels Rum Cask Finish
De nagerijping in kostbare Savanna-rumvaten van La Réunion verfijnt deze Calvados op indrukwekkende wijze. Bestel nu en geniet.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Christian Drouin 2023 - 10 jaar oud Expérimental Rhum J.M Angels Cask Finish Small Batch No. 7
De Calvados rijpt in totaal 10 jaar, waarvan 8,5 maanden op exclusieve J.M Rhum Agricole-vaten uit Martinique. Grijp nu uw kans!
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Christian Drouin 2022 - 10 jaar oud Experimental Calle 23 Angels Tequila Cask Finish Calvados Pays d'Auge
Gebakken appels, vergezeld van noten en witte chocolade. Bestel dit verrassende genot nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Christian Drouin 1988/2025 Calvados Pays d'Auge French Oak Single Cask #F114B3 The Alabasta Tales
Beleef echt Frans vakmanschap met deze bijzondere Calvados van Christian Drouin. Bemachtig nu uw fles!
€ 261,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 374,27/Liter)
Christian Drouin Selection Calvados 350ml
Intens en fris domineren de aroma's van lichte vruchten deze kostelijke Calvados. Ontdek hem meteen in het kleine flesje!
€ 19,99
Inhoud: 0.35 Liter (€ 57,11/Liter)
Christian Drouin Cooking Calvados Sélection (200 ml)
Geef uw gerechten dat tikkeltje extra met deze fruitige Calvados. Bestel het kleine flesje nu en ga meteen aan de slag.
€ 15,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 79,95/Liter)
Le Domfrontais de Christian Drouin Calvados
Zijn jeugdige frisheid en het hoge perenpercentage van meer dan 30% maken hem zo bijzonder. Bestel hem meteen en geniet er heerlijk van.
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Christian Drouin Selection Calvados
Intens en fris: de aroma’s van lichte vruchten voeren de boventoon in deze heerlijke Calvados uit Frankrijk. Koop meteen een fles!
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Christian Drouin 15 jaar oud Calvados (Design 2022-2026)
In een prachtige balans komen de fruitige aroma’s van deze appelbrandewijn na 15 jaar rijping in uw glas. Bestel nu!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Le Calvados Pays d'Auge de Christian Drouin VSOP Double Distillation
Een amberkleurige appelbrandewijn met meer dan 5 jaar rijping (VSOP) – hoe ouder, hoe fluweelzachter. Nu proeven!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Christian Drouin 20 jaar oud Calvados Pays d'Auge
Fruitig, rijp en aangenaam mild ontvouwen de heerlijke aroma's van deze Calvados zich uit de fles. Bestel nu en geniet van deze Franse verfijning!
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Calvados Achtergrond